Galviņš: Kaut kad vajadzēja šo neveiksmju sēriju pārtraukt
 
©Romāns Kokšarovs/ F64 Photo Agency

Rīgas „Dinamo” rindās pēc traumas sadziedēšanas spēlē pret Bratislavas „Slovan” atgriezās aizsargs Guntis Galviņš, kurš pēc mača komandas mājaslapā izteicās, ka Rīgas komandai bija palicis vairāk spēka, kurā tika svinēta uzvara 3:2. Pirmais Rīgas panākums kopš 28. augusta.

“Vajadzēja kaut kad šo neveiksmju sēriju lauzt. Iepriekšējos maču aizvadījām labi, taču pozitīvs iznākums diemžēl, bet izpalika. Šodien nozīmīgu lomu spēlēja trešais periods. Trešajā periodā mazāk kļūdījāmies un mums bija vairāk spēka papildlaikam. Spēli uzvar tā komanda, kura pieļauj mazāk kļūdu,” pēcspēles intervijā sacīja Guntis Galviņš.

Galviņš savā pirmajā mačā pēc traumas laukumā pavadīja vairāk nekā 20 minūtes: “Gatavojoties atgriešanās mačam, treneri ļoti palīdzēja ar slodzēm, lai vieglāk būtu ieiet spēlē. Bet, protams, bija smagi. Ir tāds patīkams nogurums.”

Atgriešanās mačā aizsargs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.“Uzbrucējiem ir jāiet uz priekšu, jācīnās un jābūt gataviem saņemt atlēkušo ripu. Ļoti labi nocīnījās Skvorcovs, kurš tālāk ripu atdeva Žerdevam,” komentēja „Dinamo” aizsargs.

“Jā, papildlaikā abas komandas spēlēja ļoti piesardzīgi. Spēle tomēr ir trīs pret trīs, un kļūdīties nedrīkst. Ja pieļauj kļūdu, pretiniekam acu mirklī ir pārsvars. Kā jau minēju, spēles uzvar tā komanda, kura pieļauj mazāk muļķīgas kļūdas,” izteicās Galviņš.

Savukārt „Slovan” jaunais treneris Eduards Zankovcovs pēc savas pirmās spēles citēts slovāku medijos, norādot, ka viņa komandai ļoti nepaveicies, ciešot zaudējumu ar tik lielu pārsvaru izdarītajos metienos. „Neizmantojām visu savu spēku, it īpaši divu vīru vairākumā, kad neizdarījām visu vajadzīgo. Es galvenā trenera amatā esmu tikai īsu brīdi, un lielas izmaiņas vēl nav notikušas. Šodien mums nesanāca gūt panākumu, par ko ļoti žēl, taču mums ir spēlētāji, kuri ir spējīgi uzlabot savu sniegumu.”