Satiksme

19.jūl
28.jūlija vakarā Dīvaliņa pļavās notiks grupas “Prāta vētra” koncerts “Skārda bungu tūre”. Saistībā ar koncerta organizēšanu un norisi Valmieras pilsētā noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi.
 
19.jūl
Saistībā ar Baltkrievijas ārlietu ministra Vladimira Makeja darba vizīti Latvijā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās Rīgas centra ielās, informēja Rīgas dome.
 
18.jūl
Saistībā ar ūdensvada pārbūves darbiem no 23.jūlija plkst. 17.00 līdz 24.jūlija plkst. 8.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Valkas ielā, posmā no Ausekļa ielas līdz Veru ielai. Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas ielas slēgtajā posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.
 
18.jūl
Pēc Eiropas Komisijas aplēsēm, apmēram 10% avāriju cēlonis ir transportlīdzekļu sliktais tehniskais stāvoklis.
 
18.jūl
No 2018. gada 20. jūlija plkst. 22:00 līdz 2018. gada 21. jūlija plkst. 6:30, saistībā ar asfalta virskārtas ieklāšanu Kalpaka bulvārī posmā no Brīvības bulvāra līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.
 
17.jūl
Turpinās seguma atjaunošanas būvdarbi Rīgas apvedceļa A5 (Salaspils–Babīte) sākumposmā pie Salaspils uz nobrauktuvēm uz Daugavpils šoseju (A6; 17,00.-17,43. km). Sākot ar šo vakaru tur periodiski tiks slēgta satiksme uz vienas no nobrauktuvēm. Apbraukšana slēgtajai nobrauktuvei paredzēta pa apbraucamajiem ceļiem ar apgriešanās vietu Salaspilī un pie Salaspils memoriāla.
 
16.jūl
Tikai četras dienas atlikušas līdz Positivus festivāla nedēļas nogalei. Jau šo ceturtdien, 19. jūlijā plkst. 17:00, tiks sagaidīti pirmie festivāla apmeklētāji, kuri varēs apmesties telšu pilsētiņā. Tiem, kas uz festivālu dosies ar savu automašīnu būs gaidāmas nelielas izmaiņas ceļā uz festivāla autostāvvietu, kā arī ceļa posmā uz Salacgrīvu gaidāmi nelieli satiksmes ierobežojumi.
 
16.jūl
Par ceļu satiksmes negadījuma aculiecinieku Līvānos vakar kļuva Kaspars. Vīrietis pastāsta par notikušo un lūdz būt uzmanīgākiem gan autovadītājiem, gan vecākiem, kuri savas atvases palaiž pārvietoties ar velo.
 
16.jūl
Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem no šodienas līdz 31.jūlijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Matīsa ielā, pie ēkas Brīvības ielā 90, virzienā uz Brīvības ielu, informē Rīgas dome.
 
13.jūl
Nupat Rīga notikušo lietavu dēļ autobusi un trolejbusi kavējas vidēji 20 minūtes, apstiprināja SIA "Rīgas satiksme" pārstāve Baiba Bartaševiča.
 
13.jūl
Vairākās Rīgas ielās gan remontdarbu, gan pasākumu dēļ tiks ierobežota satiksme.
 
13.jūl
Piektdienas pēcpusdienā daudziem autovadītājiem dodoties ārpus Rīgas, un turpinoties ceļu remontdarbiem, Pierīgā ir iespējama palēnināta satiksme. Tāpat autovadītājiem jāņem vērā, ka sestdien Jūrmalā notiks Jomas ielas svētki, bet Carnikavā – Zvejnieksvētki, līdz ar to satiksme šajos virzienos var būt intensīvāka. Sporta un mūzikas pasākumi notiks arī Bauskā un Talsos.
 
12.jūl
Saistībā ar sliežu ceļa pārbrauktuves remontu no 13.jūlija plkst. 8.00 līdz 18.jūlija plkst. 8.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme pār Krustpils ielas dzelzceļa pārbrauktuvi Nr. 101, pie pieturas punkta “Gaisma”.
 
11.jūl
Šajā būvniecības sezonā Kurzemē tiek sakārtoti vairāki reģionālo autoceļu posmi, ar būvdarbu gaitu šodien iepazinās satiksmes ministrs Uldis Augulis un VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) vadība.
 
11.jūl
Saistībā ar dažādiem rekonstrukcijas un sliežu remontdarbiem, šodien vairākās Rīgas ielās stājas spēkā satiksmes ierobežojumi.
 
10.jūl
Saistībā ar rekonstrukcijas darbiem 11.jūlijā no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Augšielā, posmā no iebrauktuves Daugavas stadionā līdz Stadiona ielai.
 
10.jūl
Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem no 11.jūlija līdz 13.jūlijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju satiksmi):
 
10.jūl
Galvaspilsētā gaidāmi satiksmes ierobežojumi gan sakarā ar ielu remontdarbiem, gan Kanādas premjera vizīti Latvijā.
 
9.jūl
Saistībā ar Kanādas premjerministra Džastina Trudo darba vizīti Latvijā vairākās Rīgas ielās pirmdien un otrdien, 10.jūlijā, noteikti satiksmes ierobežojumi, pavēstīja Rīgas domes pārstāve Aira Šmelde.
 
9.jūl
No šodienas tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme uz Augusta Deglava ielas satiksmes pārvada, informēja Rīgas domē.