Visinteresantākie TOP

15.jūl
Sākas festivālu sezona, kad katru nedēļas nogali ir iespējams pavadīt kādā grandiozā festivālā gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Ja, atvelkot elpu starp festivāliem, vai kādā citā brīvā brīdī mūziku un festivāla noskaņu gribas sajust tāpat, var sarīkot filmu vakaru, izvēloties kādu no lietotnē Shortcut pieejamām filmām par un ap mūziku. Lai filmu izvēle būtu vienkāršāka, šeit apkopotas astoņas filmas, no kurām izvēlēties sev tīkamāko.
 
13.jūl
Šķiet, Latvijā vasaras nav iedomājamas bez pilsētu svētkiem, gadatirgiem un festivāliem. Šie pasākumi tradicionāli pulcē lielus cilvēku pūļus, tāpēc, apmeklējot tos ar bērniem, ir svarīgi savlaicīgi padomāt, kā novērst iespējamos drošības riskus. Mobilo sakaru operators BITE iniciatīvas “Drošība bērna acīm” ietvaros, sadarbojoties ar dažādu jomu ekspertiem, ir apkopojis 5 praktiskus padomus, kā parūpēties par bērnu drošību masu pasākumos.
 
11.jūl
Vēl tikai šonedēļ par apspriestāko tēmu sporta līdzjutēju vidū būs Pasaules kauss futbolā. Šis čempionāts paliks atmiņā ne tikai ar skaisti gūtiem vārtiem, negaidītiem rezultātiem un daudziem pārsteigumiem, bet arī ar sociālo tīklu vidū aktīvi apspriestajiem futbola līdzjutējiem.
 
7.jūl
Vasara ir atvaļinājumu laiks, kas ļoti daudziem saistās ar iespēju doties tuvos un tālos ceļojumus. Apdrošināšanas kompānija “Seesam" ir apkopojusi biežākos ceļojumu riskus un gadījumus no dzīves, ar kuriem ir sastapušies mūsu klienti ceļojumu laikā.
 
7.jūl
Lai gan dziesma izsenis uzskatīta par vienu no latviešu spēka avotiem, daudzi mūsdienās sevi uzskata par nedziedātājiem. Iedzīvinot dziedāšanas tradīcijas, balss spēle “DzieDot” ne tikai sniegusi iespēju virtuālā kora sastāvā uz Dziesmu svētku lielās skatuves nokļūt ikvienam, bet arī ļauj tās lietotājiem iepazīt dziedāšanas pozitīvo ietekmi uz cilvēka organismu. Par to, kāpēc būtu jādzied ikvienam, stāsta sertificēts mākslas terapeits mūzikas terapijā, Latvijas Mūzikas terapijas asociācijas valdes priekšsēdētājs Jānis Rotšteins.
 
1.jūl
Mūsu uztura paradumi un ēšanas kultūra ir cieši saistīta ar pašsajūtu un veselības stāvokli, tāpēc, plānojot maltītes un izvēloties produktus, būtu jāpievērš uzmanība virknei faktoru. Lai vairāk uzzinātu par to, kā atpazīt un izvēlēties tieši kvalitatīvu gaļu un gaļas produktus, gaļas produktu zīmols "Rakvere" ieteikumos aicināja dalīties uztura speciālisti Līgu Balodi.
 
1.jūl
2018. gada pirmajos piecos mēnešos SEB banka privātpersonām patēriņa vajadzībām piešķīrusi 8,2 miljonus eiro, kas ir par 3,4% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn. Aptaujājot iedzīvotājus par viņu aizņemšanās pieredzi, tika noskaidroti pieci latviešiem raksturīgākie aizņemšanās paradumi*.
 
26.jun
Vasara ir īstais laiks, kad uzņemt dabīgos vitamīnus un pilnām mutēm baudīt dārza ogas.
 
26.jun
Futbola čempionāta laikā der atzīmēt ne tikai futbolistu profesionālismu, bet arī izskatu. Dažu no sportsistiem ir patiešām "karsti".
 
24.jun
Televizoru piedāvājums veikalos ir daudzveidīgs un ikkatrs modelis ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, lai skatītājam nodrošinātu filmas vai raidījumu skatīšanos labākajā kvalitātē. Pēc LG Electronics veiktā pētījuma* tika noskaidroti populārākie televizoru iegādes kritēriji Latvijā. Lielākā daļa pircēju uzmanību pievērš cenai, attēla kvalitātei, ekrāna izmēram, televizorā iebūvētajām funkcijām un skaņas kvalitātei.
 
24.jun
Viena no vasaras krāšņākajām šķautnēm ir svētki, kas to pilda. Gredzenu mīšana ar savu otro pusīti ir viens no skaistākajiem un neaizmirstamākajiem dzīves mirkļiem - izsapņots un mīlestības pildīts, un daudzi izvēlas to svinēt tieši vasarā. Kad mīlestības svētki ir nosvinēti ģimenes un draugu lokā, nepieciešams arī mirklis jaunajai ģimenei skaistā un neaizmirstamā vientulībā.
 
23.jun
Kuram gan nepatīk lustīgi nolīgot! Reizēm šķiet, ka Līgo svētki ir vairāk gaidīti nekā Ziemassvētki vai sava dzimšanas diena. Un kādēļ gan ne, ja Līgo svētki ir pašā vasaras vidū - saulgriežu laikā, kad diena ir visgarākā, bet nakts - visīsākā. Jautras brīvdienas ģimenes un draugu lokā, kad var bezrūpībā aizmirst par darbu un savām ikdienas rūpēm. Taču vienu gan apdrošināšanas akciju sabiedrība "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk tekstā – BTA) aicina neaizmirst - atbildību par savu rīcību. Tādēļ BTA aicinājums ikvienam līgotājam ir: ēd, dzer un lec, bet - prātīgi un ar mēru!
 
20.jun
Dodoties ceļojumā uz ārzemēm, aizvien vairāk pieaug pieprasījums pēc ceļojuma apdrošināšanas. Ceļojot aizvien biežāk, cilvēki saprot, ka esot ārzemēs, var pieredzēt visnegaidītākās situācijas, kas rezultējas ievērojamos tēriņos. Gatavojoties ceļojumam, lai arī tas ir nepieciešams, ne visi iedziļinās iegādātās ceļojuma apdrošināšanas segumā un noteikumos, tādēļ Gjensidige Latvija Personu apdrošināšanas produktu grupas vadītājs Kārlis Eberhards piedāvā 10 jautājumus, ko laikus izvērtēt, dodoties ārpus Latvijas.
 
19.jun
Līgo svētki saistās ar kopā būšanu – vainagu pīšanu, dziedāšanu un lēkšanu pāri ugunskuram. Arī ēdiena gatavošana un baudīšana veicina ģimenes kopības sajūtu, tādēļ AS “Dobeles dzirnavnieks” sadarbībā ar bloga upene.lv autori Anniju Mihelsoni piedāvā piecas receptes, ko viegli pagatavot Līgo svētku galdam kopā ar bērniem.
 
13.jun
Līdz ar vasaras iestāšanos, sākas aktīvās atpūtas sezona, kad paši interesantākie mirkļi mēdz ātri paskriet. Ja vēlies iemūžināt strauju notikumu un ieraudzīt tā detaļas, piemērotākais ir kameras īpaši lēnais video režīms.
 
13.jun
Jau ceturtdien Krievijā sāksies pasaules kausa izcīņas futbolā finālturnīrs. Kamēr komandas gatavojas pirmajiem mačiem, ir vērts atcerēties agrākos čempionātus, atcerēties rekordistus un uzzināt interesantus faktus par gaidāmo turnīru un tajā spēlējošajām komandām.
 
12.jun
Jau ceturtdien Krievijā sāksies pasaules kausa izcīņas futbolā finālturnīrs. Kamēr komandas gatavojas pirmajiem mačiem, ir vērts atcerēties agrākos čempionātus, atcerēties rekordistus un uzzināt interesantus faktus par gaidāmo turnīru un tajā spēlējošajām komandām.
 
11.jun
Ja vēlaties tērpties atbilstoši jaunākajām modes tendencēm, lai dotos ikdienas darbos vai ceļojumā, vai apmeklētu kādu no gaidāmajiem vasaras festivāliem, ir vērts ieklausīties pašmāju zīmola Dace Bahmann radītājas modes dizaineres Daces Krieviņas-Bahmanes ieteikumos, kādi ir šīs sezonas must have.
 
10.jun
Ir pienācis laiks, kad tā vien gribas izrauties ārpus telpām - ceļošana, pastaigas un dabas baudīšana kopā ar draugiem un ģimeni ir tikai dažas no iespējām, kā baudīt vasaru. Lai aktivitātes brīvā dabā neradītu ādas diskomfortu, ir laicīgi jāsagatavojas. Vasara ir vēstnesis ne tikai siltam laikam un atvaļinājumu sezonai, bet arī bīstamajiem UV stariem un ādas apdegšanas riskam. Neskaitot jau pazīstamos ādas kairinājuma simptomus - sausa, niezoša vai jutīga āda, vasaras sezonā ir īpaši jādomā par mitrinošu aizsargkrēmu un vitamīnu lietošanu ādas veselības profilaksei un uzlabošanai.