Komentāri / Ēterā nelaižamo saraksts
 

28 komentāri

IIKA
Paldies. Kaut vairāk būtu šādu rakstu.
14.decembris 2017, 9:22 Atbildēt
SSofija
Paldies, raksts ļoti aktuāls, jo, lai cik neticami tas liktos, totalitārisms soļo platiem soļiem, Tie, kuri brēca, ka Rudzītis nav laižams ekrānā (esmu ārkārtīgi pārsteigta par Radzobi, jo man likās, ka viņa jau nu gan būtu spējīga saprast, par ko tieši Rudzītis runā, bet varbūt pašas pieredzētais to liedz, tad žēl), patiesi ir visīstākie, pat ne neomarksisti, es teiktu - neokomunisti. .
14.decembris 2017, 9:53 Atbildēt
wwest
Tipiska vecmeita no "dzimšanas"...
14.decembris 2017, 21:15 Atbildēt
AArlekino
Nu, neteiktu gan. Stipra sieviete, kam nav laimējies atrast līdzvērtīgu vīrieti. Vecmeita nav argumens.
15.decembris 2017, 22:35 Atbildēt
cchakal
Paldies.Šoreiz piekrītu autoram.Gan jau nākošreiz pairgāšos.
14.decembris 2017, 10:03 Atbildēt
eeuro
pie šīs kastas pieder arī tieslietu ministrs Rsnačs kas zina kas un kā drīkst dibināt ģimenes
14.decembris 2017, 11:39 Atbildēt
KKl
Dibini, ko gribi, dzīvo kopā kaut ar ēzeli. Bet neuzspied sabiedrībai, ka tas ir normāli, legāli un jāaizsargā ar likumu. Un otrais - nesauc to par ģimeni.
14.decembris 2017, 16:54 Atbildēt
eex
Dzintars RASNAČS tiešām zin un pretojas kā Stambulas konvencijā tā gejlezeurovisatļautībai! Bez peņa un vagīnas neviens nav piedizimis... Lai taču viņi un viņas ņemas! Platoniskā paidagoģija caur paidarastiju un Lezbas salas mītnieces ir sena darīšana, taču nemācieties virsū Tēviem un Mātēm kuri vēlās normālu atbildīgu ģimeni!
15.decembris 2017, 15:35 Atbildēt
oopis no laukiem
Satversmes 110 .pants - " Valsts aizsargā un atbalsta laulību - savienību starp vīrieti un sievieti,ģimeni,vecāku un bērna tiesības." Kuram un kas te nav skaidrs? Laulība ir radoša savienība,kuras uzdevums ir nācijas dzīvā spēka atjaunošana un vairošana. Mūsu zemās dzimstības apstākļos,kad nācijas dzīvais spēks iet mazumā ar katru dienu un stundu,prasīt īpašas privilēģijas resnās zarnas operatoriem un lezbēm,pielīdzinot tos laulībai, ir pats smagākais noziegums pret mūsu nāciju un tautu. Tā ir nāves ideoloģijas sludināšana un valsts varai pret to būtu jāvēršas ar vislielāko likuma bardzību.Ir jādod nopietnu prettriecienu šādai ideoloģijai,atjaunojot padomju laiku BEZBĒRNU nodokli visiem reproduktīvā vecuma vīriešiem un sievietēm,jo neoliberāļi Latviju nolikuši uz iznīcības ceļa un taimeris ir ieslēgts un skaita pēdējos atlikušos gadus,mēnešus un stundas!
14.decembris 2017, 14:12 Atbildēt
kkonspirologs no GonKongas
rudzīša problēmas sākās pēc tam, kad viņš atļāvās nokritizēt kādu sieviešu kārtas politiķi, tās rižās vārdu neminēšu
tad tika iedarbināts viens par naudu pērkams PR speciālists, kurš izstrādāja pretrudzīša kampaņu un palaida to ,,ēterā,,
14.decembris 2017, 14:32 Atbildēt
??
KURŠ IR TAS par naudu pērkams PR speciālists???
15.decembris 2017, 23:37 Atbildēt
kkāds
Klukstes mēģina visādi Viesturu noēst, jo pašas balstās tikai uz teoriju, kas ir izlasīta dažādas kvalitātes grāmatās un sasmelta "mūsdienīgos" semināros. Kā jau Bens raksta, Viesturam ir neizmērojama pieredze, bet vienīgā problēma, ka pārāk sarežģīti viņš to stāsta. Apskatieties Zikurāta video (3h), tad varbūt būs skaidrāka bilde. ;) 100g kultūras ir te youtu.be/bKYtL6qcEOA
14.decembris 2017, 15:35 Atbildēt
MMI
Vienā stabulē un pat vienā notī pūšanas problēma pastāv un Kramiņš tai ir katalizators. Ir sabiedrībā asas un tiešas mēles, piemēram, Ostrovska, Kreituse. Labprāt reizi pa reizei dzirdētu viņu viedokli par aktuālām lietām. Protams arī citu gudru un arī vienkāršu ļaužu domas. Domu dažādība taču bagātina, paplašina redzesloku, tas rosina domāt. Bet domāšana taču ir attīstība.
14.decembris 2017, 21:04 Atbildēt
FFui
Tikai ne komunisti Kreitusi. Laiks pensionariem?
15.decembris 2017, 22:42 Atbildēt
LLogičeskijs
Klusējošs psihoterapeits - tas ir sliktāk par brēcošu zīdaini.
15.decembris 2017, 7:14 Atbildēt
ddoma
Noskatījos raidījumu. Ļoti interesants un pamācošs. Gribējās lai visi jaunlaulātie to noskatās un padomā. Ļoti gudrs un erudīts cilvēks, kurš izprot cilvēku daudz dziļāk, kā katrs no mums. Tikai ne katram ir lemts to visu "sagremot".
15.decembris 2017, 10:53 Atbildēt
AAijai Poišai
Paldies Aijai Poišai ! Negaidīti, ka viņa tik precīzi un nesavtīgi , bez profesionālās nenovīdības varētu raksturot Rudzīti.
15.decembris 2017, 22:28 Atbildēt
VVEIDEMANIS
rudzītis pareizi teica, - rotšildmēsli tiešam ir vēzis asv valsteles dzemdē !
15.decembris 2017, 14:09 Atbildēt
AAnda
Raidījums bija pavājš. Rudzīša paustajiem uzskatiem pieskārās garāmejot, spiežot uz ciltstēva cienījamo auru un ilggadīga atkarību ārstētāja slavu. Darbiņš izdarīts, bet tā īsti pat diskutēt nav par ko.
15.decembris 2017, 16:18 Atbildēt
aarvis
Raidījums parādīja, ka Rudzītis ir normāls, domājošs cilvēks, kurā tomēr būtu vērts ieklausīties.
15.decembris 2017, 22:24 Atbildēt
MMantrausis
Par problēmu un sarakstiem. Grib vai negrib ļaudis, bet "pareizie un svešie" mūsu sabiedrībā ir ierasta prakse, lai kā runātu par demokrātiju. Kaut vai Maizītis - Neo. Godmanis - Solima. VDK mantojuma sardze Prezidenta kancelejā un vēsturnieki utt. Faktiski to paaudzi, kas vismaz vārdos bija uzticami pskp, tagad nomaina paaudze, kas akli uzticas jebkam rakstītam, kam nopirkts vai nenopirkts parlaments devis vārdu "likums". Un?
16.decembris 2017, 7:24 Atbildēt
OOts.
Toties venspils aivars var reklamēties kur grib...un visi źurnàlisti skrien pakàļ paplēstàm mutēm!!!!nauda...nauda un nauda......
16.decembris 2017, 12:22 Atbildēt
UUU
Man īpaši patika, ka jau nākamajā dienā pēc trakotas diskusijas portālos un sociālajos tīklos, kur kareivīgu sieviešu pūļi aizstāvējā maigās, vārgās, jūtīgās un visādi citādi brīnišķīgās sievietes, tika publicēta reāla karsta informācija, ka sieviete nežēlīgi un asiņaini piebeigusi savu vīrieti. Rudzītis nesludina vardarbību. Viņš reāli pasaka, ka arī maigā (pieņe'mums) sieviete reizēm ir pelnījusi pa kaklu. Un tam es piekrītu.
17.decembris 2017, 10:20 Atbildēt
PP
Ar abiem psihoterapeitiem ir kā ar pārsālītu zupu,vai pārskābētiem kāpostiem.Varētu ar padomiem neuzbāzties tik bieži.Vēl trakāk,ja sāk rēgoties TV .
17.decembris 2017, 13:20 Atbildēt
HHmm
Latvijā un NRA vienīgais augstākais reihs un pareizais ir komunists Lembergs, kurš NRA ir kā piemineklis, aizskartais un pazemotais no tiesas un prokuroriem. NRA greizie un nepareizie ir Jurašs un Strīķe, kuri gan jau vēl grib aiziet pakaļ Lembergam.
17.decembris 2017, 22:32 Atbildēt
KKritiķe
Es pat neiebilstu, ka runā ar Rudzīti par viņa atšķirīgo viedokli, ja ar to nebūtu pilnas visas malas. Vai nu kas, bet viņš jau nu nevar sūdzēties par to, ka netiek uzklausīts. Katrā ziņā mans komentārs kā feministei un liberālei bija - medijiem jāizvērtē, kam viņi dod vārdu un platformu, ceru, ka šajā gadījumā tas ir izdarīts. Ir tomēr jābūt kritiskiem, kam dot vārdu, kādā apmērā. Nav runa, ka nedot pavisam.
18.decembris 2017, 13:33 Atbildēt