Komentāri / Lejupejošā eksponente kļūst stāvāka
 

25 komentāri

AAnna
Pretigs raksts. It sevišķi pēdējais teikums. Soreiz zobenu atkal cel Latvija ar savu lisanu nato un brunosanas miljardiem. Autors laikam nesaprot, ka kara uzvaretaju nebus. Un latvija atklati ir nostajusies uz kara takas. Es ari uzaugu miera un saticibas zeme. Tapec tada zobena vicinasana ir izaizinosa. Kas zobenu cel, no zobena krit. Baurojat bauri, baurojat uz Krieviju. Pēc svesas paveles. Ieprieksejais kars - neviens neruna par tadu siku vienibu - baltvaciesiem. Bet par okupaciju bauro un ar likumu aizliedz apsaubit. Cik tads likums bus verts oec 10 gadiem. Latviesi pacela zobenu - ne tiesi, bet deporteja baltvaciesus un sagraba muizu zemi. Ja, to man stastija veci laudis. Tad kapec jus kviecat par to, ka stalins jus deporteja, un komunisti sagraba zemes. Paskatieties patiesibai acis - mazs cinitis un liels vezums. Un to ciniti pasi latviesi neredz, bet par apgazto vezumu bauro, bauro, bauro. Autoram fui - amerikanu rupors.
16.marts, 10:48 Atbildēt
EEkonomists 2000
Nav citas izejas, kā karš. Valstu parādi sasnieguši daudzus triljonus. Puse Zemes iedz'īvotāju saņem nepietiekamu uzturu; tiem principā nav naudas un tirgū tie kā patērētāji nepiedalās. Arī kā darba dalīšanas darbinieki tie neko neražo.Taču tepat blakus ir lielas valstis bez parādiem. Krievija ar milzu izrakteņu un ūdens resursiem. Ķīna, kas viena spēj apgādāt pasauli ar rūpniecības precēm. Tikai tās aizvien mazāk grib ņemt pretī sadrukātos dolārus un eiro. Vispirms jātiek galā ar militāri spēcīgāko Krieviju, pēc tam Ķīnai atliks tikai padoties. Nopostot Krieviju, tās galvenie aktīvi paliks lietojami; nopostot Ķīnu, tās ražošanas potenciāls ies bojā. Tāpēc mērķis N1- Krievija. Tikai nelaime, ka Krievija paspējusi apbruņoties un draud ar atbildes triecienu iznīcināt visu kungu rasi.
16.marts, 14:46 Atbildēt
UUTAG
Par baltvāciešiem. 1939.g Vācija sāka diezgan smagi presēt Baltiju. Lietuvai atņēma Klaipēdu, bet mūs- par baltvāciešu zemes atņemšanu ar 1920.gada reformu. Diezgan atklāti runāja, ka okupēs Latviju un atdos visu nacionalizēto bijušajiem īpašniekiem. Un tur bija ne tikai muižu zeme. Tāpēc krieviem bija tik viegli ievest šeit karaspēku. Neviens jau sākumā negaidīja, ka sāksies represijas un izvešanas. P.S. pēc namu denacionalizācijas Godmanis daudzus centra namus atdeva arī it kā baltvāciešu mantiniekiem, lai gan par VISIEM īpašumiem 1939.-1940. Ulmanis samaksāja bargas kompensācijas. Viņi aizbrauca pēc savas gribas, bet mums liks maksāt!
16.marts, 15:33 Atbildēt
ddziesma
hatjat ļi russkije voni ?noteikti nē izskatās ka šis putins krieviju ir ievedis tādā bedrē ka neredz vairs iespēju no tās izrāpties ,tamdēļ vienīgā cerība ir karš ar sekojošu uzvaru un šo uzvaru putins cer panākt ar saviem brīnumieročiem
16.marts, 11:07 Atbildēt
JJūlis
Krievija ir iznīkstoša valsts. Tiesa, tāda ir arī Latvija. Cēlonis ir viens un tas pats - slima valdošā morāle. Mums oficiālā it kā ir kristīgā morāle. Patiesībā pie mums un arī Krievijā valdošā ir pirātu morāle. Nav šeit vieta, kur apskatīt pirātu morāles perspektīvas, bet tas, ka pasaulē tā nav kļuvusi par vispārēji atzītu, liecina par to, ka pirātu morālei nav nākotnes.
16.marts, 11:09 Atbildēt
MMācītājs on Acid
Sakropļota morāle daudz vairāk ir tajās valstīs, kurās ratificēta Stambulas konvencija, bet migrantu veiktos noziegumus noklusē. Bet Krievijai ir naftas un gāzes krājumi 200 gadiem, uz kuriem kāri skatās parādu nomāktās NATO valstis.
16.marts, 14:36 Atbildēt
KKvadrāts
Ar dziesmu, soļos, marš! Kamēr NATO zobens nav sarūsējis, kā sarūsēja Varšavas pakta valstu, tikmēr - Uz Rietumiem mēs dosimies, arvien, / arvien, arvien....Labi pastrādāts, propagandist'Ben!! "No 2000. līdz 2016.gadam Latviju pametuši 100 000 iedzīvotāju ar augstāko izglītību, telekanāla LNT raidījumā "900 sekundes" teica Latvijas Universitātes profesors Mihails Hazans.
16.marts, 12:08 Atbildēt
TTenis
Vau,vau,vau,vau !krrrr,krrr !blusainā pentagona mopsa histerija ! Putins ir goda virs un ,kamer krievija bus putens ,latvijai briesmas nedraud ! Latviju apdraud nato asinainue iebrukumi suverenas valstis ,iskamustu parazitu vesana uz latviju ,oiki un citas dienaszaglu banda
16.marts, 12:12 Atbildēt
FFēlis
Atļaušos nepiekrist, Peni.
16.marts, 14:01 Atbildēt
IIstoričeskijs
Kara nebūs. Rīgā un Latvijā Krievijas karaspēks ar sajūsmu tiks sveikts ar ziediem.
16.marts, 18:55 Atbildēt
ppotenciālais sveicējs
es tajās rindās būšu viens no pirmajiem, varat man ticēt.
17.marts, 0:33 Atbildēt
SSelekts
Nāves skūpstu eksponente?
16.marts, 20:54 Atbildēt
vviesis
Mjā, tas, ka zemeslode atkal karājas arvien trauslākā diedziņā, ir fakts. Bet- vai tas ir tikai un vienīgi Putina nopelns, ir ļoooooti diskutabls jautājums...... tikai, pie mums jau par to nekādas diskusijas netiek pieļautas.
16.marts, 23:22 Atbildēt
ees
apskaužu krievus ar baltu skaudību - viņiem ir Putins. Tāpat ungārus - viņiem ir Orbans. Arī baltkrievus - viņiem ir Lukašenko... Bet kas ir mums?? Vieni atsaldēti idioti un pabiras no pabirām!
17.marts, 0:37 Atbildēt
aak tad
lai NATO zobens nesarūs?! Cūka tu esi, beni, nekas vairāk! Novēlu tev iespējami ātri dabūt to zobenu dirsā iedurtu, mēslagabals!
17.marts, 0:42 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tik daudz jau nu benim vajadzēja saprast, ka krievs neļaus bezgalīgi ķēzīt sev uz galvas.
17.marts, 1:11 Atbildēt
PPrecizeju virsrakstu
Latkovskim ir lejupkritoss kompoments bikses.
17.marts, 10:14 Atbildēt
PPIEVIENOT KOMENTĀRU
apskaužu krievus ar baltu skaudību - viņiem ir Putins. Tāpat ungārus - viņiem ir Orbans. Arī baltkrievus - viņiem ir Lukašenko... Bet kas ir mums?? Vieni atsaldēti idioti un pabiras no pabirām!
Tikai Putins izglābs Latviju !
17.marts, 15:43 Atbildēt
pprieks
Oi, oi, ou, Kremļa vaukšķi saskrējuši pavaukšķēt. Tikai uz kaulu gan neceriet. No Putina neko vairāk kā novičoku nesagaidīsiet.
17.marts, 19:32 Atbildēt
PP
Bļin,Jūs esat vēl briesmīgāks kara kurinātājs par Žirinovski!NATO kara zobens varbūt,ka nesarūsēs,bet ja ,nedod Dievs,sāksies karš,Baltkrievija tiešām būs Baltijas jūras valsts.To tikai citā kontekstā teica Mogerīnī.
18.marts, 11:15 Atbildēt
XXX1
Kungs raksta ' Krievijas publiskajā telpā pavārtes huligānu runasveids kļūst aizvien izplatītāks.', ar Krievijas publisko telpu var saprast daudz ko, bet Lielbritānijas augstākās varas ešalona pārstāvju 'pavārtes huligānu runasveidu' jebkurš interesents pats var noklausīties Internetā. Un pagaidām apgalvojums, ka indētāju pēdas ved uz Krieviju, nav pierādīts. Ja Latkovska kungs gribētu būt neitrāls žurnālists, tad rakstā būtu jāpiemin arī Krievijas AM argumentācija. Sanākusi kārtējā Krievijas zākāšana, bet to jau mēs gadiem zinām, ka visa ļaunuma sakne ir Krievija.
18.marts, 11:44 Atbildēt
NNu nu
Labs raksts!
19.marts, 9:31 Atbildēt
BBnf
Raksts salas ar Lielbritanijas pilsiniem,, tikai pilsonis ir tevs, meita joprojam ir Kf pilsone. Talak- noindeti, saprotu ka beigti , bet dzivi joprojam. Vajs raksts beni, vajs.Nato it paplasinajies lidz Kf robezam, ko tad lau krievi dara, ja asv kara doktrina ir ierakstits, ka Kf ir ienaidnieks? Prieks kam sis raksts? Atsstradat naudu ko asv zurnalistiem izsniedz caur nevalstiskajam org.?
19.marts, 15:41 Atbildēt
MMatemātiķis
Krītoša eksponente nepaliek stāvāka funkcijai samazinoties, bet gan lēzenāka. Augoša eksponente gan aug arvien ātrāk.
Benam ir taisnība, ja viņš tendenci matemātiski apraksta ar negatīvu eksponenti. Tendence uz karu tiešām ir morāli negatīva!
19.marts, 20:43 Atbildēt