Komentāri / Uzticības krīze un izglītības reforma
 

7 komentāri

MMr.Susurs
Man ir vislielaka uzticiba VIDam. Vel pat likumu nebusu parkapis, bet sodu jau bushu sanemis.. Un galigi nav svarigi par ko. Luk iestade, kas strada. Stance sodus ar visam virstundam. Par darba aktivitati nu noteikti premijas pelnijushi. Pat ir iespeja menesha laika noprotestet administrativa soda lemumu, bet tikai lemumi parasti atnak jau pec 30 dienam, kad vinus nav iespejas parsudzet. Ari policija ipashi neatpaliek. Uz pasha firmu atnaca sods, par atrashanos dzeruma stavokli sabiedriska vieta. Smiekligakais, ka sods tika nosutits uz adresi , kuras neeksiste 27 gadus. Maja pardota un 27 gadus atpakal nojaukta..Redz es varu nesamaksat sho sodu, jo pats esmu firmas ipashnieks, bet Jums gtamatvediba no algas sodu atvilks un dzive nepieradisiet, ka neesat vainigs.
12.janvāris, 7:35 Atbildēt
IInta
Pastāsts gan visai skumjš, bet... žetoniņš nopelnīts...
Grūti iedomāties, kas vēl varētu būt sliktāks par dajebkuras Sistēmas birokrātijas muļķu pārcentību....
:)))
12.janvāris, 22:39 Atbildēt
PPsihiatrs
Pilsoņu kopums ievēl Saeimu, kam neuzticas 70% iedzīvotāju. Jāsecina, ka aptaujāti 1)nepilsoņi 2)tie, kas neaizgāja balsot 3)tie, kuru balsis aprija 5% barjera 4)tie, kuru ievēlētie deputāti nonāca opozīcijā. Šo to varētu uzlabot jauktā vēlēšanu sistēma, kā Lietuvā.
12.janvāris, 8:55 Atbildēt
ssavādnieks
Iepriekšējā prakse rāda,ka Saeimas vēlēšanās piedalās nedaudz virs 50% vēlētāju.Vēlēšanu sistēma nenosaka dalībnieku skaitu,tātad pietiek,ja par sarakstu nobalso kaut viens vēlētājs,Saeima de'jure skaitās leģitīva.Ja arī vietējā mērogā partiju mafioziem ir vienalga,kā tiek ievēlēti,tad Eiropas kopskatā tomēr tam tiek pievērsta uzmanība,tamdēļ jau šobrīd klejo aptaujas ar jautājumu-vai piedalīsies vēlēšanās.
12.janvāris, 11:38 Atbildēt
n
Jauktā vēlēšanu sistēma situāciju var tikai pasliktināt, jo kaut kādos Rīgas rajonos uz vēlēšanām vispār nebūs vērts iet, jo iznākums būs skaidri zināms.
15.janvāris, 8:41 Atbildēt
ssavādnieks
Lasot šos pētījumus ar SKDS piesaukšanu gribot-negribot rodas vēlme pretstatīt vēl kāda ''pētnieka'' rezultātu un šoreiz tas ir Eirobarometrs;
--------------
66% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju norādījuši, ka neuzticas valdībai, kas ir par vienu procentpunktu vairāk, nekā pavasarī, bet 27% atbildējuši, ka tai uzticas. Tikmēr Lietuvā valdībai neuzticas 61%, bet uzticas 33% iedzīvotāju, tikmēr Igaunijā neuzticas 34%, bet uzticas 57% iedzīvotāju. Vidēji Eiropas Savienībā (ES) nacionālo valstu valdībām uzticas 36% aptaujāto. Visvairāk savai valdībai neuzticas Grieķijas iedzīvotāji - 88%, bet visvairāk tic Luksemburgas iedzīvotāji - 68%.
--------------
Joprojām ļoti augsta neuzticība Latvijā saglabājas politiskajām partijām. Neskatoties uz to, ka tā kopš pavasara ir samazinājusies par diviem procentpunktiem, joprojām liels vairākums jeb 85% Latvijas respondentu neuzticas politiskajām partijām. Vien 9% norādījuši, ka tām uzticas, bet 6% nespēja sniegt atbildi uz šo jautājumu. Tieši tikpat zema uzticība politiskajām partijām ir arī Lietuvā - 85%, savukārt Igaunijā politiskajām partijām neuzticas 68% aptaujāto.
===========
Var jau saprast valdošās koalīcijas centienus visu pasniegt ''laimes indexa'' versijā,bet realitāte ir nepiedodami patiesāka un var izteikt līdzjūtību žurnālistiem,kuriem ar to ir jāsadzīvo,ja viņi nav kļuvuši par robotiņiem naudas,varas un ietekmes gribošajām partijām.
12.janvāris, 9:14 Atbildēt
aaina
Es to...nespēju izlasīt līdz galam.
15.janvāris, 0:46 Atbildēt