Komentāri / 11 kurvīšu Judinam
 

12 komentāri

ooho
Krautmaņa naids pret citādi domājošajiem ir acīm redzams
19.marts, 10:21 Atbildēt
AApmierinātais
Judins, aškenazs pēc būtības un no dzimuma, nedrīkst atrasties Latvijas saeimā un valdībā un vispār nekur nekādos orgānos Latvijā, viņamnedrīkst piederēt nekādi uzņēmumi Latvijā, jo viņa senči ir vainojami noziegumos pret Latviju un Latviešiem no 1940 gada līdz 1965 gadam, tās asinis ko no Latviešiem ir izsūkuši aškenazi un turpina to darīt vēl šodien ir Latvijas pastāvēšanai bīstami un noziedzīgi pret Latviju, Latviešiem un sabiedrību kopumā.
19.marts, 10:36 Atbildēt
JJauza
Kāds kaut kad runāja par kabatas vaukšķi....
19.marts, 10:51 Atbildēt
PPaps
Krautmanis: – Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports: (Smejas.) Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
19.marts, 12:32 Atbildēt
ŠŠādi teikt var tikai hazāru kalps.
Šādi teikt var tikai hazāru kalps.
19.marts, 12:50 Atbildēt
uu
"par nabaga hazāru aizlieciet vārdu"
20.marts, 14:06 Atbildēt
SSerjoznijs
Judinu - par Ģenerālprokuroru.
19.marts, 12:40 Atbildēt
11940 - 1965
Stūra māja ar tādiem Judiniem bija pilna tajā laikā un ne tikai, viņi bija tie kas organizēja deportācijas Latvijā un ne tikai Latvijā.
19.marts, 12:51 Atbildēt
SSerjoznijs
Un ja vēl runāja latviešu vaodā, tad i Atmodu rīkot nevajadzēja.
19.marts, 12:59 Atbildēt
BBOTĀNIĶE
Tādus JŪDIŅUS ziepēs un ārā no LATVĀNIJAS !
19.marts, 13:29 Atbildēt
EESMAIJA
Man Judins , ne caur savu vārdu un tautību, bet savām zemiskajām tieksmēm, uzbrūkošo runas manieri un domāšanu, liek domāt par Juri Lina grāmatu ,, ZEM SKORPIOA ZĪMES", kas būtu katram jāizlasa, lai skaidrāk saprastu kas valda Pasaules kārtību. Un otra grāmata, ko es ieteiktu izlasīt ir Džona Pērkinsa ,, Ekonomiskā slepkavas grēksūdze. " Tad atkritīs minējumi, kādēļ Latvija ar tās strādīgajiem cilvēkiem ir tur, kur tā ir un turpina slīgt nabadzībā un kas uz šo visu iedzīvojas bagātībā. Tad citā gaismā skatīsimies uz judiniem, vīķēm un sorosa tīkojumiem Latvijā.
19.marts, 23:21 Atbildēt
JJurītis
Blakus kārtējais Veidemanes Latvieti, nepadodies! Tikai šoreiz ar kaimiņzemes vēlēšanu likšanu pēdiņās. Gribētu cien. veterānei atgādināt, ka atsevišķu deputātu izteikumi netiek kvalificēti par oficiālo viedokli, tāpēc cepšanās par iejaukšanos Latvijas iekšējās lietās ir pa tukšo. Mūsu Ārlietu ministrijai taču arī neprasīja atbildēt par Buzajeva vai Zīgerista izteikumiem.
20.marts, 8:42 Atbildēt