Reģionos

Vakar, 22:00
Visu dienu kūdras un meža ugunsgrēku Talsu novada Valdgales pagastā dzēsušos ugunsdzēsējus devušies nomainīt kolēģi, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.
 
Vakar, 20:23
Turpinoties plašā ugunsgrēka dzēšanai Talsu novada Valdgales pagastā, jaunas iedzīvotāju evakuācijas pagaidām nav nepieciešamas, apliecināja Talsu novada un Ventspils novada pašvaldību pārstāvji.
 
Vakar, 19:56
Kā liecina informācija sociālajā tīklā instagram, tad gar jūras krastu Jūrmalā braucis kravas auto.
 
Vakar, 18:21
Kopš otrdienas, 17.jūlija vakara, turpinās plašā kūdras un meža ugunsgrēka dzēšana Talsu novada Valdgales pagastā. Kā liecina informācija mikroblogošanas vietnē twitter, tad dūmi no ugunsgrēka sasnieguši jau jūru.
 
Vakar, 18:13
No 120 Stiklu ciema iedzīvotājiem 70 piekrituši evakuēties, bet 50 atteikušies, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.
 
Vakar, 17:55
No 27. līdz 29. jūlijam Ventspilī norisināsies starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls Ghetto Games festivāls jeb GGFEST. Šis būs septītais gads grandiozajam pasākumam, kurš laika gaitā atzīts par vienu no vērienīgākajiem ielu sporta un kultūras starptautiskajiem festivāliem Eiropā.
 
Vakar, 17:34
Apsekojot vairāk nekā 20 tūkstošus valsts pārziņā esošo ceļu, secināts, ka 57,3% valsts un reģionālās nozīmes ceļu ir labā vai ļoti labā stāvoklī, tātad to uzturēšana prasa mazāk līdzekļu. Līdz ar to Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU), kura primārais uzdevums ir nodrošināt ceļu caurbraucamību, vairāk finansējuma var novirzīt darbiem, kas ne tikai glābj kritiskās situācijās, bet arī ilgākā laika periodā pozitīvi ietekmē kopējo ceļu stāvokli.
 
Vakar, 16:47
Plašais meža un kūdras ugunsgrēks Talsu novada Valdgales pagastā varētu būt izcēlies, aizdegoties traktoram, sacīja kūdras ražošanas uzņēmuma SIA "Pindstrup Latvia", kam pieder attiecīgais kūdras izstrādes purvs, pārstāvis Edijs Ločmelis.
 
Vakar, 16:32
Pēdējos gados Limbažu apkaimē strauji attīstās kokapstrādes industrija un būvniecības nozare. Abu jomu uzņēmumiem ir tikai viena problēma: kvalificēts darbaspēks. Rīgas Valsts tehnikuma (RVT) Limbažu struktūrvienība sagatavo profesionāļus gan kokrūpniecībai, gan būvniecībai, kā arī grāmatvedības pakalpojumiem, taču absolventu skaits lielajam darba tirgus pieprasījumam ir nepietiekams.
 
Vakar, 16:15
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē, ka 16.jūlijā, pulksten 15:30 tika saņemta informācija, ka Amatas novadā, pie kādas dzelzceļa stacijas, braucošs vilciens notriecis cilvēku.
 
Vakar, 15:24
No 3. līdz 4. augustam Limbaži svin 795 gadu jubileju, aicinot uz svinībām tuvus un tālus viesus.
 
Vakar, 14:33
Normunda Bomja maiznīca Lielezers turpina izaugsmi – veido jaunus sadarbības projektus, ar savu produkciju izejot plašākā pasaulē, un paplašina produkcijas klāstu. Maizīti var iegādāties ne tikai veikalos, bet arī pasūtīt uz mājām interneta veikalā NUKO. Lielezera ceptuve piedalīsies arī pilsētas svētkos, apliecinot piederību Limbažiem.
 
Vakar, 14:10
Paaugstinātas bīstamības meža ugunsgrēks kūdras izstrādes purvā Valsts meža dienesta (VMD) Ziemeļkurzemes virsmežniecības uzraugāmajā teritorijā Talsu novada Valdgales pagasta Lielsalās varētu būt izcēlies kūdras ieguves rezultātā, pieļāva VMD.
 
Vakar, 13:36
Sociālajos tīklos ik pa laikam uzvirmo diskusijas par Rīgas sabiedriskajā transportā redzamajiem video materiāliem. Vienā no tiem rāda nākamās pieturās, bet otrā visai bieži bez pasažieriem noderīgas informācijas arī receptes, multfilmas un vārda dienu gaviļnieki. Ne visus apmierina skatīties multfilmas un uzskata, ka būtu jārāda pasažieriem svarīga informācija saistībā ar sabiedrisko transportu. Izrādās, Ogres starppilsētu autobusos var iepazīties ar tautas dižgariem.
 
Vakar, 13:21
A/S Limbažu siers Latvijas simtgadi uzsākusi ar pastiprinātu pievēršanos Latvijas tirgum – paplašināts piena produktu sortimenta piedāvājums tieši Latvijas patērētājiem. Šobrīd Limbažu siera produkciju var iegādāties visos lielveikalu tīklos Latvijā. To lielā mērā ir veicinājis arī tas, ka iecienītā produkcija ar Māršavas preču zīmi mazumtirdzniecībā joprojām tiek ražota Limbažos.
 
Vakar, 13:00
Gulbenes vietējā laikraksta darbinieki uzņēmušies rūpes par, visticamāk, braucošas automašīnas satraumētu eža bērnu.
 
Vakar, 12:19
Limbažos ir iedibināta ļoti vērtīga tradīcija – Ģimeņu sporta diena, kad kopīgās sportiskās aktivitātēs iesaistās visa ģimene – bērni, vecāki, vecvecāki un ne tikai: principā jebkurš, kurš vēlas pilnvērtīgi pavadīt dienu svaigā gaisā, gūstot pozitīvas emocijas. Pasākums ir ļoti iecienīts un pulcē ne tikai limbažniekus, bet arī visa novada iedzīvotājus.
 
Vakar, 11:53
Kopš aprīļa uz reģionālā autoceļa Ventspils (Leči)–Grobiņa (P111) posmā no Labraga līdz Mežainei (43,20.-63,00. km) notiek ceļa segas pārbūve.
 
Vakar, 11:16
Praktiski pabeigta ir vēsturiskā nama Limbažos, Burtnieku ielā 2, atjaunošana, kas nozīmē, ka jau šā gada septembrī tas vērs durvis esošajiem un topošajiem uzņēmējiem, lai kalpotu kā vieta, kur rodas idejas, kur tālāk tiek nodota pieredze un gūtas zināšanas – Uzņēmējdarbības un sociālās uzņēmējdarbības centrs.
 
Vakar, 10:14
Limbaži pasaules vēsturē ierakstīti kā viena no Hanzas savienības pilsētām, kas nozīmē, ka senā Lemsell, ko šodien zinām ar nosaukumu Limbaži, bija ievērības cienīgs tirdzniecības ceļu krustpunkts, ko nodrošināja gan savienojums ar jūru pa 47 km garo Svētupi, gan jau viduslaikos radiāli izvietotais sauszemes ceļu tīkls.
 
Vakar, 9:45
Trešdienas agrā rītā Popes muižas Facebook lapa ziņoja, ka naktī izcēlies ugunsgrēks, kas nopostījis vienu no muižas centrālajām ēkām.
 
Vakar, 9:45
Pašvaldības aģentūras Alda pārziņā ir četru ūdenskrātuvju apsaimniekošana: Limbažu Lielezers, Dūņezers, Augstrozes Lielezers un Umurgas dīķis, kur norit gan zivju resursu apsaimniekošana, gan atpūtas infrastruktūras pilnveidošana.