Latvijā

Dzēšot plašo ugunsgrēku Valdgales pagastā cietis ugunsdzēsējs
Vakar, 22:00
Vakar, 18:21
Kopš otrdienas, 17.jūlija vakara, turpinās plašā kūdras un meža ugunsgrēka dzēšana Talsu novada Valdgales pagastā. Kā liecina informācija mikroblogošanas vietnē twitter, tad dūmi no ugunsgrēka sasnieguši jau jūru.
 
Vakar, 18:13
No 120 Stiklu ciema iedzīvotājiem 70 piekrituši evakuēties, bet 50 atteikušies, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.
 
Vakar, 17:00
Spīdola Lielmane ir pensijā un, kā pati teic – varētu kopt mazdārziņu un atpūsties, taču joprojām ir darbu virpulī, vadot sabiedriskā labuma organizāciju Limbažu fonds. Galvenais dopings turpināt rosīties ir vēlme būt noderīgai. Rīkoties, nevis skatīties un kritizēt.
 
Vakar, 16:07
Plašā meža un kūdras ugunsgrēka dēļ, kas izcēlies Talsu novada Valdgales pagastā, šodien no blakus esošā Ventspils novada tiek evakuēta apdzīvota vieta Stikli Puzes pagastā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.
 
Vakar, 15:40
2018. gada sākumā 18,5 % (358,8 tūkst. personu) no visiem Latvijas iedzīvotājiem bija bērni vecumā līdz 17 gadiem, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) apkopotie dati. Salīdzinot ar 2017. gada sākumu, bērnu skaits ir palielinājies par 0,6 % jeb 2,2 tūkstošiem. Vislielākais bērnu īpatsvars ir Pierīgā (21,0 %).
 
Vakar, 15:08
Naktī uz ceturtdienu valsts austrumos, dienā arī daudzviet citviet Latvijā īslaicīgi līs, vietām gaidāms pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 14:15
Šovasar Google Street View automašīna atkal ceļos pa Latviju, lai atjauninātu vietējos datus Google Maps kartē. Šoreiz Street View automašīna īpašu uzmanību pievērsīs informācijas atjaunināšanai par starppilsētu ceļiem.
 
Vakar, 13:52
Aizsardzības un tieslietu jomu sakārtošana patlaban ir aktuālāka nekā spriedelēšana par kandidēšanu uz otro termiņu Valsts prezidenta amatā, pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
 
Vakar, 13:30
Rietekļa paeglis vai Baložu kadiķis ir dižākais parastais kadiķis Latvijā. Aug Burtnieku novada Valmieras pagastā autoceļa A3 ziemeļu pusē 350 m uz dienvidrietumiem no Baložu mājām. Dēvēts gan pēc tuvējo māju vārda, gan par godu dzejniekam Rieteklim, kas dzimis Baložos un bieži mēdzis pie kadiķa atpūsties.
 
Vakar, 13:00
Gulbenes vietējā laikraksta darbinieki uzņēmušies rūpes par, visticamāk, braucošas automašīnas satraumētu eža bērnu.
 
Vakar, 12:57
Valdošās koalīcijas partijas rosina palielināt izdevumus aizsardzībai līdz 2,5% vai 3% no iekšzemes kopprodukta (IKP).
 
Vakar, 12:48
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) trešdienas rītā ziņoja, ka naktī plkst. 00.21 VUGD saņēma izsaukumu uz Ventspils novada Popes pagastu pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies daudzdzīvokļu mājā. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg mūra mājas jumts pilnā 450m2 platībā. No ēkas tika izglābti divi cilvēki. 10 cilvēki no ēkas evakuējās saviem spēkiem pirms VUGD ierašanās. Plkst. 7.51 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.
 
Vakar, 12:42
Pēc Eiropas Komisijas aplēsēm, apmēram 10% avāriju cēlonis ir transportlīdzekļu sliktais tehniskais stāvoklis.
 
Vakar, 11:53
Kopš aprīļa uz reģionālā autoceļa Ventspils (Leči)–Grobiņa (P111) posmā no Labraga līdz Mežainei (43,20.-63,00. km) notiek ceļa segas pārbūve.
 
Vakar, 11:45
Ja Latvijas drošība prasīs jaunus ieguldījumus, tie pilnīgi noteikti tiks veikti, komentējot iespējas nepieciešamības gadījumā palielināt aizsardzībai atvēlēto finansējumu, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).
 
Vakar, 11:00
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Finanšu un kapitāla tirgus komisijas licencētas ieguldījumu pārvaldes sabiedrības Indexo izpilddirektors Toms Kreicbergs.
 
Vakar, 10:53
Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas 2016.gada statistika liecina - Latvija ierindojusies 2.vietā pēc nāvēm piesārņotā gaisa dēļ. Uz miljons iedzīvotājiem dzīvību zaudējuši 852 cilvēki.
 
Vakar, 10:42
Swedbank 2018. gada pirmo sešu mēnešu peļņa Latvijā sasniedz EUR 54 milj., kas ir par 3% vairāk salīdzinājumā ar 2017. gada to pašu periodu. Pieaugumu pamatā veicināja ienākumu palielināšanās.