Latvijā

FOTO: Plašā ugunsgrēka dzēšanas darbi Valdgales pagastā
9:12 1
Vakar, 20:31
Sestdien Mērsragā sasniegts jauns 21.jūlija maksimālās gaisa temperatūras rekords, pavēstīja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
Vakar, 19:07
Mainoties vēja virzienam, kūdras purvs un mežs Talsu novada Valdgales pagastā daudzviet joprojām deg ar atklātu liesmu, un ugunsgrēka dzēšanas darbi turpināsies arī naktī, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.
 
Vakar, 18:31
Vairākas opozīcijas partijas kandidātu sarakstus 13.Saeimas vēlēšanām plāno iesniegt ap augusta sākumu.
 
Vakar, 18:10
Pērn gan ārzemēs, gan Latvijā populārākie zēnu vārdi bija Roberts, Marks un Markuss, bet starp meitenēm līderes bija Sofija, Alise un Emīlija, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
 
Vakar, 17:51
Latvijas skolēni izcīnījuši divas atzinības Rumānijā notikušajā 59.Starptautiskajā matemātikas olimpiādē, pavēstīja Valsts izglītības satura centrā.
 
Vakar, 16:01
Trešdaļa jeb 30% Latvijas iedzīvotāju ūdeni izvēlas pēc tā garšas, liecina ūdens ražotāja un tirgotāja "Venden" pasaules ūdens dienai veltītā aptauja.
 
Vakar, 15:19
Ugunsgrēkā Ādažu poligonā nodarītie zaudējumi jaunaudzēm veido 1,357 miljonus eiro, pavēstīja Valsts meža dienesta (VMD) Meža un vides aizsardzības daļas vadītāja vietnieks Zigmunds Jaunķiķis.
 
Vakar, 15:10
Svētdien Latvijā nav gaidāmas būtiskas laikapstākļu izmaiņas, gaisa temperatūra pēcpusdienā būs +25..+30 grādi, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 14:25
Stilistiski atšķirīga mūzika šogad festivālam "Positivus" varētu piesaistīt ļoti dažādu auditoriju, uzskata festivāla rīkotājs Ģirts Majors.
 
Vakar, 14:20
Kūdras purva un meža ugunsgrēka Valdgales pagastā radītā piedūmojuma dēļ iepriekš evakuētie Stiklu ciema iedzīvotāji pamazām atgriežas mājās, pastāstīja Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks (ZZS).
 
Vakar, 12:12
Mūzikas festivāla "Positivus" pirmā diena aizritējusi bez starpgadījumiem un būtiskām traumām, apliecināja operatīvajos dienestos.
 
Vakar, 10:40
Vairums Latvijas iedzīvotāju joprojām neatbalsta marihuānas legalizāciju, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.
 
Vakar, 10:10
Sestdien Latvijā gaiss sakarsīs līdz +26..+30 grādiem, bet Kurzemes rietumu piekrastē un Vidzemes piekrastē, vējam pūšot no jūras, gaiss iesils līdz +21..+25 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 9:26
Visu nakti ugunsdzēsēji ar palīgiem no citiem dienestiem turpināja dzēst plašo kūdras un meža ugunsgrēku Talsu novada Valdgales pagastā, taču pagaidām joprojām nav izdevies pilnībā ierobežot uguns izplatīšanos, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.
 
20.jūl
Naktī uz sestdienu, pūšot lēnam vējam un pazeminoties gaisa temperatūrai, daudzviet Latvijā veidosies dūmaka, vietām - bieza migla, prognozē sinoptiķi.
 
20.jūl
Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) uzdevusi Latvijai samaksāt kādai sievietei morālo kompensāciju 2700 eiro apmērā par pārmērīgi ieilgušu tiesvedību lietā, kurā viņa apstrīdēja Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu komisijas (VDEĀK) atteikumu pagarināt piešķirto invaliditāti, informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).
 
20.jūl
Madara Līcīte (40) ir Latvijas Televīzijas žurnāliste, pazīstama ar skaļiem sižetiem LTV Panorāmā, kuros atmasko dažādas politiskās nebūšanas. Gaida atgriešanos darbā pēc bērnu kopšanas atvaļinājuma un jau plāno, kā organizēs savu dzīvi rudenī. Kad pati atkal būs notikumu epicentrā, bet domas mājās pie vismazākajiem – dvīņiem Sibillas un Linarda, kam tobrīd būs gads.
 
20.jūl
XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku organizatoru paveiktais darbs ir liecība tam, ka iespējams efektīvi un mērķtiecīgi darboties kopā, tiekoties ar organizatoriem Rīgas pilī, sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.