Pasaulē

113 gadus pēc nogrimšanas atrod kuģi ar milzu bagātībām
Vakar, 23:42
Vakar, 22:17
Lidsabiedrība "Ryanair" trešdien paziņojusi, ka 25. Un 26.jūlijā paredzētā spāņu, portugāļu un beļģu stjuartu streika dēļ atcēlusi 600 reisus.
 
Vakar, 21:03
Dimanti zemes dzīlēs sastopami 1000 reižu vairāk nekā zinātnieki bija uzskatījuši līdz šim, liecina Masačusetsas Tehnoloģiju institūta veiktais pētījums.
 
Vakar, 20:28
Kornvolas pludmales krastā Anglijā izskalota prāva izmēra medūza, vēsta ārvalstu mediji.
 
Vakar, 19:30
Desmitiem mežu ugunsgrēku, kas trešdien turpina plosīties Zviedrijā, likuši Stokholmai pieprasīt Eiropas Savienības (ES) palīdzību. Civilās aizsardzības un ārkārtas situāciju pārvalde (MSB) paziņojusi, ka cīņai ar mežu ugunsgrēkiem Zviedrijas vidienē jau ieradušās divas Itālijas ugunsdzēsēju lidmašīnas, bet Norvēģija uz kaimiņvalsti nosūtījusi sešus helikopterus, vēsta aģentūra LETA.
 
Vakar, 19:00
Vācijas valdība apstiprinājusi plānu veidot valsts subsidētas darbavietas ilglaicīgajiem bezdarbniekiem, atvēlot tam četrus miljardus eiro.
 
Vakar, 17:42
Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers trešdien paziņojis, ka ASV centieni tirdzniecības jautājumos sašķelt Eiropas Savienību (ES) "ir veltīgi".
 
Vakar, 16:13
Ekvadorā uzcelta piramīda no 500 000 rožu. Piramīda aizņem aptuveni 1000 kvadrātmetru. Tās veidotāji vēlas uzstādīt pasaules rekordu - lielākais ziedu noformējums pasaulē.
 
Vakar, 15:45
ASV prezidents Donalds Tramps trešdien atkal pauda aizstāvības vārdus savam sniegumam šonedēļ Helsinkos notikušajā samitā ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Vēl tikai dienu iepriekš, cenšoties mazināt sašutumu par pārlieko iecietību pret Putinu Helsinkos, Tramps atzina samita preses konferencē pieļauto kļūmi un skaidri apliecināja, ka piekrīt ASV izlūkdienestu secinājumiem par Krievijas iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanās.
 
Vakar, 15:30
Divus gadus ilgais ārkārtas stāvoklis, kas Turcijā tika izsludināts pēc neveiksmīgā militārā apvērsuma mēģinājuma 2016.gadā, beidzas ceturtdienas rītā, taču valdība jau sagatavojusi stingru pretterorisma likumu, kas stāsies ārkārtas stāvokļa noteikumu vietā.
 
Vakar, 15:11
Pirmdien notika Krievijas un ASV prezidentu tikšanās Helsinkos. Pēc tās lielāko kritiku no savas valsts medijiem un politiķiem izpelnījies ASV prezidents Donalds Tramps. Video vēstījumu Trampam sociālajos tīklos publicējis arī amerikāņu aktieris un bijušais Kalifornijas gubernators Arnolds Švarcenegers.
 
Vakar, 13:40
Glābšanas operācijā Taizemē no alas izvestie 12 zēni un viņu futbola treneris trešdien izrakstīti no slimnīcas, noskaidrojis ziņu aģentūras AFP korespondents. Tas noticis pirms preses konferences, kurā viņi pirmo reizi mediju pārstāvjiem stāstīs par pieredzēto.
 
Vakar, 13:10
Maskavas tiesa trešdien pazīstamajam teātra un kino režisoram Kirilam Serebreņņikovam saistībā ar strīdīgus vērtējumus izsaukušo lietu par līdzekļu piesavināšanos pagarināja mājas arestu līdz 22.augustam, vēsta Krievijas mediji.
 
Vakar, 12:34
Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja savas Konservatīvās partijas dumpīgi noskaņotajiem likumdevējiem draudējusi ar vispārējo vēlēšanu sarīkošanu vēl šovasar, ja šo deputātu dēļ sakāvi cietīs viņas "Breksita" plāni muitas jomā, vēsta laikraksts "The Times".
 
Vakar, 11:39
ASV prezidents Donalds Tramps otrdien atzina, ka Ziemeļkorejas denuklearizācijas procesā, kā to paredz vienošanās, ko viņš noslēdzis ar Ziemeļkorejas līderi Kimu Čenunu, nav steigas, šādi iezīmējot atšķirīgu nostāju no iepriekšējiem paziņojumiem, ka šis process sāksies ļoti drīz.
 
Vakar, 11:23
Otrdiena, 17.jūlijs, Latvijā noritēja pagalam vasarīgi, saulei spīdot un gaisa temperatūrai brīžiem pārsniedzot par +30 grādus.
 
Vakar, 11:02
Indijas valdība ir devusi rīkojumu nekavējoties inspicēt visus bērnu aprūpes namus, kurus pārzina Mātes Terēzes dibināts reliģiskais ordenis, pēc kādas mūķenes aizturēšanas saistībā ar nelegālu adopciju.
 
Vakar, 10:09
Indijā netālu no galvaspilsētas Deli sabrucis nepabeigts nams un tas uzgāzies dzīvojamā kompleksa ēkai, trešdien pavēstīja amatpersonas. Negadījumā vismaz divi cilvēki gājuši bojā, turklāt ir bažas, ka daudzi palikuši iesprostoti zem drupām. Ārkārtas dienestu darbinieki, kas Deli satelītpilsētā Lielajā Noidā pārmeklēja dzelzs un betona kaudzes, trešdienas rītā no drupām izcēla divus līķus. "Mums nav konkrētu liecību, cik daudz cilvēku atradās ēkās sabrukšanas brīdī," atzina reģionālā ugunsdzēsības dienesta priekšnieks, pieļaujot, ka galīgais bojāgājušo skaits var izrādīties lielāks. Ziņas, ka dzīvojamo namu kompleksā jau mitinājušās ģimenes, nav apstiprinātas, viņš piebilda. Štata policija saistībā ar ēkas sabrukšanu aizturējusi trīs cilvēkus, arī zemes īpašnieku. Trešdien drupās turpināja strādāt vismaz 100 ārkārtas dienestu darbinieki. Sešstāvu ēka sabrūkot uzgāzusies četrstāvu ēkas jaunbūvei, apstiprināja varasiestādes.
 
Vakar, 9:39
Itālijas finansiālo noziegumu policija Finanšu gvarde ir konfiscējusi 20 luksusa un klasiskos automobiļus, tai skaitā vairākus "Ferrari" un "Lamborghini", kādam vīrietim, kurš mēģināja izvairīties no nodokļu parāda samaksāšanas viena miljona eiro apmērā.