Pasaulē

Briedis šovakar dodas ringā!
8:55
Vakar, 15:23
Divi Skripaļu lietā aizdomās turamie aizbēguši no Lielbritānijas. Tiek ziņots, ka Lielbritānijas policijai izdevies atklāt viņu identitātes, pateicoties seju atpazīšanas sistēmai, ziņo CNN.
 
Vakar, 9:50
Viens no Dienvidukrainas atomelektrostacijas (AES) reaktoriem pirmoreiz tiek darbināts tikai ar kodoldegvielu, kas nav ražota Krievijā, ceturtdien paziņoja Ukrainas varas iestādes.
 
Vakar, 8:48
Tirdzniecības kuģis ar 40 migrantiem, kuru atteikušās uzņemt Eiropas valstis, jau vairāk nekā divas diennaktis gaida atļauju piestāt Tunisijas ostā Zarzisā, ceturtdien paziņoja četras humānās palīdzības organizācijas.
 
19.jūl
Pēc pretrunīgās ASV prezidenta Donalda Trampa tikšanās ar Krievijas līderi Vladimiru Putinu, pie Baltā nama notiek plaši protesti, kuros ekscentrisko miljardieri aicina atkāpties un apsūdz nodevībā.
 
19.jūl
Sīrieši sāk pakāpeniski atjaunot pilsoņu kara izpostīto Harastas pilsētu.
 
19.jūl
Spānijas tiesnesis ceturtdien atsaucis bijušā Katalonijas premjerministra Karlesa Pudždemona un citu uz ārzemēm aizbēgušo katalāņu neatkarības kustības līderu Eiropas un starptautiskos aizturēšanas orderus, pavēstīja Augstākā tiesa.
 
19.jūl
Eiropas Komisija (EK) ceturtdien aicinājusi Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis pastiprināti gatavoties iespējai, ka sarunas ar Lielbritāniju par tās izstāšanos no bloka beigsies bez vienošanās.
 
19.jūl
Latvijas veikalos, kas atrodas pie Igaunijas robežas, pirmajā pusgadā pārdoti 1,6 miljoni litru stipro alkoholisko dzērienu, un tas nozīmē, ka Igaunija nodokļos zaudējusi vairāk nekā 20 miljonus eiro, liecina Igaunijas Alkohola ražotāju un importētāju asociācijas (ATML) dati.
 
19.jūl
Ņujorkas pludmalē, ASV, haizivis sakodušas divus jauniešu, vēsta "Mirror".
 
19.jūl
ASV federālā izmeklēšanas biroja (FIB) direktors Kristofers Rejs trešdien paziņojis, ka Krievija turpina izmantot viltus ziņas, propagandu un slepenās operācijas, lai uzkurinātu konfliktus Savienoto Valstu sabiedrībā.
 
19.jūl
Lielbritānijas policija uzskata, ka tai izdevies identificēt personas, kas turamas aizdomās par bijušās krievu dubultaģenta Sergeja Skripaļa un viņa meitas saindēšanu, ceturtdien ziņo aģentūra "Press Association" (PA).
 
18.jūl
"The Sun" vēsta, ka pētniekiem izdevies atrast Krievijas karakuģi, kas nogrimis pirms 113 gadiem. Izteikti pieņēmumi, ka tajā joprojām atrodas tajā paslēptās milzu bagātības.
 
18.jūl
Vācijas kanclere Angela Merkele devusies vizītē uz Ķelni, kur paviesojusies arī bērnudārzā.
 
18.jūl
Bijušais Lielbritānijas ārlietu ministrs Boriss Džonsons trešdien aicinājis valdību manīt savu stratēģiju aiziešanai no Eiropas Savienības (ES), norādot, ka vēl ir laiks, lai glābtu "Breksitu".
 
18.jūl
Trešdien, 18.jūlijā, Somijas ziemeļu reģionā Lapzemē sasniegta augstākā gaisa temperatūra meteoroloģisko novērojumu vēsturē, pavēstīja Somijas Meteoroloģijas institūts.
 
18.jūl
Lidsabiedrība "Ryanair" trešdien paziņojusi, ka 25. Un 26.jūlijā paredzētā spāņu, portugāļu un beļģu stjuartu streika dēļ atcēlusi 600 reisus.
 
18.jūl
Dimanti zemes dzīlēs sastopami 1000 reižu vairāk nekā zinātnieki bija uzskatījuši līdz šim, liecina Masačusetsas Tehnoloģiju institūta veiktais pētījums.
 
18.jūl
Kornvolas pludmales krastā Anglijā izskalota prāva izmēra medūza, vēsta ārvalstu mediji.