Slavenības

10:52
Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs partiju piedāvājumus gaidāmajām Saeimas vēlēšanām pielīdzinājis kulinārijas izstrādājumiem.
 
Vakar, 11:15
Ir pagājusi nedēļa kopš Latvijā noslēgušies dziesmu un deju svētki, tomēr diskusijas par Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa runu svētkos nav rimušas. Šoreiz par pašu prezidentu nav klusējusi arī māksliniece Elīna Maligina.
 
Vakar, 10:59
Saseksas hercogienes Meganas Mārklas tēvs izmisīgi lūdz meitai ar viņu sazināties. Vīrietis medijiem paziņojis, ka baidās, ka, iespējams, drīz nomirs, vēsta "The Mirror".
 
Vakar, 8:47
Ir pagājusi nedēļa kopš ar koncertu "Zvaigžņu ceļā" noslēgušies simtgades Dziesmu un deju svētki. Kamēr ļaudis nerimst kritizēt Valsts prezidenta runu, tikmēr kāds mikroblogošanas vietnes twitter lietotājs kritizējis pašmāju mūziķi Ralfu Eilandu.
 
14.jūl
Pēc lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (LGBT) kopienas kritikas amerikāņu aktrise Skārleta Johansone attiekusies no dalības filmā, kurā viņai būtu bijis jāatveido Pitsburgas kriminālajās aprindās savulaik labi pazīstamais Dante "Teks" Gils.
 
14.jūl
Dziedātāja un vijolniece Katy Tindemark jau trešo vasaru piepelnās, muzicējot uz ielām, viņa atklāja portālam "skaties.lv".
 
14.jūl
Dziedātāja Dināra Rudāne intervijā žurnāla "Ieva" žurnālistei Agnesei Meierei atklājusi, ka atjaunojusi saikni ar tēvu, kuru nebija redzējusi gandrīz 20 gadus.
 
13.jūl
Dziesmu un deju svētki jau noslēgušies, bet svētku atskaņas, it īpaši sabiedrības šūmēšanās par Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzrunu tautai, nerimst.
 
13.jūl
"YouTube" publicēts videomateriāls, kurā redzams, kā Ivars Godmanim kādas sēdes laikā pasprūk frāze: "Es domāju tikai krieviski."
 
13.jūl
Kā iepriekš vēstīts, armēņu izcelsmes kinorežisors Aiks Karapetjans dalījās ar saviem iespaidiem par Dziesmusvētkiem, kas izsauca neizpratni sociālajos tīklos. Tagad režisors paskaidrojis savu teikto.
 
13.jūl
Sociālajos tīklos sludinājumu ievietojusi aktrises un rotu meistares Agnees Zeltiņas meita Marija Zeltiņa, kura pārdod 2014. gada izlaiduma BMW X5 automobīli.
 
13.jūl
Plašu rezonansi sociālajos tīklos izpelnījusies Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera neparastā uzvedība. Šķiet, politiķis NATO samita laikā bijis pamatīgā skurbulī. Junkeram pat bijusi nepieciešama citu valstu vadītāju palīdzība, lai spētu nostāvēt kājās. Izrādās, politiķis sirgst ar nervu traumu.
 
12.jūl
Repa zvaigžņu pāris Cardi B un Offset paziņojuši, ka dzimusi viņu meita, ziņo The Guardian.
 
12.jūl
Skandalozā Krievijas balerīna Anastasija Voločkova Instagram ievietojusi video, ko cilvēkiem ar vājiem nerviem labāk neskatīties.
 
12.jūl
Dienvidāfrikāņu skaistule Kendisa Sveinpola vērsusies pie visiem, kuri zobojušies par viņas figūru vien dažas dienas pēc dzemdībām.
 
12.jūl
TV šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene (agrāk zināma kā Burka) parādījusi savu bērnības foto, kurā redzama kopā ar mammu.
 
12.jūl
Pašmāju dziedātāja Liene Greifāne pirms pāris dienām devās uz Baltkrieviju, lai kā žūrijas locekle piedalītos festivālā "Slāvu bazārs".
 
12.jūl
Lai gan dziedātājs Intars Busulis Instagram biežāk dalās ar fotogrāfijām no savas muzikālās darbības, šoreiz viņš publicējis mīļu fotogrāfiju ar savu sievu.
 
12.jūl
Kā izrādās, Saeimas deputātam un ārstam Hosamam Abu Meri patīk dziedāt.
 
12.jūl
Vien pāris dienas pēc XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku noslēguma māksliniece Elīna Maligina sociālajā tīklā facebook publicējusi skarbus vārdus.
 
11.jūl
19 gadus vecā Katarina Zaratski ir 19 gadus veca studente, kura kā modele ir piestrādājusi kopš 14 gadu vecuma, “Instagram” savākusi 13 000 sekotāju, kuriem viņa stāsta par dzīvesstilu un ceļošanu, raksta “Buzzfeed”.
 
11.jūl
Svētdien Mežaparka lielajā estrādē ar koncertu "Zvaigžņu ceļā" izskanēja XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI deju svētki, kur kā ierasts uzrunu teica arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Neilgi pēc tam sociālajā tīklā facebook skarbus vārdus viņam veltīja mūziķis un raidījuma vadītājs Andris Kivičs, kurš šodien pēkšņi publicējis uzmundrinošu veltījumu mūsu Valsts prezidentam.