Sestdiena, 27.aprīlis

redeem Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

Bukarts un Dzierkals tiekas IIHF Čempionu līgas pusfinālā

© Romāns Kokšarovs, F64

Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals otrdien Ostravā guva vārtus Šellefteo AIK uzvarā Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē, pieveicot Roberta Bukarta pārstāvēto Vītkovices "Ridera", bet latvietim atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli.

AIK viesos uzvarēja ar 4:2 (2:2, 1:0, 1:0).

Dzierkals 12.minūtē mazākumā pārtvēra ripu pretinieku zonā un raidīja ripu vārtu labajā stūrī, panākot 2:2.

Uzbrucējs uz ledus pavadīja desmit minūtes un 33 sekundes, vārtus gūstot ar vienīgo metienu un noslēdzot maču ar +/- rādītāju +1.

Bukarts astotajā minūtē vairākumā piespēlēja Dominikam Lakatošam, kurš raidīja ripu vārtos.

Bukarts spēlēja 18 minūtes un 39 sekundes, sešreiz metot pa vārtiem, trīsreiz bloķējot metienus un maču beidzot ar +/- rādītāju -2.

Atbildes mačs notiks pēc nedēļas Zviedrijā.

Finālā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Šosezon komandu skaits no 32 ir samazināts uz 24. Komandas pamatturnīrā aizvadīja sešas spēles, taču to vieta tika noteikta kopējā tabulā, 16 labākajām komandām kvalificējoties izslēgšanas spēlēm.

Iepriekšējā sezonā IIHF Čempionu līgas turnīrā uzvarēja Somijas klubs Tamperes "Tappara".

Turnīrs pirmo reizi norisinājās 2014./2015.gada sezonā.