VIDEO: Latvijā ierodas Kanādas bruņoto spēku tehnika

Ekrānšāviņš no video
  • Ekrānšāviņš no video
1 / 1

12. augustā Rīgas ostā ieradās Kanādas bruņoto spēku tehnika un ekipējums, lai sniegtu papildu atbalstu militārajās mācībās, kurās piedalās Kanādas vadītā NATO daudznacionālā bataljona kaujas grupa un citi sabiedrotie. Kanādas bruņotie spēki netiešās uguns atbalsta spēju pilnveidošanai uz Latviju nosūtījuši artilērijas bateriju, kuras sastāvā ir aptuveni 100 Kanādas karaliskās artilērijas (Royal Canadian Horse Artillery) vienības 1. pulka karavīri, četras haubices “M777”, kaujas atbalsta tehnika un ekipējums, kas tiks izmantots mācību vajadzībām.

Artilērijas baterija ir bruņoto spēku kaujas atbalsta apakšvienība. To veido aptuveni 100 karavīri, kuru rīcībā ir lielkalibra ieroči un munīcija. Artilērijas baterijas uzdevums ir koordinēt un nodrošināt netiešās uguns atbalsta spējas.

Nosūtot uz Latviju papildu militāro aprīkojumu un karavīrus, Kanādas bruņoto spēku mērķis ir atbalstīt daudznacionālo kaujas grupu gan rudenī gaidāmo mācību laikā, tai skaitā starptautiskajās militārajās mācībās “Sudraba bulta”, gan arī turpmākajā apmācībā.

Komentāri [3]

 
Raimonds
Gan ASV, gan Kanādas karavīri te Latvijā ir okupanti... un arī visa pārējā NATO draza ...
Tāpēc vācieties ārā no Latvijas !!!
Mēs gribam te dzīvot mierīgi, bez bandītu klātbūtnes.
17.augusts 2017, 12:24 Atbildēt
Latvietis
Okupants vai to palieka esi tu. Latvija ir NATO un NATO kopā ar Latviajs armijas karavīriem aizsargā mūsu valsti. Atšķirībā no padomju-nacistu-padomju okupantiem NATO spēki šeit ir legāli, tie ir integrēt mūsu bruņotajos spēkos!
17.augusts 2017, 12:27 Atbildēt
Raimonds
Nu bet kurš tad te balsoja par tiem NATO okupantiem? .... tikai daži desmiti cilvēku ... no 1.44 miljoniem te balsstiesīgo ...
Un kā vienīgā aptauja par NATO, ko es te esmu redzējis LNT, rādīja, ka 70% balsotāju ir PRET Latvijas dalību NATO ... bet 30% ir PAR Latvijas dalību NATO ... tā lūk.
Tāpēc NATO te Latvijā ir okupanta statuss ... jo nav bijis referendums par to ... un arī nebūs ...
"Legālie" okupanti ... : ))) ... viņi ir legāli tikai ASV prostitūtām.
17.augusts 2017, 12:52 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!