Pasaulē

Britu atpūtniekiem bailes par plēsoņām piekrastes ūdeņos
Vakar, 22:10 1
Vakar, 15:42
Francijas policija sestdien valsts dienvidu pilsētā Marseļā aizturējusi kādu čečenu izcelsmes vīrieti, kurš uzvedies aizdomīgi un pie kura atrasti elektropiederumi, kas var tikt izmantoti, lai izgatavotu sprāgstvielas.
 
Vakar, 14:30
Vācijas valdībai ir zināms par vairāk nekā 1000 džihādistu, kas no Vācijas devušies Sīrijas un Irākas virzienā, lai sniegtu atbalstu teroristu grupējumiem, teikts Vācijas valdības atbildē partijas "Die Linke" ("Kreisie") parlamenta frakcijai, svētdien vēsta mediju grupas "Funke" izdevumi. Vairāk nekā pusei aizbraukušo ir Vācijas pilsonība.
 
Vakar, 10:07
ASV un Ķīna vienojušās par tirdzniecības kara izbeigšanu, Ķīnas vicepremjera Liu He teikto svētdien citēja Ķīnas valsts ziņu aģentūra "Sjiņhua".
 
Vakar, 8:39
Kubas varasiestādes sestdien apstiprināja, ka piektdien notikušajā pasažieru lidmašīnas katastrofā dzīvību zaudējuši 110 no kopā 113 tajā esošajiem cilvēkiem.
 
19.mai
Kamēr tūkstošiem pasaules iedzīvotāju nebeidz apjūsmot skaistās prinča Harija un aktrises Meganas Mārklas kāzas, tikmēr viņas tēvs Tomass ekskluzīvā intervijā slavenību portālam "TMZ" norādījis, ka ir apbēdināts, ka īpašajā dienā nebija līdzās savai meitai.
 
19.mai
Sestdien, 19.maijā, pēc notikušās kāzu ceremonijas Saseksas hercogs Harijs un hercogiene Megana pameta Vindzoras pili, lai dotos uz galveno svinību vietu Frogmoras namā.
 
19.mai
Kannu kinofestivāla galveno balvu - "Zelta palmas zaru" - šogad saņēmusi japāņu režisora Hizokazu Kore-edas filma "Shoplifters", kas tiek dēvēta arī par "mūslaiku Oliveru Tvistu".
 
19.mai
Tūkstošiem abortu pretinieku sestdien trijās lielākajās Horvātijas pilsētās piedalījās "Dzīvības gājienā", nesot plakātus ar tekstu "Es neesmu izvēle - es esmu bērns".
 
19.mai
Kamēr tirgos un veikalos Latvijā pagaidām nopērkamas vien ārvalstīs audzētas zemenes, tikmēr tirgū Zagrebā iedzīvotāji var iegādāties pašu mājās audzētās ogas.
 
19.mai
Krievija sestdien žurnālistiem Murmanskā prezentē pasaulē pirmo peldošo atomelektrostaciju (AES) "Akademik Lomonosov", kas būvēta Sanktpēterburgā un paredzēta pieslēgšanai elektroapgādes tīklam Krievijas tālajos ziemeļos.
 
19.mai
Katalonijas jaunais prezidents Kims Torra sestdien iekļāvis savā reģionālajā valdībā divus bijušos valdības ministrus, ko Spānija apcietinājusi par Katalonijas neatkarības atbalstīšanu, un vēl divus ministrus, kas šobrīd atrodas trimdā Beļģijā.
 
19.mai
Sestdienas pēcpusdienā "Starbucks" kafejnīcā Vācijā notikusi apšaude, vēsta "The Mirror".
 
19.mai
Afganistānas valdība intensīvu kauju dēļ slēgusi simtiem skolu Farāhas provincē valsts rietumos, sestdien paziņojušas amatpersonas.
 
19.mai
Sestdien Lielbritānijā notika prinča Harija un viņa līgavas Meganas Mārklas kāzas. Svinīgajā brīdī Meganu pie altāra veda Harija tēvs princis Čārlzs.
 
19.mai
Šodien teju visā pasaulē cilvēki sekoja līdzi Lielbritānijas prinča Harija un viņa mīļotās Meganas Mārklas kāzām. Portāls nra.lv apkopojis šīs dienas spilgtākos brīžus.
 
19.mai
Turpinoties Kīlauea vulkāna izvirdumam Havaju salās, lavas straume atgriezusi no ārpasaules aptuveni 40 mājas, liekot civilās aizsardzības dienestiem ar Nacionālās gvardes helikopteru evakuēt no šīs apkaimes vismaz četrus cilvēkus.
 
19.mai
Vairākos sprādzienos stadionā Afganistānas Nangarhāras provinces galvaspilsētā Džalālābādā zaudējuši dzīvību vismaz astoņi cilvēki, sestdien paziņojušas šīs provinces amatpersonas. Vēl aptuveni 45 cilvēki ievainoti.
 
19.mai
Sestdien, 19.maijā, Lielbritānijā tiek svinētas prinča Harija un aktrises Meganas Mārklas karaliskās kāzas.