Izklaide

Tirgotāji: Līgo galds kļuvis arvien veselīgāks
Vakar, 18:15
Vakar, 11:15
Ventspils dzirnavu laukumā notika Jāņu ielīgošana.
 
Vakar, 7:37
Doma laukumā un 11.novembra krastmalā šodien sāksies vērienīgais "Līgo, Rīga! Līgo, Latvija!" līgošanas pasākums, kura laikā apmeklētājus priecēs vairāki desmiti folkloras kopu, ansambļu un citu mākslinieku, liecina Rīgas domes mājaslapā pieejamā informācija.
 
Vakar, 0:19
Kāds ekskluzīvo auto īpašnieks Lielbritānijā iegādājies automašīnu "Golf", lai varētu doties izbraucienos kopā ar saviem suņiem. Tiesa gan, auto "ietērpts" materiālā, kuru parasti izmanto rotaļu lācīšu ražošanai.
 
20.jun
Šī gada 19.maijā Lielbritānijā tika svinētas amerikāņu aktrises Meganas Mārklas un viņas mīļotā, prinča Harija kāzas. Kā izrādās, tad Saseksas hercogienei pēc kāzām nācies atteikties ne tikai no sava mīļākā ēdiena.
 
20.jun
Šonedēļ Spānijā notiek kārtējā modes nedēļa, kuras laikā tiek demonstrēts, kādi peldkostīmi ir modē šajā sezonā.
 
20.jun
Ņujorkā izvēlēta skaistākā kāzu kleita, kas darināta no ikdienā pieejama materiālā- tualetes papīra.
 
20.jun
Lielbritānijas karaliene Elizabete II šonedēļ piedalās karaliskajās zirgu skriešanas sacensībās. Arī esot cienījamā vecumā karaliene spēj izskatīties žilbinoši.
 
19.jun
Šonedēļ norisinās Milānas modes nedēļa, kurā jaunākās tērpu kolekcijas demonstrē visai neparasta izskata modeļi.
 
19.jun
Kārtējo reizi tūrisma industrijas pārstāvji Ķīnā pārsteiguši tūristus. Tur izveidots speciāls sirdsveida tunelis, caur kuru tūristi tiek vesti brauciena laikā.
 
19.jun
Apvienotās karalistes mākslas skolas absolventi savus darbus demonstrējuši modes skatē. Īpašu uzmanību piesaistījis Sabrinas Stailas darbs.
 
19.jun
Saseksas hercogiene Megana kopā ar vīru, Lielbritānijas princi Hariju šodien apmeklējusi kārtējo karalisko pasākumu. Kā ierasts, arī šoreiz Megana izcēlusies ar eleganci un pārdomāto tērpa izvēli.
 
19.jun
Kopš pagājušās nedēļas Krievijā notiek Pasaules kausa futbolā finālturnīrs. Par godu lielajam notikumam tapušas arī īpašas matrjoškas- no izdobta koka darinātas lellītes, kas ieliekamas cita citā.
 
19.jun
Latvijas valsts simtgades svinību gadā arī nedēļa pirms Līgo svētkiem ir blīva ar nozīmīgiem pasākumiem.