Rīgā

Vakar glābēji devušies uz 40 izsaukumiem sakarā ar lauztiem kokiem
9:50
Vakar, 16:05
Zāļu tirgus Doma laukumā, kas šogad noris divas dienas - 21. un 22.jūnijā.
 
Vakar, 12:30
Diemžēl izbaudīt emocionālo saviļņojumu Dziesmusvētku koncerta ģemerālmēģinājumā vai noslēguma pasākumā varēs nebūt ne visi, kuri to ir vēlējušies. Kā zināms, milzīgās ažiotāžas dēļ kārotās biļetes savā īpašumā ieguva tikai retais. Taču, lai grandiozo rekonstrukciju varētu klātienē novērtēt ikviens interesents, šodien līdz pat sešiem vakarā visiem ziņkārīgajiem ir iespēja bez maksas apmeklēt atjaunoto Mežaparka Lielo estrādi un klātienē apskatīt paveiktos būvdarbus un iespaidīgās pārmaiņas.
 
Vakar, 11:24
Rīdzinieki, viesi no Latvijas pilsētām un novadiem, ārvalstu tūristi no 21. līdz 24. jūnijam gaidīti 11. novembra krastmalā, kur Latvijas valsts jubilejas gadā, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, notiks trīs vērienīgi notikumi. Pirmais no tiem - Vasaras saulgrieži – Starptautiskā folkloras festivāla „Baltica 2018” noslēgums.
 
Vakar, 11:00
Saskaņa pirmo reizi Saeimas vēlēšanās startēs kā Eiropas Sociālistu partijas (ESP) biedrs. Un pirmo reizi ESP Prezidentūras sanāksme notika Austumeiropā – Rīgā. Dažādu aktuālu jautājumu vidū viens no svarīgākajiem bija – gatavošanās 2019. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām.
 
Vakar, 10:00
Trīs Baltijas valstis šogad atzīmē savu simtgadi. Lietuvieši gan uzsver, ka viņi ir nevis sākuši veidot, bet gan atjaunojuši savu valstisko neatkarību, un tas atspoguļojas arī simtgades svētku logo sauklī. Vakar Igaunijas galvaspilsētas Tallinas mērs Tāvī Āsu un Lietuvas galvaspilsētas Viļņas mērs Remiģijs Šimašus viesojās Rīgā un tikās ar Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu.
 
Vakar, 9:48
Rīdzinieki, viesi no Latvijas pilsētām un novadiem, ārvalstu tūristi no 21. līdz 24. jūnijam gaidīti 11. novembra krastmalā, kur Latvijas valsts jubilejas gadā, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, notiks trīs vērienīgi notikumi. Viens no tiem - Zāļu un amatniecības tirgus ar Latvijas teātru zelta ziņģu koncertu.
 
Vakar, 7:37
Doma laukumā un 11.novembra krastmalā šodien sāksies vērienīgais "Līgo, Rīga! Līgo, Latvija!" līgošanas pasākums, kura laikā apmeklētājus priecēs vairāki desmiti folkloras kopu, ansambļu un citu mākslinieku, liecina Rīgas domes mājaslapā pieejamā informācija.
 
20.jun
Ieskandinot XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku nedēļu, piektdien, 29.jūnijā “Skanīgākajā tautas dancotavā” plkst. 19.00 notiks bezmaksas LIDO Tautas deju lielkoncerts, kurā teju 300 tautas deju dejotāju izpildījumā varēs gūt ieskatu deju lieluzvedumā "Māras zeme".
 
20.jun
«Liecinieks Vjačeslavs Gončarovs tiesas sēdē liecināja, ka pazīst Atbildētāja tēvu, un tēvs no ieslodzījuma vietas viņam zvanīja un palūdza izrēķināties ar Prasītāju, jo tas sarežģī dzīvi Atbildētājam.» Šis ir teksts no tiesas sprieduma komunālā konfliktā starp nomnieku un namīpašnieku Rīgā, Mēness ielā 15/17. Ar izrēķināšanos bija domāta slepkavība. Citā īpašumā viens nevēlams īrnieks jau bija novākts.
 
20.jun
Pagājušajā naktī Valsts policija Rīgā, Purvciemā, turpat nozieguma vietā, kādā daudzdzīvokļu nama dzīvoklī, aizdomās par mēģinājumu noslepkavot dzīvokļa saimnieci aizturēja īrnieku. Policija ir noskaidrojusi, ka vīrietis jau iepriekš bija plānojis 68 gadus vecās sievietes slepkavību, jo vēlējies iegūt viņas naudu. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un rīt, 21. jūnijā, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu aizdomās turētajam.
 
20.jun
Sociālajos tīklos iedzīvotāji ziņo par smagu avāriju Rīgā, Āgenskalnā.
 
20.jun
„Rīgas satiksme” informē, ka 23. un 24. jūnijā Rīgas sabiedrisko transportu un autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, varēs izmantot bez maksas.
 
20.jun
Šodien un rīt ikviens var apmeklēt pasākumus Mežaparka Lielajā estrādē bez maksas. Rīt no pulksten 12 līdz 18 ikvienam būs iespēja klātienē izstaigāt un iepazīties ar Mežaparka Lielajā estrādē paveiktajiem būvdarbiem un iespaidīgajām pārmaiņām.
 
20.jun
Saistībā ar satiksmes slēgšanu 11.novembra krastmalā, sabiedriskais transports Rīgā patlaban kavējas aptuveni stundu, liecina SIA "Rīgas satiksme" publiskotā informācija.
 
20.jun
Šodien un rīt par godu Mežaparka Lielās estrādes atjaunošanas pirmā posma pabeigšanai notiks svinīgais pasākums "#EsiPirmais Mežaparka Lielajā estrādē", kurā visa vakara gaitā norisināsies dažādas aktivitātes un muzikāli priekšnesumi, informē Rīgas dome.
 
19.jun
Rīgas domes valdošās partijas šodien pirms domes sēdes ar balsojumu noraidīja ieceri skatīt jautājumu par velojoslas izveidi Brīvības ielā, kuru pašvaldībā iesnieguši 2500 iedzīvotāji.
 
19.jun
No 1. augusta ikviens varēs ielūkoties Jaunā Rīgas teātra vēsturiskajā ēkā – telpās, kuru vēl nav. Nav gan zināms, vai galvenā režisora Alvja Hermaņa darba kabinetā arī būs ļauts ieskatīties, bet virtuālā ekskursija ir lieliska iespēja izpētīt, kāda būs teātra ēka, kad turp dosies skatītāji.
 
19.jun
Ugunsdzēsēji lokalizējuši ugunsgrēku dzīvojamā mājā Rīgā, Vārnu ielā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.