Kriminālziņas

Vakar, 15:30
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kriminālprocesā par iespējamu nelikumīgu partijas "KPV LV" finansēšanu deputātam Artusam Kaimiņam uzrādījis trīs dažādus lēmumus, kuros inkriminētie nodarījumi atšķiras.
 
Vakar, 13:44
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kriminālprocesā par iespējamu nelikumīgu partijas "KPV LV" finansēšanu aizdomās turētajam uzņēmējam Viesturam Tamužam izņēmis mobilo telefonu un aizliedzis izbraukt no valsts, pastāstīja advokāts Mārtiņš Kvēps.
 
Vakar, 10:35
Valsts policija lūdz palīdzību ceļu satiksmes negadījumā cietuša vīrieša personības noskaidrošanā.
 
Vakar, 9:22
Kā iepriekš ziņots, traģiskais negadījums ar bojāgājušajiem noticis Cēsīs, Lenču ielā, kur automašīna "Audi" iebrauca kokā. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja divi 2000.gadā dzimuši jaunieši, bet cieta 2001. gadā dzimis jaunietis, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē.
 
21.jun
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ceturtdienas vakarā atbrīvojis kriminālprocesā par iespējamu nelikumīgu partijas "KPV LV" finansēšanu aizturētās personas - Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu, viņa partijas biedru Ati Zakatistovu un uzņēmēju Viesturu Tamužu
 
21.jun
Valsts policija (VP) Rīgā un Jūrmalā aizturējusi vairākus narkodīlerus, pie kuriem atsavinātas dažāda veida narkotikas, tostarp sevišķi bīstama narkotiskā viela - karfentanils.
 
21.jun
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde ir pārtraukusi noziedzīgu shēmu, kurās krāpnieciskos darījumos ar dīzeļdegvielu iesaistīts kāds Latvijā strādājošs degvielas uzpildes staciju tīkls.
 
21.jun
Vakar Latvijā reģistrēts 121 ceļu satiksmes negadījums, kuros gāja bojā divi, bet cieta vēl 27 cilvēki, kas ir būtiski vairāk nekā vidēji darbadienās, aģentūru ziņo Valsts policija.
 
21.jun
Valsts policija (VP) Rīgā aizdomās par mēģinājumu noslepkavot dzīvokļa saimnieci aizturējusi īrnieku.
 
21.jun
Noslepkavotā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus advokātu birojs ir izsludinājis 10 000 eiro atlīdzību par vērtīgu informāciju, kas palīdzētu atklātu Bunkus slepkavību.
 
21.jun
Ceturtdien no rīta uz Ventpils šosejas notikusi smaga avārija, kuras dēļ ir palēnināta arī satiksme.
 
20.jun
Kriminālprocesā par iespējamu nelikumīgu partijas "KPV LV" finansēšanu aizturētais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš un viņa partijas biedrs Atis Zakatistovs nakti pavadīs Valsts policijas izolatorā Čiekurkalnā jeb tā dēvētajās "septītajās debesīs", liecina partijas pārstāvja Alda Gobezma vēstītais sociālajā tīklā "Facebook".
 
20.jun
Šīs nedēļas sākumā Rīgas centrā klubā "75D" notikusi laupīšana, apstiprināja Valsts policijas (VP) pārstāve Gita Gžibovska.
 
20.jun
Trešdienas vakarā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) bija ieradies kādreizējais aizturētā deputāta Artusa Kaimiņa (KPV LV) sabiedrotais, bijušais "Suņu būdas" producents Kaspars Upacieris jeb Ufo, vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".
 
20.jun
Kriminālprocesā par iespējamu nelikumīgu politiskā spēka "KPV LV" finansēšanu aizturētā partijas valdes locekļa Ata Zakatistova advokāts trešdienas vakarā atteicās komentēt klienta statusu.
 
20.jun
Restorānu tīkla "Vairāk Saules" līdzīpašnieks Endijs Bērziņš sociālajā tīklā facebook publicējis svarīgu ziņu kompānijas esošajiem un bijušajiem darbiniekiem.
 
20.jun
2018.gada 19.jūnijā Jēkabpils rajona prokuratūras prokurors tiesai nosūtīja krimināllietu, kurā apsūdzēts kāds vīrietis par to, ka vadot automašīnu alkohola reibumā izraisīja ceļu satiksmes negadījumu, kurā bojā gāja trīs cilvēki.
 
20.jun
Latvijas asinsdonoru centrs nav iesaistīts Lietuvas Nacionālā asins centra korupcijas lietā, aģentūrai LETA norādīja Valsts asinsdonoru centra (VADC) preses sekretārs Jānis Vecvagars.
 
20.jun
«Liecinieks Vjačeslavs Gončarovs tiesas sēdē liecināja, ka pazīst Atbildētāja tēvu, un tēvs no ieslodzījuma vietas viņam zvanīja un palūdza izrēķināties ar Prasītāju, jo tas sarežģī dzīvi Atbildētājam.» Šis ir teksts no tiesas sprieduma komunālā konfliktā starp nomnieku un namīpašnieku Rīgā, Mēness ielā 15/17. Ar izrēķināšanos bija domāta slepkavība. Citā īpašumā viens nevēlams īrnieks jau bija novākts.
 
20.jun
Valsts policija (VP) Rīgā aizdomās par mēģinājumu noslepkavot dzīvokļa saimnieci aizturējusi īrnieku.
 
20.jun
Kuldīgas novadā, iespējams, vardarbības rezultātā miris vīrietis, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē.
 
20.jun
Pagājušajā naktī Valsts policija Rīgā, Purvciemā, turpat nozieguma vietā, kādā daudzdzīvokļu nama dzīvoklī, aizdomās par mēģinājumu noslepkavot dzīvokļa saimnieci aizturēja īrnieku. Policija ir noskaidrojusi, ka vīrietis jau iepriekš bija plānojis 68 gadus vecās sievietes slepkavību, jo vēlējies iegūt viņas naudu. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un rīt, 21. jūnijā, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu aizdomās turētajam.