Horoskopi

Vai šovasar redzēsim Pugačovu Jūrmalā? Vaikule atklāj Allas plānus
Vakar, 13:40 1
18.mai
Lietuvā ir publiskoti PSRS Valsts drošības komitejas (VDK) aģentu arhīvu personisko lietu reģistrācijas žurnāla dati. Tur tā dēvētie čekas maisi ir ne tikai izpurināti, bet, cik bijis iespējams, padarīti pieejami sabiedrībai. Latvijā šā gada 31. maijs ir pasludināts par gala termiņu, kad Latvijas PSR VDK dokumentu zinātniskās izpētes komisijai jāsniedz ziņojums par to, kas atrodas «čekas maisos», kā tur esošie dati vērtējami un, galu galā, kāda informācija publiskojama.
 
17.mai
Pavasarī gribas būt vieglai kā pieneņu pūkai, atbrīvoties no sārņiem – gan fiziskiem, gan emocionāliem, ļaut, lai sirds sitas kā traka, aizmirstot gadus, un traukties pretim jauniem piedzīvojumiem. Bet… Kā atbrīvoties no rūpju un dusmu rievām, ko pavasara Saule nesaudzīgi izgaismo spoguļattēlā, kā uzņemt sevī dzīvības spēku, kas pulsē dabā, kā iegriezt sievišķības maģisko apli? Izrādās, pavasara skaistuma un veselības knifiņi ir ierakstīti lielajā zvaigžņu grāmatā. Tikai jāiemācās to lasīt!
 
16.mai
Arhitektūru un būvniecību ietekmē planēta Saturns, un šogad tā stāvokļi prasa īpaši apdomīgu rīcību. Būvniecībai labākais laiks būs tikai septembrī un decembrī, uzsver biznesa astrologs un numerologs Kristaps Baņķis.
 
15.mai
Pavasarī (aprīlis, maijs) dzimšanas dienas svin Vērša zodiaka zīmē dzimušie. Arī es esmu viena no viņiem un vēlējos jums, lasītāji, pastāstīt par populāra mākslinieka attieksmi pret horoskopiem, viņa bērnu zvaigžņu kartēm un dzīvi kopā ar slaveno tēvu. Stāsts būs par Krievijas estrādes karali Filipu Kirkorovu, kurš 2017. gada 30. aprīlī atzīmēja savu 50. dzimšanas dienu, kuras atskaņas bija jūtamas visa gada garumā.
 
14.mai
Mācījusies pie slavenā astrologa Sergeja Vronska un apsolījusi viņam uzrakstīt grāmatu. Pagaidām grāmata vēl tintes pudelē un Inga Janovska savu dzīvi piepilda ar pašizglītošanos un izglītošanu. Arī par dao mīlestību. Par attiecībām. Par to, kā dzīvot laimīgāk. Viņa ir izvēlējusies savu dao – ceļu, kuru iet visu dzīvi. Arī Vronskim apsolītajai grāmatai tajā atvēlēta sava vieta. Kad pienāks laiks.
 
12.mai
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze nākamajai nedēļai:
 
11.mai
HOROSKOPI   maijs, 2018.
 
10.mai
No kā veidoti Saturna – tālākās planētas, ko iespējams ieraudzīt ar neapbruņotu aci - gredzeni?
 
9.mai
2029. gada piektdienā, 13. aprīlī, 210–330 m liels asteroīds aizies garām Zemei 29 470 km attālumā. Asteroīdu varēs novērot Latvijas nakts debesīs ar neapbruņotu aci.
 
8.mai
Ir iespējams sameklēt labvēlīgāko vietu – valsti, pilsētu – konkrētam cilvēkam, taču jāzina, ko viņš vēlas: strādāt, mācīties, ārstēties, apprecēties, veidot biznesu utt. Tāpat var prognozēt, kādi notikumi varētu notiks cilvēka dzīvē pēc tam, kad viņš būs pārcēlies uz citu valsti vai pilsētu.
 
7.mai
Maijs dažādām saimnieciskām aktivitātēm un biznesam nav tas labākais... Lai neteiktu, ka nelāgs. Turpinās atsevišķas iepriekšējo mēnešu spriedzes kombinācijas. Taču dzīve jau negaida, kamēr planētas sastāsies labvēlīgos stāvokļos.
 
3.mai
Maiju labāk pavadīt mierīgi un mazliet laiski vaļojoties, izbaudot dzīvi un īpašus varoņdarbus profesionālajā jomā vai biznesā neplānojot.
 
28.apr
Horoskopi no 27. aprīļa līdz 10. maijam
 
23.apr
Grafiskas improvizācijas, kuras cilvēks izmanto savā parakstā, ataino viņa iekšējo būtību. Rokraksta analīzi plaši izmanto daudzās nozarēs: kriminālistikā, pedagoģijā, medicīnā, biznesā. Jā, arī ikdienas dzīvē nenāk par ļaunu uzzināt, ko slēpj cilvēks, kurš vēlas citiem radīt tikai pozitīvu iespaidu par sevi.
 
21.apr
Horoskopi no 20. līdz 26. aprīlim
 
20.apr
«Mīl, nemīl...» raujot ziedlapiņas, mēs mēģinām atminēt sarežģīto jūtu rēbusu. Kā saprast, vai jaunajam paziņam jūs esat iepatikusies vai tomēr nē, vai viņš cer uz vieglu erotisku piedzīvojumu, vai arī nolūki ir nopietni, un ko nozīmē zīmīgais skatiens, nejaušais pieskāriens? Flirtu un simpātiju apliecinājumus mēs izpaužam un uztveram atšķirīgi, atbilstoši horoskopam. Tikt skaidrībā ar kungu jūtām palīdzēs zvaigznes. Vienīgi jāpiebilst, ka horoskopi ir domāti izklaidei un iedvesmai, jo cilvēci atbilstoši zodiaka zīmēm mēs nevaram sadalīt 12 daļās. Katram ir sava individuālā astrokarte.
 
19.apr
Lasot zodiaka zīmju aprakstus, daudzi neviļus secina, ka ikkatra zīme ir vien noteiktu īpašību, noslieču, tieksmju saraksts. Taču patiesībā viss ir daudz sarežģītāk un interesantāk. Zodiaka zīme ir vienots, dziļš arhetipiskais tēls, kas glabājas cilvēces kopīgās apziņas dzīlēs un izpaužas caur katru no mums.
 
18.apr
«Es nevaru visu atbildību par savu dzīvi, veselību, laimi mēģināt nogrūst uz kādu – dakteriem, skolotājiem, vecākiem, valdību un vēl arī pasaules kārtību. Ikvienam cilvēkam pašam jāuzņemas atbildība par savu eksistenci. Ja esam apzinīgas būtnes, paši savā dzīvē risinām problēmas, tad arī augam garīgi. Nu un kas, ja šajā ceļā daļa no sociuma mūs nesaprot?» saka modes māksliniece Šeila. Nogājusi ceļu no visēdājas un veģetārietes līdz svaigēšanai, nolēmusi ne tikai nodzīvot vismaz līdz 125 gadu vecumam