Atpūta

9:03
Šodien notiks Starptautiskajai bēgļu dienai veltīts pasākums ar aktuālāko Latvijas un pasaules pētījumu prezentāciju, ekspertu diskusiju, kampaņas "Atvērtība ir vērtība" atklāšanu un plašu tematisko un radošo aktivitāšu programmu, informēja kampaņas "Atvērtība ir vērtība" rīkotāju pārstāve Ilona Ščepilova.
 
Vakar, 6:30
Pirms 23. jūnija Līgo svinībām 11. novembra krastmalā rīdzinieki šonedēļ var izbaudīt un piedzīvot ielīgošanu Rīgas kalnos – Dzegužkalnā, Torņakalnā, Grīziņkalnā, Āgenskalnā, Čiekurkalnā un Bastejkalnā. Protams, arī citās pilsētas apkaimēs, kuru nosaukumā nav minēti kalni.
 
17.jun
"Projekta „Kundziņsala–vieta starp ūdeni, debesīm un zemi” ietvaros esam noorganizējuši bezmaksas kino seansu filmai "Bille"," facebook informē Sarkandaugavas attīstības biedrība.
 
13.jun
Jūrmalas peldvietās "Dzintari" un "Vaivari", kur iepriekš jutīgām iedzīvotāju grupām nebija ieteicams peldēties, ūdens kvalitāte atkal atbilst peldūdens kvalitātes prasībām un peldēties ir atļauts, aģentūru LETA informēja Veselības inspekcijā (VI).
 
13.jun
Vasaras saulgriežu laikā Austras biedrība aicina uz ielīgošanas pasākumiem Rīgas kalnos: “Lai nāk gaisma un lai top spēks! No 18. līdz 22. jūnijam degsim saulgriežu ugunis Dzegužkalnā, Torņakalnā, Grīziņkalnā, Āgenskalnā un Čiekurkalnā!”
 
9.jun
Šodien no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 Rīgā, Ziedoņdārzā notiks pasākums “Tiekamies Ziedoņdārzā".
 
5.jun
Skolēnu vasaras brīvlaiks ir īstais laiks atpūtai dabā, piedzīvojumiem un jautrībai. Tomēr, ja ģimenē laicīgi netiek padomāts, kā brīvo laiku aizpildīt jēgpilni un lietderīgi, tostarp iesaistot un mudinot arī vecvecākus uzņemties līdzdalību bērna dienas plānošanā, var gadīties, ka augusta beigās jāsecina – bērns lielāko daļu brīvlaika pavadījis “pielipis” pie ekrāna. “Ja bērns zinās alternatīvas, tad arī viņš tik bieži nepazudīs tīmeklī vai spēlītēs,” norāda Friča Brīvzemnieka pamatskolas sociālā pedagoģe un Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm vēstnese Dace Šetlere.
 
5.jun
Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija šodien nolēma atlikt lēmuma pieņemšanu par Lāčplēša dienu kā svētku dienu, un līdz vēlēšanām šo likumprojektu varētu neskatīt.
 
3.jun
Šogad saule ir izrādījusies tik silta, ka, pastaigājoties pa pilsētu, tā vien gribas apsēsties tuvākajā zālienā, lai pasauļotos vai izbaudītu vēsumu, nopeldoties strūklakā. Pašvaldības portāls riga.lv skaidro, vai to drīkst darīt, nekļūstot par likumpārkāpēju? Un, ja pēkšņi vēlaties sarīkot atpūtu ar nakšņošanu, tad ko darīt šādos gadījumos? Skaidro pašvaldības portāls riga.lv!
 
3.jun
Šodien 11. novembra krastmalā norisināsies gada lielākais riteņbraukšanas notikums Latvijas galvaspilsētā, 35. “Toyota” Rīgas velomaratons, kurā sev piemērotāko distanci atradīs ikviens aktīvās atpūtas cienītājs. Iepriekšējā pieteikšanās velomaratonam noslēgsies naktī uz ceturtdienu, kamēr iespēja ātrāk izņemt dalībnieku numurus būs EXPO centrā, kas atradīsies modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”.
 
2.jun
Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja vārdā ar prieku ielūdzu uz jau 48. Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu Gadatirgu, kas šogad noritēs šodien no 9.00 līdz 18.00 un 3. jūnijā no 9.00 līdz 17.00. Šogad Gadatirgus ir veltīts ne tikai Latvijas valsts simtgades svinībām, bet būs arī viens no Eiropas kultūras mantojuma gada pasākumiem Latvijā.
 
1.jun
Šodien plkst.12 Lucavsalas sporta un atpūtas parkā tiks atklāta Rīgas Centrālās bibliotēkas Pludmales lasītavas jaunā sezona, informē Rīgas dome.
 
1.jun
No šodienas līdz 3.jūnijam ar plašu koncertu, festivālu un kultūras pasākumu programmu Rīgā tiks atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, informēja Rīgas domes pārstāve Indra Vilde.
 
30.mai
97 % pilngadīgo Latvijas iedzīvotāju godīgi atzīst, ka lieto alkoholiskos dzērienus. Lai saprastu, vai ir pamats bažām, AlkOutlet ir noskaidrojis, cik bieži mūsu valsts iedzīvotāji iepriecina sevi vai, tieši otrādi, slīcina bēdas grādīgā pudelē.
 
30.mai
Jau šovakar, sākot no pulksten 18, Rīgā, Kalnciema kvartālā, garšas apgriezienus uzņems slavenais Street Food festivāls. Rīgas restorāni ir slaveni visā Eiropā, un nu gardēži ik trešdienu varēs baudīt kaut ko īpašu.
 
26.mai
Līdz ar siltā laika iestāšanos, kļūst arvien lielāka interese par sporta treniņiem brīvā dabā - kāds izvēlas doties uz tuvāko parku, lai izmēģinātu spēkus, trenējoties uz pievilkšanās stieņiem, kāds bezrūpībā izraujas no pilsētas steigas un dodas atelpas skrējienā gar jūras malu, savukārt citi vēl nav pārstājuši trenēties sporta zālē. Sporta zīmola 4F aptaujas dati liecina, ka 56% respondentu nodarbojas ar sportu vairākas reizes nedēļā, bet 15% - katru dienu. Tiem, kuri līdz ar vasaras iestāšanos vēlas nodarboties ar sportu ārpus mājām vai ierastās sporta zāles, 4F vēstnesis un 2017. gada Eiropas čempions skrituļslalomā Miks Zvejnieks iesaka 5 motivējošākās vietas ideālam treniņam.
 
24.mai
Šodien plkst.20 Rīgā, pie Māras dīķa, sāksies jaunā sezona 2015.gadā uzsāktajam skriešanas seriālam "Izskrien Rīgu".
 
23.mai
Piektdien, 25.maijā, Lucavsalā gaidāmā britu mākslinieka Džeimsa Artura koncerta laikā tiks noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi.
 
22.mai
Šogad Zilā karoga un Zaļās atslēgas sertifikātu saņēmušas 20 peldvietas un trīs jahtu ostas Latvijā, kas ir lielākais skaits kopš pirmā Zilā karoga pasniegšanas pirms 20 gadiem, informē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija. Pirmo reizi Zilā karoga sertifikātu ieguvusi Vecāķu pludmale Rīgā.
 
21.mai
Pagaidām gan nav nekas dzirdēts par tās turpinājumu, taču, cerams, tas būs kaut ceturtdaļu tikpat iespaidīgs kā pērn.
 
18.mai
Līdz Sarunu festivālam LAMPA atlicis pusotrs mēnesis, bet jau 26. maijā daudzdzīvokļu mājas pagalmā Ziepniekkalnā, Ozolciema ielā 22 k-2, notiks festivāla iesildošais pasākums. Ar sarunām un diskusijām, uzticēšanās "sēšanu", spēlēm un darbnīcām bērniem, mantu labotavu un Rūdolfa Kugrēna stāvizrādi ierasti draudzīgā atmosfērā Rīgā iesildīsies jau ceturtā LAMPA. Ikviens aicināts pasākumam pievienoties visas dienas garumā, sākot no pulksten 12.00. Ieeja – bez maksas.
 
17.mai
Bolderājas izglītības iestādes šogad veido pirmo kopīgo pasākumu – Bolderājas svētkus. Tiem, kuriem Bolderāja ir Rīgas nomale un nezināma vieta, 2. jūnijā tiks dota iespēja uzzināt šīs apkaimes noslēpumus un iejusties ne tikai ugunsdzēsēju ādā, bet arī iemācīties siet jūrnieku mezglus, pamēģināt kikboksa/taiboksa paņēmienus, klausīties koncertus, piedalīties radošajās darbnīcās un saņemt balvas. Un nogaršot gardus kēksiņus, kas būs šo svētku speciālā pazīšanās zīme.