Satiksme

11:05
Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem līdz 29.jūnijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju satiksmi) Miera ielā, 50 m garā posmā no Brīvības ielas.
 
8:48
Saistībā ar pasākuma "Līgo, Rīga! Līgo, Latvija" norisi Rīgā no šodienas līdz 25.jūnijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11.novembra krastmalā un atsevišķos Vecrīgas posmos, informē Rīgas dome.
 
Vakar, 23:47
Saistībā ar pasākuma “Līgo, Rīga! Līgo, Latvija” norisi Rīgā no 19.jūnija plkst. 23.00 līdz 25.jūnija plkst. 6.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (arī alus velosipēda, velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu satiksme).
 
Vakar, 10:30
Valsts autoceļu tīklā notiek plaši būvdarbi un ir ieviesti satiksmes ierobežojumi. Ar pilnu būvdarbu karti var iepazīties VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājas lapā www.lvceli.lv.
 
Vakar, 8:48
Šodien Latviju valsts vizītē apmeklēs Īrijas prezidents Maikls Daniels Higinss un viņa dzīvesbiedre Sabina Higinsa, informēja Latvijas prezidenta Raimonda Vējoņa preses dienestā.
 
14.jun
"Rīgas satiksme" informē, ka no 2018. gada 16.jūnija 5.maršruta tramvaji kursēs pa pamatmaršrutu "Iļģuciems - Mīlgrāvis", spēkā stājas kustības saraksts darbdienās no 05.03.2018. un brīvdienās no 05.09.2015.
 
14.jun
Asfaltēšanas darbiem turpinoties, arī ceturtdien, 14.jūnijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 (provizoriski) satiksmei tiks slēgta uzbrauktuve no Loka maģistrāles Jelgavā uz valsts galvenā autoceļa Rīga - Jelgava - Lietuvas rob. (Meitene) (A8) Šauļu virzienā.
 
14.jun
„Rīgas satiksme” informē, ka saistībā ar Skanstes ielas skrituļošanas nakts braucienu, sestdien, 16.jūnijā no plkst. 20.00 virzienā no centra un no plkst. 22.00 virzienā uz centru tiks veiktas izmaiņas 24.maršruta autobusu kustībā.
 
13.jun
Trešdien, 13.jūnijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 (provizoriski) satiksmei tiks slēgta uzbrauktuve no Loka maģistrāles Jelgavā uz valsts galvenā autoceļa Rīga – Jelgava – Lietuvas rob. (Meitene) (A8) Šauļu virzienā. Šajā laikā tur tiks veikti asfaltēšanas darbi.
 
12.jun
Latvijas Pasts izveidojis Latvijā pirmo velonovietni, kas izvietota uz ielas braucamās daļas, neaizņemot gājējiem paredzēto teritoriju. Divu automašīnu vietā pie Rīgas 10.pasta nodaļas, Elizabetes ielā 41/43, tagad iespējams novietot desmit divriteņus. Pārmaiņas gaida arī pašu Rīgas 10.pasta nodaļu – tā tiks pārveidota par jauna veida klientu apkalpošanas vietu gan no servisa, gan preču un pakalpojumu pārdošanas viedokļa.
 
12.jun
Saistībā ar remontdarbiem no 12. jūnija plkst. 23.00 līdz 16. jūnija plkst. 6.30 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Biķernieku ielas un Juglas ielas rotācijas aplī.
 
12.jun
Augusta Deglava ielas satiksmes pārvada pārbūvi Rīgā par 4,27 miljoniem eiro veiks lietuviešu uzņēmums AS "Kauno tiltai", liecina Iepirkumu uzraudzības birojā pieejamā informācija.
 
12.jun
Par kuģu satiksmes kā sabiedriskā transporta veida Rīgā ieviešanu jāturpina diskutēt, kā arī jāveic padziļināta izpēte, kuri maršruti varētu būt pieprasīti, vai un kā iespējams savienot attiecīgos reisus ar citiem sabiedriskā transporta veidiem, otrdien diskusijā par pasažieru kuģu satiksmes kā sabiedriskā transporta Rīgā iespējām secināja tās dalībnieki.
 
11.jun
No šodienas līdz 30.jūnijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Rīgā, Satekles ielas posmā no Elizabetes ielas līdz Dzirnavu ielai, informē Rīgas dome.
 
8.jun
"Baltijas praida 2018" laikā 9.jūnijā no plkst.12.50 līdz 15 būs izmaiņas pašvaldības uzņēmuma "Rīgas satiksmes" sabiedriskā transporta maršrutos.
 
8.jun
Saistībā ar Viņa Majestātes Augstības Nīderlandes karaļa Vilema Aleksandra ar pavadošo delegāciju valsts vizīti Latvijā 11. jūnijā no plkst. 9.55 līdz plkst. 10.20 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Pils laukuma un Muitas ielas krustojumā, Pils laukuma un Torņa ielas krustojumā (pie Latvijas Bankas), kā arī Pils laukuma un Citadeles ielas krustojumā.
 
8.jun
Saistībā ar "Baltijas praida 2018" norisi sestdien, 9.jūnijā, tiks ierobežota satiksme vairākās Rīgas centra ielās, bet daļa ierobežojumu stāsies spēkā jau šodien, informē Rīgas domē.
 
7.jun
Katru gadu, sākoties vasarai, jūnija sākumā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā drošas dzelzceļa šķērsošanas diena. Šodien kampaņas pasākums norisinājās pie Čiekurkalna dzelzceļa pārbrauktuves, kur pulcējās vairākas valsts amatpersonas, lai atgādinātu par ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu.
 
7.jun
Kāds “Twitter” lietotājs galvaspilsētas ielās novērojis, kā uz ielas malas ir iekrāsotas stāvvietas.
 
7.jun
Apvienība "Pilsēta cilvēkiem" Rīgas domē iesniegusi vairāk nekā 2500 iedzīvotāju parakstītu iniciatīvu par sabiedriskā transporta un velojoslu izveidi Brīvības ielā.
 
7.jun
Sakarā ar publiska pasākuma "Baltijas Pride 2018" norisi, sestdien, 9. jūnijā pēc policijas norādījuma no plkst. 7.00 līdz 16.00 slēgs transportlīdzekļu un nepieciešamības gadījumā arī gājēju satiksmi:
 
6.jun
"Rīgas satiksme" informē, ka no 2018. gada 9. jūnija 1. un 3. tramvaja maršrutā, braucot galapunkta "Jugla" virzienā, Radio ielā tiks ieviesta jauna pieturvieta "Stacijas laukums". Saistībā ar iepriekš minēto, pagaidu pieturvieta "Aspazijas bulvāris" Krišjāņa Barona ielā tiks slēgta.