Francijas aizsardzības ministre: "Zapad 2017" ir iebiedēšanas stratēģija

AP/ SCANPIX
  • AP/ SCANPIX
1 / 1

Francijas aizsardzības ministre Floransa Parlī ceturtdien nosodījusi nākamnedēļ paredzētās Krievijas un Baltkrievijas militārās mācības "Zapad 2017", nodēvējot tās par tīšu iebiedēšanas stratēģiju.

Eiropas Savienības (ES) valstu ārlietu ministru sanāksmē Tallinā Parlī paziņoja, ka Krievija ar "Zapad 2017" īsteno tīšu iebiedēšanas stratēģiju, demonstrējot savu militāro spēku.

"Šajā kontekstā ir sevišķi svarīgi, lai mēs apliecinām savu klātbūtni, saskaroties ar šo (..) [spēka] demonstrēšanu, ko veic Krievija, kas ir iebiedēšanas stratēģija - šo faktu nedrīkst slēpt," sacīja ministre.

Arī Vācijas aizsardzības ministre Urzula fon der Leiena norādīja, ka "Zapad 2017" ir spēka izrādīšana no Krievijas puses.

AFP/ SCANPIX

"Ikviens, kas par to šaubās, lai tikai paskatās uz lielo "Zapad" mācību dalībnieku skaitu - vairāk nekā 100 000," sacīja ministre.

Parlī norādīja, ka NATO klātbūtne Baltijas valstīs un Polijā nepārprotami liek saprast, ka NATO aizsargā šīs valstis.

Jau ziņots, ka Krievijas un Baltkrievijas militāro mācību "Zapad" aktīvā fāze norisināsies no 14.septembra līdz 20.septembrim. Baltijas valstīs ir bažas, ka Krievija mācības var izmantot agresīviem nolūkiem.

Komentāri [12]

 
smieklīgi> raimošam
pasakas stāta un saka, tā- taisnība! nav te nekāds pasaku mežs, te ir īstā dzīve, kuras realitēte pārspēj visus pasaku meža večus.
7.septembris 2017, 21:31 Atbildēt
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība]
Esmu vīlies šai pasaulē! LOL
7.septembris 2017, 20:56 Atbildēt
Maigonis
Es esmu nenormāli pārbijies no visiem NATO manevriem, jo nezinu kurā pasaules malā atkal sāksies karadarbība.
7.septembris 2017, 17:48 Atbildēt
Skatīt visus 12 komentārus >

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!