Ekstrasenss, kas gāja bojā aviokatastrofā Krievijā, paredzēja traģēdiju

Scanpix
  • Scanpix
1 / 1

Viens no Krievijā avarējušās lidmašīnas pasažieriem bija ekstrasenss Iļja Stavskijs, kas, kā izrādījās, paredzēja katastrofu.

Neilgi pirms katastrofas ekstrasenss savā maģiskajā bumbā ieraudzīja nelabu vēstījumu, taču, kā saka viņa draugi, viņš nespēja to pareizi iztulkot.

"Iļjam bija maģiska bumba. Viņš teica, ka redz tajā daudz policijas klajā laukā. Savā dzimšanas dienā viņš no sākuma gribēja sarīkot skaļu ballīti, taču pēc tam nolēma, ka vēstījums ar policiju ir brīdinājums... tāpēc nolēmām sarīkot klusu pasēdēšanu. Es pēc tam biju traģēdijas vietā, tur tiešām bija daudz policijas," sacīja bojāgājušā Iļjas līgava.

Jau vēstīts, ka lidmašīna "Antonov An-148" avarēja neilgi pēc izlidošanas no Maskavas Domodedovas lidostas. Lidmašīnai bija jādodas uz Orsku, kas atrodas netālu no Krievijas robežas ar Kazahstānu.

Krievijas varasiestādes pieļauj, ka iespējami vairāki avārijas cēloņi, tostarp laikapstākļi, tehniskas problēmas vai pilota kļūda.

Maskava aizvadītās nedēļas laikā piedzīvojusi intensīvāko snigšanu pēdējo simts gadu laikā.

Komentāri [12]

 
Rolands
Ir lietas kuras jaadara ignoreejot savu gribu...
13.februāris, 9:09 Atbildēt
He he
Muļķības! Ja spētu paredzēt, tad nesēstos tajā ļotenē!
12.februāris, 19:26 Atbildēt
es
Šie ļaunās pasaules mošķi tikai muld....ko īsti viņi ir spējuši pateikt ?
Neko...pat ne savu galu....tikai rauj citus sev līdzi....Tas ir teātris, kurā , bez šaubām, tiek piesaukti pekles spēki...bet sātans ir melis un es šitos mošķus un viņu raidījumus neskatos !!!
Protams, ka neredzamā pasaule eksistē, bet tur nav jālien iekšā !!!
12.februāris, 18:04 Atbildēt
Skatīt visus 12 komentārus >

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!