Praktiski

10.okt 2014
«Šovasar nomainīju ūdens skaitītājus dzīvoklī. Tā kā grasījos remontēt virtuvi un bija bojāts ūdens krāns, krietni ilgi nelietoju ūdeni virtuvē. Liels bija mans un santehniķa pārsteigums, kad, pieslēdzot ūdeni, karstā ūdens skaitītājs negriezās, bet aukstā ūdens skaitītājs sāka skriet atpakaļ,» stāsta rīdziniece Gunta.
 
10.okt 2014
Rīgā šajās dienās uzsākta apkures sezona, bet jaunums ir tāds, ka apkure netiek pieslēgta vienlaikus, piemēram, visām SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) apsaimniekotajām mājām.
 
21.mai 2014
Durbenieki Mudīte un Jānis Spāģi teic, ka dārzs nav tapis izrādīšanai citiem, bet savam priekam. Darbs gan ieguldīts milzīgs, līdz ar brikšņiem apaugušu teritoriju izdevies pārvērst skaistā zonā.
 
20.mai 2014
Negaisa izraisīto bojājumu dēļ bez elektrības padeves otrdienas vakarā ir vairāk nekā 20 000 mājsaimniecību, aģentūru LETA informēja AS "Sadales tīkli" preses sekretāre Ilze Rubene.
 
20.mai 2014
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina cilvēkus sagatavoties spēcīgajām vēja brāzmām un atgādina par drošu rīcību negaisa laikā, lai pasargātu sevi un apkārtējos no tā radītajiem postījumiem.
 
19.mai 2014
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ceturtdien, 22.maijā, plkst.10 uz trim minūtēm visā Latvijā iedarbinās trauksmes sirēnas, aģentūru LETA informēja VUGD sabiedrisko attiecību speciāliste Viktorija Šembele.
 
19.mai 2014
Veicot 118 solārija pakalpojuma sniedzēju plānveida kontroles visā valsts teritorijā, 93 gadījumos jeb 79% Veselības inspekcija (VI) pērn konstatējusi dažādus pārkāpumus.
 
19.mai 2014
Pēc karstas nedēļas nogales un šīs nedēļas pirmajām dienām gaisa temperatūra nedaudz pazemināsies, taču ar jaunu sparu karstuma atgriešanās gaidāma nedēļas nogalē, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.
 
19.mai 2014
Jaundzimušo bērnu ārste Ilze Eglīte ar vīru Jāni pirms septiņiem gadiem nolēma uzsākt savas mājas būvniecību Valmierā. Ģimene no divistabu dzīvokļa uz jauno mājvietu pārcēlusies tikai nedaudz vairāk kā pirms mēneša.
 
18.mai 2014
AS "Sadales tīkls" aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un ievērot drošību negaisa laikā, kas, iespējams, šonakt sasniegs Latviju.
 
18.mai 2014
Trīs dažādu salātu receptes, kuros izmantoti rabarberi.
 
18.mai 2014
Šodien Latvijā gaidāmas pērkona lietusgāzes, vietām tās būs stipras, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.
 
17.mai 2014
Iesaka restorāna Vincents šefpavārs Mārtiņš Rītiņš.
 
16.mai 2014
Dārza gliemeži nespēj atrast atpakaļceļu, ja tos aiznes vai aizmet vismaz 20 metru attālumā, noskaidrojuši britu pētnieki.
 
16.mai 2014
A/s Spodrība patērētājiem ik gadu piedāvā plašu augu mēslošanas līdzekļu sortimentu ar preču zīmi VITO. Šo līdzekļu izstrādes posmā ir veikti augsnes pētījumi, līdz ar to var droši apliecināt, ka mēslošanas līdzekļi VITO ir īpaši piemēroti Latvijas klimatiskajiem un agroķīmiskajiem apstākļiem.
 
15.mai 2014
Viens no veselīgākajiem un arī senākajiem ēdiena gatavošanas veidiem ir tvaicēšana. Izmantojot tvaicējamo katlu, produkti gatavojas vienmērīgi, visu laiku nav jāstāv pie plīts, lai pieskatītu ēdienu, – tas nozīmē, ka tiek ietaupīti gan laiks, gan spēks.
 
14.mai 2014
Veikalu tīkls SIA "Maxima Latvija" sadarbojas ar SIA "Leversa", kuras izplatīto konservēto gurķu tirdzniecību šodien apturēja Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), biznesa portālu "Nozare.lv" informē SIA "Maxima Latvija" komunikāciju speciālists Jānis Beseris.
 
14.mai 2014
Rīgas pašvaldības policija (RPP) saskaņā ar likuma „Par tabakas izstrādājumu realizācijas, reklāmas un lietošanas ierobežošanu” 14.2 pantu kontrolē smēķēšanas aizliegumu un ierobežojumu ievērošanu. Veicot šos pienākumus, RPP saskaras ar dažāda veida situācijām un cilvēku sūdzībām.
 
14.mai 2014
Rīdzinieces Laumas mājvieta 100 kvadrātmetru platībā dažādos laika posmos ir izskatījusies atšķirīgi, jo sākotnēji tagadējā saimniece tajā dzīvojusi kopā ar vecākiem un māsu.
 
13.mai 2014
Pavasara mēnešos, arī maijā, Latvijā ir vismazākais lietaino dienu skaits, taču šogad maijā lietaino dienu bijis jau divas reizes vairāk par ilggadējiem vidējiem rādītājiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra veiktie aprēķini.
 
13.mai 2014
«Mamma man asociējas ar izjūtu, ka viņa vienkārši ir kaut kur tepat blakus un sasniedzama,» atzīst TV3 raidījuma Bez tabu un Latvijas radio 1 raidījuma Ģimenes studija vadītāja, Friča (15), Līnas (11), Rūtas (gads un 8 mēneši) māmiņa Agnese Drunka.
 
12.mai 2014
Ar modernām tehnoloģijām veiktas pretnovecošanas procedūras, plastiskās operācijas un prasmīgu skaistumkopšanas meistaru pakalpojumi var efektīvi palīdzēt cilvēkam izskatīties jaunākam.