Skandalozi

Vakar, 16:00
Pamatīgu sabiedrības nosodījumu guvusi kāda universitāte Ķīnā, kuras kopmītņu darbinieki nosituši kucēnu, vēsta "Metro".
 
Vakar, 15:07
21 gadu vecā Mollija Klārka, pārbaudot sava vīra Ričarda Kūpera telefonu, nonāca pie šokējoša atklājuma, vēsta laikraksts "The Sun".
 
Vakar, 7:31
ASV plašu nosodījumu izpelījies aktieris Pīters Fonda, kurš sociālajos tīklos aicinājis izrēķināties ar Donalda Trampa jaunāko dēlu, ziņo CNN.
 
Vakar, 0:19
Kā zināms, Krievijā uz Pasaules kausu futbolā ieradies apmēram pusotrs miljons šī sporta veida līdzjutēju.
 
21.jun
Lasītājs, kurš lūdzis savu vārdu neatklāt, lūdz atsaukties aculieciekus šausmīgam incidentam starp diviem vīriešiem un apsardzes darbiniekiem Rīgā, naktī no trešdienas uz ceturtdienu.
 
21.jun
42 gadus vecais politiķis Aleksejs Navaļnijs dalījies ar fotogrāfijām, kas uzņemtas, viņam ar sievu esot Latvijā.
 
21.jun
Hakasijas galvaspilsētā aizturēts 31 gadu vec vīrietis, kas, būdams alkohola reibumā, izvrojis 9 gadus vecu meiteni.
 
21.jun
Pie Latvijas iedzīvotājiem pēc palīdzības vērsies 38 gadīgais Maksims Gorbušins, kuram tuvāko 10 dienu laikā jāveic steidzama operācija - mugurkaula operācija metastāžu izņemšanai! Operācijas izmaksas Vācijas klīnikā sastāda 23 000 eiro, pietrūkst 11 706 eiro!
 
21.jun
Dziedātājs Lauris Reiniks, no rīta skatoties ziņas, bijis pārsteigts par kādu jautājumu, ko šodien skata Saeimā.
 
21.jun
Jelgavā, kādā garāžu kooperatīvā izcēlies pamatīgs konflikts starp grūtnieci, viņas vīru, kā arī vēl trim cilvēkiem, starp kuriem bija Valsts policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieks, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
21.jun
Dejotāja Aleksandra Kurusova, kas nesen pārcēlusies uz dzīvi Singapūrā, priecējusi savus Instagram sekotājus ar selfiju no sporta zāles, kurā labi redzama viņas sportiskā figūra.
 
21.jun
Valsts policija (VP) Rīgā aizdomās par mēģinājumu noslepkavot dzīvokļa saimnieci aizturējusi īrnieku.
 
21.jun
Stilists Sergejs Zverevs sociālajos tīklos atklājis, ka kādā viesnīcā Kolumbijā atrasts Krievijā populārā šomena Andreja Borodina līķis, raksta krievu mediji.
 
21.jun
Pēc tam, kad dziedātāja Aija Andrejeva sociālajā vietnē Instagram publicēja ierakstu, kas lika uzdot jautājumu, vai Aijai ir izveidojušās attiecības, dziedātājai nācās ieviest skaidrību šajā lietā.
 
21.jun
Daudzām latviešu un pasaules slavenībām savas dzīves atrādīšana sociālajos tīklos kļuvusi teju par ikdienu. Arī latviešu modele Karlīna Caune, kura guvusi arī starptautiskus panākumus, sociālajā tīklā instagram nekautrējas publicēt visai pikantus foto.
 
20.jun
Pavisam neparasts gadījums fiksēts Vācijā, kur zooloģiskajā dārzā nogādāti divi iereibuši eži.
 
20.jun
86 gadus vecai sievietei letāli beigusies maltīte slimnīcā Lielbritānijā, informē Mirror.
 
20.jun
Pagājis teju gads, kopš televīzijas ekrānos varējām vērot, kā šova "Saimnieks meklē sievu" dalībnieki izvēlējas savas līgaviņas. Viens no kolorītākajiem šova dalībniekiem viennozīmīgi bija saimnieks Aivars, par kuru sabiedrība interesējās arī pēc šova beigām. Kā tad preciniekam klājas šobrīd?
 
20.jun
Stacionāra "Gaiļezers" apmeklētājs Rīgā sašutis par redzēto ainu uzņemšanas nodaļā. Vīrietim sašutumu radījusi ārstu vienaldzība brīdī, kad bija jāpalīdz cilvēkam nelaimē.
 
20.jun
Vakar, 19.jūnijā, Losandželosā noticis piemiņas pasākums par godu noslepkavotajam mūziķim Xxxtentacion, ziņo Los Angeles Times.
 
20.jun
Rīgas mērs Nils Ušakovs informē, ka viņa partijas kaķis Dumka joprojām tīko uzmanības.
 
20.jun
Barnaulā kāda elitāra bērnudārza audzinātāju vaino cietsirdīgā attieksmē pret bērniem.