Trešdiena, 8.maijs

redeem Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Porziņģis neapturams pēdējās minūtēs un iemet 30 punktus "Knicks" uzvarā

© AP/ SCANPIX

Ņujorkas "Knicks" viesos ar 105:103 pieveica Ņūorleānas "Pelicans", un Kristaps Porziņģis izcēlās ar 30 gūtiem punktiem, turklāt vairākiem svarīgiem groziem mača galotnē.

Kristaps Porziņģis laukumā pavadīja 31 minūti, kurā guva 30 punktus (1p. 7/8, 2p. 10/17, 3p. 1/5) un savāca septiņas atlēkušās bumbas. Latviešu uzbrucējs veica arī trīs rezultatīvas piespēles, divreiz bloķēja pretinieku metienus un divreiz pārtvēra bumbu, parādot universālu sniegumu, taču arī piecreiz pārkāpa noteikumus. Viņa +/- rādītājs šoreiz bija plus septiņi.

Porziņģis teicami nospēlēja pēdējo divu minūšu laikā, kad palīdzēja „Knicks” atspēlēties no 91:99. Porziņģis guva septiņus punktus pēc kārtas, iemetot savu spēles pirmo tālmetienu, pēc „pick&roll” sadarbības triecot bumbu grozā no augšas un iemetot pustālo metienu. Uzvaras grozs šoreiz gan Džareta Džeka rēķinā, deviņas sekundes pirms beigām trāpot divus soda metienus, kamēr „Pelicans” savā pēdējā uzbrukumā uzticēja tālmetienu Entonijam Deivisam, kurš kļūdījās.

„Knicks” līdz ar šo maču pārtrauca četru zaudējumu sēriju, turklāt izcīnīja tikai trešo uzvaru izbraukumā šosezon 15 spēlēs. „Knicks” izdevās to pabeigt ar krietni lielāku rezervistu ieguldījumu nekā iepriekš - daudz spēlēja Žoakims Noā, ieskaitot Ņujorkai sekmīgās pēdējās minūtes, gandrīz 30 minūtes nospēlēja Franks Nilikinā, bet Maikls Bīzlijs viens pats guva vairāk punktu (15) nekā visi „Pelicans” rezervisti kopā (10).