Zināji, ka olimpiskajā ciematā Phjončhanā geju sportistiem ir pašiem savs ''Praida nams''?

Twitter
  • Twitter
1 / 1

Izrādās, ka netradicionāli orientētajiem sportistiem olimpiskajā ciematā Phjončhanā ir pašiem sava ēka, ziņo CNN.

Ēka nosaukta par ''Praida namu'' un domāta tam, lai ''geju un lesbiešu sportistiem, kā arī viņu draugiem, ģimenēm un atbalstītājiem, būtu vieta, kur justies ērti''.

Lai arī netradicionāli orientētie sportisti tādus veidojot jau kopš 2010.gada ziemas olimpiskajām spēlēm Vankuvērā, šis ir zīmīgs ar to, ka pirmais, kuru oficiāli rīko kāda nacionālā Olimpiskā komiteja - šoreiz tā ir Kanāda.

Jāatzīmē, ka šo astoņu gadu laikā vienīgā reize, kad ''Praida nams'' nebija, bija Soču OS. Lieta pat aizgāja līdz tiesai, kur Krievijas tienesis paziņoja, ka kas tāds būtu pretrunā ar ''sabiedrības šķīstības, ģimenes vērtību un pastāvošās kārtības normām''.

Komentāri [47]

 
dens
ŠITIE jau sāk tracināt!
19.februāris, 12:06 Atbildēt
taisnība
Krievija, varena valsts neies nospļauties vi'niem uz tiem jūsu pediņiem.
19.februāris, 10:41 Atbildēt
Skolniecins dzintars vilde
Jaa es esmu pedirasts skolniecins vilde ipasi stulbs.vienaa personaa..par to liecina mani petvetsie komenti..nu kas tur iipass taadu ir daudz..un to adeli es nespeju aizmirst..jo vina man izpusa peedejo smadzenu rievu..jaa gribetos redzet vinu par homiiti...bet vina ir ptecejusies sieviete ..es to vinai nespeju piedot u. Kengaju katra rakstaa..bet piedodiet man jo esmu gariigi slims homiitis.cienaa skolniecins dzintars vilde
19.februāris, 7:22 Atbildēt
Lasitaaja
Skolniecin nekrenkejies un duusigi dzer zalites un klausi dakterim..mes to zinam tapec uz tevi nedusmojamies..mees tevi zelojam..arstejies nabadxin..aarstejies..
19.februāris, 7:24 Atbildēt
Skatīt visus 47 komentārus >

Sports Vairāk >

Kaut kas traks!