Vītoliņš: Parīzes arēnā ir ļoti smacīgi, ripa neslīd
 
©Romāns Kokšarovs/ F64 Photo Agency

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Krievijas hokeja izlase pēc aizvadītajām grupas spēlēm no Ķelnes pārcēlusies uz Parīzi, kur šodien ceturtdaļfinālā pretī stāsies čehi. Vītoliņš atklāj, ka Parīzes arēna ir vēl smacīgāka, turklāt neslīd ripa.

Harijs Vītoliņš par sajūtām Parīzes arēnā: "Šeit ir karsti, smacīgi, ļoti smacīgi. Vēl sliktāk nekā Ķelnē, kur bija nedaudz vēsāks. Šeit neko nedari, bet mugura jau slapja. Ja Ķelnē ripa tomēr slīdēja, tad šeit ledum ir grumbuļaina virsma, te ripa neslīd. Neesam pieraduši spēlēt tik smacīgā arēnā. Jūtams, ka puiši ir mazliet aizelsušies. Taču viss būs atkarīgs no mums pašiem, kā nospēlēsim. Mēs protam spēlēt."

Kā jau ziņots, grupas pēdējā mačā Krievijas izlase nespēlēja pietiekami disciplinēti un atzina amerikāņu pārākumu (3:5). Līdz ar to ASV izlase grupā izcīnīja pirmo vietu un ceturtdaļfinālu aizvadīs turpat Ķelnē, savukārt krievi grupā palika otrie un pārcēlās uz Parīzi.

Romāns Kokšarovs/ F64 Photo Agency

Ķelnē vakar notika neplānota aizkavēšanās stacijā, jo bija salūzis vilciens. Starptautiskā hokeja federācija reaģēja un nokārtoja, lai krievi Parīzē varētu aizvadīt treniņu mazliet vēlāk. Ierodoties Francijas galvaspilsētā, krievu valstsvienība pa taisno devās uz treniņu, bet viesnīcā iekārtojās pēc tam.

Ceturtdaļfinālā krieviem jācīnās ar Čehijas izlasi, kas Parīzes arēnā jau aizvadījusi septiņas spēles. "Centīsimies novērst savas kļūdas, kas bija mačā pret amerikāņiem. Ja labi spēlēsim aizsardzībā un visi sitīsies, tad jau pāris ripas iemetīsim. Ja nospēlēsim "uz nulli", noteikti uzvarēsim, tāpēc ir jāsitas," saka Krievijas izlases galvenā trenera asistents Harijs Vītoliņš.