Piektdiena, 26.aprīlis

redeem Alīna, Rūsiņš, Sandris

"Dinamo" pamatlaika beigās nenosargā uzvaru un zaudē bullīšos

© "Dinamo"Rīga/ Raimonds Volonts

KHL klubs Rīgas “Dinamo” pārbaudes mačā pret “Yugra” nenoturēja uzvaru pamatlaika pēdējā minūtē, spēlējot 2:2, bet pēcspēles metienos cieta zaudējumu, kas nozīmēja palikšanu trešajā vietā grupā . Vārtus "Dinamo" rindās guva jaunais uzbrucējs Emīls Ģēģeris un Lukass Lesio.

Rīgas “Dinamo” savā otrajā pārbaudes spēlē spēkojās ar “Yugra” vienību par otro vietu grupā, jo pirmo vietu ar divām uzvarām jau bija garantējusi “Lokomotiv”, kurai Rīgas komanda savā starpsezonas pirmajā pārbaudes spēlē zaudēja ar 1:3. Rīgas “Dinamo” sastāvā šodien vēl nebija Terija Galiardi, par kura pievienošanos tika paziņots vakar.

Mačā pret “Yugra” pirmie vadībā izvirzījās “Dinamo”, kuras sastāvā izcēlās jaunais uzbrucējs Emīls Ģēģeris. Viņš vārtus guva devītajā minūtē. 18 gadus vecais Ģēģeris KHL mačā līdz šim nav piedalījies un aizvadītajā MHL sezonā guva 19 punktus 47 spēlēs HK “Rīga” sastāvā.

“Yugra” drīz vien panāca izlīdzinājumu, precīzi metot somam Veli Mati Savinainenam, bet “Dinamo” leģionārs Lukass Lesio līdz pirmā perioda beigām paspēja atgriezt vadību Rīgas komandas rīcībā (2:1).

Šāds rezultāts saglabājās gandrīz līdz pašām pamatlaika beigām, taču pēdējā periodā “Dinamo” arvien vairāk spēlēja aizsardzībā. Rīgas komandai izdevās lieliski nospēlēt aizsardzībā mazākumā, bet pēdējā minūtē “Yugra”, kas bija nomainījusi vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr panāca izlīdzinājumu. Noritēja cīņa par ripu laukuma stūrī, tajā uzvarēja “Yugra” hokejisti un uzreiz izkārtoja metienu Konstantīnam Panovam, kurš panāca 2:2.

Pagarinājumā pa vārtu pārliktni trāpīja Miķelis Rēdlihs, bet bīstamu ”Yugra” pretuzbrukumu novērsa “Dinamo” vārtsargs Džastins Pīterss. Rēdliha metiens pēc tam tika izvērtēts arī videoatkārtojumā, bet vārtu guvums netika konstatēts. Pagarinājuma izskaņā bīstamāk uzbruka ”Yugra”, taču savas iespējas neizmantoja, un uzvarētājs tika noteikts pēcspēles metienos. Tajos neviens "Dinamo" hokejists savu iespēju neizmantoja, un "Yugra" svinēja uzvaru 3:2.

“Dinamo” pretiniece rītdienas mačā, kas būs spēle par piekto vietu turnīrā, būs turnīra saimniece Minskas "Dinamo".