STEIDZAMI: Jaunai māmiņai un bērnam trūkst pārtikas

Elmārs Rudzītis/ f64 photo agency
  • Elmārs Rudzītis/ f64 photo agency
1 / 1

Sociālajā medijā facebook grupā "Palīdzēsim viens otram" ir ievietots palīgā sauciens no kādas jaunās māmiņas un viņas bērniņa. Abiem steidzami nepieciešama pārtika, jo naudas ģimenei nav.

''Palīdzēsim viens otram raksta":

Sveiki Liepājnieki! SOS- PĀRTIKA! mammītei ar bērniņu ir pilnīgs izmisums, jo vairs nav ko punčos likt, bet naudiņa praktiski nav nemaz. Mamma viena audzina bērniņu, kārto soc. pabalstus, bet viss neiet tik ātri kā cerēts. ienākumi praktiski nav- tieši tāpēc ir tā kā ir- vari palīdzēt raksti! /sīkāku informāciju var apskatīt šeit/

Ģimenītei vari palīdzēt arī ziedojot:
"Palīdzēsim viens otram"
reģ.nr - 40008260372
AS Swedbank
LV06HABA0551043090995

Komentāri [29]

 
mazā.
Tad lūdzu, lūdzu visi ,kam nav žēl palīdziet dzīvoklī remontu vienai istabai uztaisīt utt .
27.februāris 2017, 12:55 Atbildēt
Vitucis
Lai Dievs nedod nonākt šādā situācijā! Ienaidniekam nenovēlu! Rējējiem,kas vārās par kautkādu tur diedelēšanu un darba meklēšanu,silti ieteiktu priecāties,ka pašiem vēl ir šis darbs un piederīgie,kas kautkā spēj vajadzības gadījumā pabalstīt! Ne visiem tā ir,daudziem piederīgo vai nu nav,vai tie ir stipri ieskatījušies pudelē un ļoti maz spēj palīdzēt. Par naudas ziedojumu prasīšanu,lai uzdzīvotu es neizteikšos.
27.februāris 2017, 11:00 Atbildēt
Meža meiča
Ko nu sava starpā plēšaties....esam visi nervozi jo nezinam,kas mūs sagaida nakotnē...diez vai valdība lasa so visu...ja,lasītu tad saprastu,kur mūs ir " daveduši"....un ne jau kurs katrs ir tik izveicīgs,lai izdzīvotu šādos apstakļos..
Skumji un kauns par mūsu valdību...
27.februāris 2017, 10:27 Atbildēt
Skatīt visus 29 komentārus >

Tev tas ir jāzina! Vairāk >

Kaut kas traks!