Valters Frīdenbergs nesen piedzīvojis staru terapiju

f64
  • f64
1 / 1

Tautā iemīļotais mūziķis, grupas "Tumsa" solists un raidījuma "Gudrs un vēl gudrāks" vadītājs Valters Frīdenbergs (29) nenoliedz, ka ir pabijis uz pārbaudēm Onkoloģijas centrā Gaiļezera slimnīcā un neslēpj, ka pirms dažām nedēļām piedzīvojis arī atkārtotu staru terapiju. Taču kopumā viņa veselības stāvoklis esot labs. Tā žurnālam "Kas jauns" stāsta pats mūziķis.

Jau gada sākumā daudzi Valtera draugi un fani satraucās par mūziķa veselību, jo puisis pēkšņi bija šķīries no bārdas un matiem. Daudzi uzskatīja, ka vizuālās pārmaiņas ir saistītas ar nopeitnām veselības problēmām. Pats mākslinieks to noliedza un jau vasarā atkal ataudzēja gan bārdu, gan ūsās, gan arī matus. Tiesa, nupat dziedātājs atkal ir šķīries no matiem un bārdas, radot bažas, ka ar viņa veselību tomēr viss nav kārtībā.

Šobrīd tautā iemīļotais mūziķis vairs nenoliedz, ka ir pabijis uz pārbaudēm Onkoloģijas centrā Gaiļezera slimnīcā un neslēpj, ka pirms dažām nedēļām piedzīvojis arī atkārtotu staru terapiju. Taču kopumā viņa veselības stāvoklis esot labs.

Komentāri [23]

 
ziga
Vajag izmēģināt visu-pirmām kārtām lūgt dievu.Iesaku,jo daudziem tas palīdz.
18.septembris, 9:26 Atbildēt
dziedonis
no kura laika sitas azis ir iemilots
12.septembris, 21:34 Atbildēt
ome
No tada to dzird...
12.septembris, 22:18 Atbildēt
bims
zemes tauki jāsagriež mazos gabaliņos un jānotur stikla traukā slēgta 21 dienu snabi 40 gradiga 38 gradigo nevar. izkās un tad lieto bat turēt vajag vesā vieta un tumsa tad saglabājās visas vielas.
12.septembris, 19:07 Atbildēt
Skatīt visus 23 komentārus >

Veselība Vairāk >

Kaut kas traks!