Valters Frīdenbergs nesen piedzīvojis staru terapiju

f64
  • f64
1 / 1

Tautā iemīļotais mūziķis, grupas "Tumsa" solists un raidījuma "Gudrs un vēl gudrāks" vadītājs Valters Frīdenbergs (29) nenoliedz, ka ir pabijis uz pārbaudēm Onkoloģijas centrā Gaiļezera slimnīcā un neslēpj, ka pirms dažām nedēļām piedzīvojis arī atkārtotu staru terapiju. Taču kopumā viņa veselības stāvoklis esot labs. Tā žurnālam "Kas jauns" stāsta pats mūziķis.

Jau gada sākumā daudzi Valtera draugi un fani satraucās par mūziķa veselību, jo puisis pēkšņi bija šķīries no bārdas un matiem. Daudzi uzskatīja, ka vizuālās pārmaiņas ir saistītas ar nopeitnām veselības problēmām. Pats mākslinieks to noliedza un jau vasarā atkal ataudzēja gan bārdu, gan ūsās, gan arī matus. Tiesa, nupat dziedātājs atkal ir šķīries no matiem un bārdas, radot bažas, ka ar viņa veselību tomēr viss nav kārtībā.

Šobrīd tautā iemīļotais mūziķis vairs nenoliedz, ka ir pabijis uz pārbaudēm Onkoloģijas centrā Gaiļezera slimnīcā un neslēpj, ka pirms dažām nedēļām piedzīvojis arī atkārtotu staru terapiju. Taču kopumā viņa veselības stāvoklis esot labs.

Komentāri [27]

 
hai
Lai tev visi stāv klāt!!!!
Šodien, 12:34 Atbildēt
'parasta kjausītāja, kas mīl talantīgos.
turies.Valterīt,Tu visiem esi mīļš,ne tikai jauniešiem.Nelasi tos skauģus, viņi paši dzīvē sasniegt neko nespēj un tad vienīgais veids, kā sevi iepriecināt,ir citu apriešana- šaurās pierītes.
Šodien, 11:33 Atbildēt
valteriņs
tu esi ļoti labs,mīļš,neklausies ko runā citi un ja privātā dzīve jautā kautko neatbildi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
attā
attā
attā
attttaaaa
aaaattttaaa
tu esi ļooooti mīļš cilevēks
attā
attā
es tev sūtu bučas
30.oktobris, 15:10 Atbildēt
Skatīt visus 27 komentārus >

Veselība Vairāk >

Kaut kas traks!