Valters Frīdenbergs nesen piedzīvojis staru terapiju

f64
  • f64
1 / 1

Tautā iemīļotais mūziķis, grupas "Tumsa" solists un raidījuma "Gudrs un vēl gudrāks" vadītājs Valters Frīdenbergs (29) nenoliedz, ka ir pabijis uz pārbaudēm Onkoloģijas centrā Gaiļezera slimnīcā un neslēpj, ka pirms dažām nedēļām piedzīvojis arī atkārtotu staru terapiju. Taču kopumā viņa veselības stāvoklis esot labs. Tā žurnālam "Kas jauns" stāsta pats mūziķis.

Jau gada sākumā daudzi Valtera draugi un fani satraucās par mūziķa veselību, jo puisis pēkšņi bija šķīries no bārdas un matiem. Daudzi uzskatīja, ka vizuālās pārmaiņas ir saistītas ar nopeitnām veselības problēmām. Pats mākslinieks to noliedza un jau vasarā atkal ataudzēja gan bārdu, gan ūsās, gan arī matus. Tiesa, nupat dziedātājs atkal ir šķīries no matiem un bārdas, radot bažas, ka ar viņa veselību tomēr viss nav kārtībā.

Šobrīd tautā iemīļotais mūziķis vairs nenoliedz, ka ir pabijis uz pārbaudēm Onkoloģijas centrā Gaiļezera slimnīcā un neslēpj, ka pirms dažām nedēļām piedzīvojis arī atkārtotu staru terapiju. Taču kopumā viņa veselības stāvoklis esot labs.

Komentāri [37]

 
Agnese,
šis dzietātājs viss labākais visi viņa fani jūt viņam lidzi, turies Valter nepadoties . visa dzive priekša.tev.
4.decembris 2017, 16:42 Atbildēt
Aija
Valter! TURIES!
29.novembris 2017, 15:00 Atbildēt
Vecmāmiņa 5 mazbērniem
Jācer uz Dieva brīnumu un jālūdz...varbūt ar Svētā Patrika vātdiem: Lai Dieva vārdi vienmēr ir uz manām lūpām, lai Dieva roka mani sargā, lai ceļš kas ved pie Dieva, paveras manā priekšā, lai Dieva vairogs mani sargā! Mīļo Valterīt, mēs visi lūdzam par tevi!
23.novembris 2017, 13:02 Atbildēt
Skatīt visus 37 komentārus >

Veselība Vairāk >

Kaut kas traks!