Video

25.mai
23. maijā neilgi pēc pulksten 18.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Vienības gatvē, kur norisinājās ģimenes konflikts. Sastrēguma laikā, atrodoties Kārļa Ulmaņa gatvē, policisti ievēroja kādu satrauktu pāri blakus esošajā automašīnā. Autovadītājs, ieraugot likumsargus, piesteidzās pie policijas operatīvā transportlīdzekļa un pastāstīja, ka viņa sievai ir sākušās dzemdības. Kungs lūdza palīdzību, lai ātrāk nokļūtu līdz ārstniecības iestādei. Uz izsaukumu saistībā ar ģimenes konfliktu nosūtīta cita Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa. Savukārt notikuma vietā esošā ekipāža, izmantojot gaismas un skaņas signālus, pavadīja topošos vecākus cauri sastrēgumam. Pāris eskortēts līdz Rīgas dzemdību namam, kur vīrietis pateicās par palīdzību.
 
25.mai
Latvijas simtgade tuvojas straujiem soļiem, bet vai to izjūt arī paši Latvijas iedzīvotāji? Dažiem ir sajūta, ka Latvijas valsts simtgade jau ir pagājusi, dažs pat nezin, cik Latvijai šogad gadu īsti paliek. Latvijas Universitātes studenti aprunājās ar Latvijas simtgades biroja sabiedrisko attiecību projekta vadītāju, lai uzzinātu vai Latvijas valsts simtgade iedzīvotājiem ir tikpat nozīmīga, cik pašiem pasākuma organizatoriem.
 
25.mai
Latvijas tenisists Ernests Gulbis ar 6:3, 6:7 (7) un 6:1 ceturtdien pārspēja Itālijas spēlētāju Stefano Travalju, kurš spēles otrajā pusē izrādīja ļoti asu reakciju par tiesnešu lēmumu. Gulbim kopumā uzvarai bija nepieciešamas sešas mačbumbas, bet šis panākums ļauj nonākt vienu uzvaru no "French Open" pamatturnīra.
 
24.mai
Šonedēļ smaidu sociālajos tīklos izraisījusi ilggadējā Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidenta Kirova Lipmana uzruna, no IIHF saņemot Pola Loika vārdā nosauktu balvu par savu ieguldījumu sporta veida attīstībā. Tas radījis iedvesmu sporta dīdžeju apvienībai "Everybody B" samiksēt šo uzrunu ar Gunāra Meijera dziesmu "Kirov Lipman number one". "Everybody B" ir labi zināma apvienība, kas dziesmas rada ar regularitāti reizi 4-5 gados. Savulaik viņi iedvesmojušies arī no komentētāju Anatolija Kreipāna un Māra Rīmeņa frāzēm, izveidojot skaņdarbus, kuriem joprojām dzied līdzi visā Latvijā.
 
23.mai
''Viral'' tīmeklē aizgājis video ar kādu suni, kurš tik ļoti nevēlas iet atpakaļ mājās, ka slēpjas aiz puķu poda.
 
23.mai
Lavas izvirdumi uz Havaju salu Lielās salas nav rimuši
 
23.mai
Pēc stiprām lietavām Somālijas galvaspilsētā Mogadīšo bojā gājuši 18 cilvēki, bet 301 ģimenei bija jāpamet savas mājas.
 
22.mai
Svētdien, 20.maijā, Rīgā notika "Lattelecom" Rīgas maratons, kurā piedalījās vairāki desmiti tūkstošu skrējēju. Kā norisinājās simtgades skrējiens iemūžināts arī video.
 
22.mai
Par "Miss ASV" šogad kļuvusi Nebraskas štata pārstāve.
 
22.mai
Vācijas salonautomobiļu čempionāta (DTM) otrajā posmā, kas notika Lauzicas trasē pašreizējais čempions Renē Rasts piedzīvoja vienu no iespaidīgākajām avārijām, kas pēdējos gados redzēta šajā seriālā. Pēc aizvadītiem diviem posmiem kopvērtējuma vadībā bijušie F1 piloti - Timo Gloks, Gerijs Pafets un Paskāls Verleins.
 
22.mai
Latvijas hokeja izlases TOP10 momenti pasaules čempionātā!
 
22.mai
''Saturday Night Live'' veikuši skeču par nule kā aizvadītajām karaliskajām kazām, attainojot Princi Hariju ar viesiem Keitu Midltoni, princi Čārlzu, princi Viljamu, karalieni Elizabeti un citiem...
 
20.mai
Cilvēkiem patīk vienam otru izāzēt, pasmeties par to un vienkārši izdarīt kaut ko stulbu!
 
19.mai
Sestdien Lielbritānijā notika prinča Harija un viņa līgavas Meganas Mārklas kāzas. Svinīgajā brīdī Meganu pie altāra veda Harija tēvs princis Čārlzs.
 
19.mai
Piektdien neilgi pēc pacelšanās no Havanas Hosē Marti lidostas nogāzies Kubas valsts lidsabiedrības aviolaineris ar 104 pasažieriem. Katastrofā izdzīvojuši tikai trīs cilvēki.
 
18.mai
Globālajā tīmeklī viral kļuvis novērošanas kameru video, kur fiksēts kā suns no noslīkšanas izglāb citu suni, kurš iekritis baseinā.
 
18.mai
ASV popgrupa "Backstreet Boys" izdevuši jaunu dziesmu, kas ir pirmais singls kopš 2013. gada.
 
16.mai
Vēloties pārliecināties par Latvijas cilvēku godīgumu un sabiedrības uzticēšanās spēju, Sarunu festivāls LAMPA veica īpašu sociālu eksperimentu. Saulainā vasaras dienā Rīgas centra, Ziepniekkalna un Āgenskalna iedzīvotājiem bija iespēja nopirkt saldējumu neparastā veikalā bez pārdevēja, godīgi atstājot naudu par kārumu tam paredzētā lādītē. Eksperiments tika filmēts ar slēpto kameru, un tā rezultāti iepriecina – 80% "saldējuma pircēju" lādītē atstāja tam paredzēto summu, kamēr atlikušie 20% samaksāja mazāk. Tomēr nebija neviena "pircēja", kas aizietu nesamaksājis.
 
16.mai
Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) apkopojusi 15. maija labākos vārtu guvumus pasaules čempionātā. Topā iekļuvis arī Latvijas izlases uzbrucējs Andris Džeriņš, kurš guva uzvaras vārtus mačā pret Dāniju