Aigaru dienā "Jumprava" ar koncertu atzīmēs Jēzus vecumu

Publicitātes foto
  • Publicitātes foto
1 / 1

Grupa “Jumprava” veido tradīciju - 31. augustu jeb Aigaru dienu atzīmēt ar koncertu Dzintaru koncertzālē. Ar koncertprogrammu „Pa vējam” šoreiz tiks atzīmēta arī grupas 33 gadu pastāvēšanas jubileja.

Šogad grupa “Jumprava” svin maģisko 33 gadu jubileju, atzīmējot to 31. augustā - šajā ceturtdienā, kas ir arī vārda diena Aigariem (un Vilmām). Kā zināms, šajā grupā trīs no četriem dalībniekiem ir Aigari - Grāvers, Grauba un Krēsla un tikai ceturtajam mūziķim Ašmanim kaut kā iegadījies tapt nosauktam par Aināru. Dzintaru koncertzālē pirmo reizi būs pieejams arī grupas nupat kā izdotais 30 gadu jubilejas koncerta Blu-ray un DVD ieraksts no “Palladium” koncertzāles.

Programmā „Pa vējam” divās koncerta daļās būs dzirdamas grupas labākās un arī jau sen piemirstās dziesmas, ko kopā ar “Jumpravu” izpildīs tādi viesmākslinieki kā Mesa (jeb Gacho), “Crazy Dolls” un “Gain Fast”, gaidāma arī ekskluzīva 90. gadu kulta grupas “Nejautā” atgriešanās. “Jumprava” gatavo arī jaunu programmu ar populārām, bet līdz šim koncertos neatskaņotām dziesmām. Jāpiebilst, ka koncerta vakarā Dzintaru koncertzālē būs apskatāma arī Aigara Krēslas radīto gleznu personālizstāde.

Komentāri [4]

 
100
Talantīgi un patstāvīgi veči, super!
29.augusts 2017, 9:55 Atbildēt
džīzas
cik tad džīzasam paliek?
28.augusts 2017, 11:13 Atbildēt
Liekais
Lasi pirmo rindkopu. Piemā rindiņā tas nav rakstīts:))) intelektuāļi:)))
28.augusts 2017, 18:01 Atbildēt
Adel
Man patik grupa jumprava.lai skan.
28.augusts 2017, 10:50 Atbildēt

Mūzika Vairāk >

Kaut kas traks!