LŪDZ ZIEDOJUMUS: Kaķēnu izmērcē ķīmiskās vielās, viņam izkrīt spalva

Zanda Indriksone
  • Zanda Indriksone
1 / 1

Zanda Indriksone cer, ka kopīgiem spēkiem izdosies glābt kādu kaķēnu, kuram jau pašā dzīves sākumā nācies tik daudz ciest.

„Mums ir nepieciešama palīdzība ar naudiņu Mazulis ir pavisam jauniņš un jau ir izgājis caur daudziem ērkšķiem. Kaķēnam ir problēmas ar veselību. Viņam no ķīmijas, kurā viņš bija izmērcēts, kad viņu atrada, ir nolīdusi spalva. Mums ar steigu jāapmeklē ārsti, lai saprastu, ko darīt, lai spalva var ataugt. Mincim vajadzīgi dažādi vitamīni un zāles.

Liels paldies Gita Grantiņa, ka uzņēmās rūpes par mazuli.

Ja vari palīdzēt ar naudiņu:

Cat Care Community" biedrība Reģ.Nr. 40008240732.

Ziedojuma konts: LV51HABA0551040459254

Mērķis: kaķēnam

Vai varat rakstīt Gitai privāti," ziņo Zanda.

Komentāri [16]

 
Andra
Mūsu kaķene bija tieši tādā pat nelaimē tikusi, atnāca mājās eļļaina un briesmīgi smirdēja pēc kaut kādas pārstrādes produkta, bet es viņu nomazgāju un spalva nākamajā dienā nogāja nost vēl trakāk nekā šajā foto, bet pēc neliela laiciņa pati atauga bez liekiem naudas tēriņiem. Kaķene mierīgi gulēja mājās un atpūtās, kamēr pārgāja pirmais šoks no piedzīvotā.
22.aprīlis 2017, 22:44 Atbildēt
Nika
Redzēt, cik cilvēki dažādi. Vieni izglābj sunīti, kurš bezgala viniem pateicīgs. Tāds Xxx mergļis, bez sirds un dvēseles, nobendēs vienalga ko dzīvnieku, vai cilvēku, nekad nepasniegs palīdzīgu roku. Gan jau Dieva sods agri, vai vēlu pār viņu nāks..
22.aprīlis 2017, 16:11 Atbildēt
Beidziet mocīt dzīvnieku-iemidziniet !
Nav humāni Grantiņas firmai ekspluatēt fiziskas mokas cietošu dzīvnieku, lai vāktu savai firmai ziedojumus !
22.aprīlis 2017, 16:07 Atbildēt
Skatīt visus 16 komentārus >

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!