Kopmītnes dušās vīrietis slepus filmē kailas studentes

Ilustratīvs foto; Foto: Pixabay.com
  • Ilustratīvs foto; Foto: Pixabay.com
1 / 1

Latvijas Universitātes (LU) dienesta viesnīcā Burtnieku ielā 1 dušas telpā kāds tumšas ādas krāsas vīrietis slepus filmējis kailas studentes, portālam "Delfi.lv" pastāstīja cietušās.

LU pārstāvji portālam "Delfi" apstiprina, ka šāds incidents patiešām ir noticis un vainīgais trešdien ir izmests no dienesta viesnīcas.

Dienesta viesnīcā ir atsevišķas dušas telpas gan puišiem, gan meitenēm. Tiesa, ik pa laikam meiteņu dušās esot manīts kāds tumšas ādas krāsas vīrietis ar telefonu, kurš iemūžinot meiteņu mazgāšanos, stāsta studentes.

Valsts policijas pārstāve Samanta Čapkovska portālam "Delfi" norādīja, ka pagaidām iesniegumi par šādu gadījumu policijā nav saņemti.

Studentes gan vēl plāno vērsties Valsts policijā ar iesniegumiem. Vīrieti rosāmies meiteņu dušas telpā un filmējam meitenes ir redzējušas vismaz piecas studentes, liecina portāla "Delfi" rīcībā esošā informācija.

Komentāri [11]

 
ha ha ha !
"Taujāta, ko LU darīs pēc šī atgadījuma kopmītnēs, Štelmahere kā vienu no versijām minēja videokameru uzstādīšanu gaitenī pie dušas tepām. Šī ideja, protams, vēl ir jāapspriež ar LU tehniskajiem darbiniekiem."
16.septembris 2017, 16:48 Atbildēt
Vārds
''Studentes gan vēl plāno vērsties Valsts policijā ar iesniegumiem. ''
:D Kad nebūs slinkums moš' ieskriešu un iesniegšu ... :)
14.septembris 2017, 7:50 Atbildēt
Reālists
Lai labāk meitenes priecājas,ka viņas kāds filmē kailas,daudz sliktāk būs tad,kad neviens vairs viņas negribēs filmēt.Atcerieties meitenes,ka jums visām tas brīdis pienāks un izbaudiet šo mirkli.
13.septembris 2017, 23:09 Atbildēt
jā gan
šo derētu ielāgot ikvienai!
14.septembris 2017, 9:19 Atbildēt
Skatīt visus 11 komentārus >

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!