Patversme: Suns bez mikročipa – saimnieks likumpārkāpējs

Attēlam ilustratīva nozīme /Aivars Ķesteris, F64 Photo Agency
  • Attēlam ilustratīva nozīme /Aivars Ķesteris, F64 Photo Agency
1 / 1

Vēlreiz un vēlreiz atgādinu: likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības, arī ja šie likumi ir saistīti ar dzīvniekiem. No šā gada 1. janvāra katram sunim obligāti ir jābūt apzīmētam ar mikročipu un turklāt arī reģistrētam Lauksaimniecības datu centra vienotajā reģistrā.

Atruna, ka mans suns apkārt nevazājas, no pagalma ārā netiek, tāpēc vakcinēju, bet nečipēju, ir likumpārkāpums.

Un jocīgi, ja vēl kāds veterinārārsts var akceptēt šādu argumentu, zinot, ka likums šādu iespēju nepieļauj un sods var būt gana bargs - līdz pat 350 eiro.

Tāpēc kārtējo reizi aicinu: čipējiet suņus un pārliecinieties, ka viņi tiek arī reģistrēti! Vēl gana daudz suņu Latvijā nav čipēti vai arī ir čipēti, bet nav reģistrēti. Kādu dienu, kad pašvaldības nolems sākt pārbaudīt likuma ievērošanu un pārkāpējus sodīt, jūs var sagaidīt nepatīkams pārsteigums.

Komentāri [6]

 
Ko tik bezdarba māktie neizgudro
Tas patversmju biznesmeņu, bezdarbībā nīkstošu vetārstu , policistu-suņu tvarstītāju un ZM ierēdņu kopīgi izlobēts t.s.likums. Ar tā palīdzību , piesedzoties ar suņiem un kaķiem,taisa biznesu, jo, ja ir izbīdīts likums, tad var iekasēt sodanaudas. Terorizē gan cilvēkus, gan dzīvniekus.
Tagad acīmredzot tāda biznesa tendence. Cita firma kā sava biznesa piesegu izvēlējās cirka zvērus , tagad vistas. Vēl kāda dāma savā biznesā pa visu valsti vāc putnus un reanimē . Zvēri jau nevar izteikt savu viedokli , vai tie grib tikt glābti.
9.septembris 2017, 23:35 Atbildēt
Man latvānijas likumi pie pakaļas
neko netaisos nečipēt,ne reģistrēt.Lai latvānija iet uz poda.
9.septembris 2017, 21:09 Atbildēt
Daiga
Nez kāpēc man liekas, ka tie čipi nav labi, mans suns brīžam paliek tik dīvains. Tas ir mans čuijs. Kaut gan es šij valstī nekam neticu, ja ko jaunu ievieš, tad tur apakšā kaut kas slēpjas. Drīz jau arī tā notiks, ka tauta sāks uzspļaut visiem likumiem, jo tie vairs nav panesami. No kā cilvēki, lai visus jauninājumus maksā, ja tā naudiņa ir tik cik viņa ir un cenas aug augumā.
9.septembris 2017, 9:56 Atbildēt
Skatīt visus 6 komentārus >

Māja Vairāk >

Kaut kas traks!