Trampa pateicība Putinam bijis sarkasms

EPA / Scanpix
  • EPA / Scanpix
1 / 1

ASV prezidents Donalds Tramps paziņoja, ka viņš to nav domājis nopietni, kad izteicis pateicību Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam par ASV vēstniecības personāla izraidīšanu un algām domātās naudas ietaupīšanu.

"Aboslūti, manuprāt, jūs to zināt," reportieriem pavēstīja Tramps, kad viņam tika jautāts par viņa komentāriem.

Pirms tam piektdien Baltā nama preses pārstāve Sāra Hakabī pavēstīja, ka Tramps bijis sarkastisks, kad "pateicies Putinam".

Jau vēstīts, ka Kremlis pieprasījis ASV samazināt to diplomātisko personālu Krievijā par 755 cilvēkiem.

Maskava tā reaģēja uz ASV jaunajām Krievijai noteiktajām sankcijām.

Reaģējot uz ziņām par Krievijas iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanās, Savienoto Valstu prezidenta Baraka Obamas administrācija pērn izraidīja 35 Krievijas amatpersonas, kā arī slēdza divus Krievijas īpašumus, kuri, kā norādīja Obama, izmantoti spiegošanā.

Putins sākotnēji nekādus pretsoļus nespēra, sakot, ka vēlas redzēt, kāda būs Trampa rīcība, kad viņš būs nonācis Baltajā namā.

Komentāri [5]

 
Raimonds
Tas Tramps kļūst arvien neadekvātāks ... kā tas var ietekmēt Latviju? ... ja atminamies, tad Tramps mūs solīja pārcelt uz Āfriku ... Trampa kungs, vai mums jau ir jāsāk kravāt čemodāni?
12.augusts 2017, 20:53 Atbildēt
Maironds
Tas Puķins kļūst arvien neadekvātāks ... kā tas var ietekmēt Latviju? ... ja atminamies, tad Puķins mūs solīja pārcelt uz Siberiju ... Biedri Puķin, vai mums jau ir jāsāk kravāt čemodāni?
12.augusts 2017, 22:37 Atbildēt
Adel
Domaju ka asv labprat paklautu krieviju bet tas nav iespejams un tapec starp sim lielvalstim vienmet bus konfilts sarkasms un probleemas...
12.augusts 2017, 19:23 Atbildēt
Adel
Man skiet ka tramps.nav isti gudrs un nakotnee savaris tadas ziepes ka cietis visa pasaule .vina ieveelesana bija kluda
12.augusts 2017, 19:19 Atbildēt
Raimonds
Bet no otras puses ... tas kungs jau tik brauc ar muti ... reāli viņš ir nogalinājis tikai daźus desmitus cilvēku Sīrijā (bombardējot tur Sīrijas armijas lidlauku) ... un tāpat dažus desmitus cilvēku Afganistānā ... (nometot tur pasaulē lielāko bumbu "Ka tavu māti") ... ne tā kā Bušs ... kurš veica masu slepkavības un kura kontā ir līķi ar 6 nullēm ...
12.augusts 2017, 20:58 Atbildēt

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!