Pāvests Francisks saņēmis dāvanā telīti

Scanpix.ee
  • Scanpix.ee
1 / 1

Pāvests Francisks trešdien publiskā audiencē Svētā Pētera laukumā Romā saņēmis neparastu dāvanu - telīti vārdā Lu.

Telīti pāvestam uzdāvinājusi kāda zemnieku ģimene no Pjačencas.

Ģimenes galva skaidroja, ka telīte piedzimusi uzreiz pēc viņa atgriešanās no svētceļojuma uz Lurdu, kas daudziem katoļticīgajiem ir īpaša vieta, jo tur Svētā Jaunava Marija 1858.gada 11.februārī esot parādījusies kādai zemnieku meitenei.

"Viņa piedzima uzreiz pēc manas atgriešanās (..), viņa ir visskaistākais dzīvnieks, kāds mums ir. Šis ziedojums ir sapņa piepildījums," sacīja ģimenes galva, piebilstot, ka telītei vārds dots par godu svētceļojumam uz Lurdu.

Vatikāna preses pārstāvja vietniece sacīja, ka pāvests vēl nav izlēmis, ko iesākt ar šo dāvanu, bet viņa pieļāva, ka telīti, iespējams, atdāvinās kādai trūcīgai ģimenei.

Francisks publiskā audiencē Svētā Pētera laukumā piedalījās ar melnu aci un plāksteri uz uzacs, ko viņš satraumējis nelielā negadījumā ar automašīnu pagājušā nedēļā, kad atradās vizītē Kolumbijā.

Komentāri [6]

 
Agris
20.septembris 2017, 18:19 Atbildēt
Sholasts
Saprotams, ka katoļu augstākajām amatpersonām jāievēro celibāts. Vai tad uz telīti tas neattiecas?
14.septembris 2017, 12:27 Atbildēt
Ra
Nu nevajag savu samaitātību tik klaji visiem izrādīt.
14.septembris 2017, 12:40 Atbildēt
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība]
"Svētā Jaunava Marija 1858.gada 11.februārī" tā zemnieku meitenīte bija slima, jo redzēja rēgu. Kāpēc kristieši pielūdz šos ēbreju rēgus? Man gribās likvidēt šo feodālo mantojumu!!!
Atdāvinās trūcīgajiem? Cik šerpi? Varbūt viņš kādreiz beigs zīmēties? Tieši viņa priekšgājēji paverdzināja Latviju! Viņus vajag padzīt. #ateisms
14.septembris 2017, 7:35 Atbildēt
Adel
Cienijamsis nra noblokejiet luudzu so slimo reegu..lai vins komentus raksta tvaika ielad dakterim..lasot sii slimaa.cilveeka komentus briiziem klust.baisi...
14.septembris 2017, 15:33 Atbildēt
Skolnieciņš
Cics, Adelīt!
7.oktobris 2017, 17:02 Atbildēt

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!