Krievijas deputāti paziņo, ka Rietumi apdraud valsts suverenitāti

AFP/ SCANPIX
  • AFP/ SCANPIX
1 / 1

Rietumi apdraud Krievijas suverenitāti, finansējot nevalstiskās organizācijas (NVO), iedrošinot jauniešus protestēt un izmantojot medijus, lai noskaņotu sabiedrību pret valdību, teikts Krievijas parlamenta deputātu ziņojumā.

Rietumu iejaukšanās Krievijas iekšējās lietās rada lielākus draudus nekā džihādistu grupējums "Islāma valsts", teikts Nacionālās neatkarības aizsardzības federālās komisijas ziņojumā.

Komisijas uzskaitīto deviņu Krievijas suverenitātes apdraudējumu vidū ir "tādu NVO izveidošana un atbalstīšana, kas veic politiskās aktivitātes ārvalstu interesēs", kā arī "jauniešu kūdīšana uz protestiem".

"Mediju un sociālo tīklu izmantošana, lai diskreditētu valsti, varas institūcijas un politiskos līderus," ir vēl viens otrdien publicētajā ziņojumā minēts drauds.

Komisija tika izveidot jūnijā, reaģējot uz Vašingtonas apsūdzībām, ka Krievija iejaukusies ASV 2016.gada prezidenta vēlēšanās.

Sputnik/ SCANPIX

Dokumentā konkrēti minētas ASV varasiestādes un to "NATO satelīti".

"Iejaukšanās Krievijas iekšējās lietās nenotiek tikai tiešas propagandas formā, ko rada tādi sabiedriskie mediji kā radio "Brīvība"."

"To var saskatīt arī Krievijas žurnālistiem domātu izglītojošu programmu formā," brīdina ziņojuma autori.

Komentāri [4]

 
Neslāvs
Vai Abrene, Petseri, Krima, Karēlija, Karalauči, Piedņestra, Donbass, Abhāzija, Gruzijas ziemeļi, Kuriļu salas, Sahalīna ir suverēnās krievijas satāvdaļas? Vai jebkas viņpus Volgas ir suverēnā krievija ?
14.oktobris 2017, 0:57 Atbildēt
elementāri
rietumi par to vien domā ,kā graut krievijas suverenitāti ,bet krievija zin ,ka labākā aizstāvēšanās ir uzbrukums ,tamdēļ krievija to vien dara ka iejaucas citu valstu iekšējās lietās .
12.oktobris 2017, 12:40 Atbildēt
Katrīne
Kas par muļķībām. Napoleons, Hitlers,kā arī amerikāņi ar saviem piesega draugiem visu laiku ir bijuši nepārtraukti smagi apdraudēti. Un tāpēc - tikai aizstāvējušies. Tiesa - uzvarēt ir izdevies ir tikai Ziemeļamerikas nācijas - indiāņus. Bet toties - pārliecinoši.
12.oktobris 2017, 5:02 Atbildēt
Skatīt visus 4 komentārus >

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!