Lietuvā pašnāvību izdarījusi 12 gadus veca meitene

Pexels/pixabay.com
  • Pexels/pixabay.com
1 / 1

Lietuvas mediji ziņo, ka pirmdienas vakarā atrasts 12 gadus vecas meitenes mirstīgās atliekas.

Pasvales rajonā, kādā saimniecības ēkā, atrasta 12 gadus vecas meitenes ķermenis, kura pati šķīrusies no dzīves, vēsta delfi.lt.

Policija ziņo, ka izsaukums saņemts 9. oktobrī, plkst. 21.00. Saimniecības ēkā tika atrasts 2005. gadā dzimušas nepilngadīgās ķermenis. Policija veic notikušā izmeklēšanu.

Komentāri [7]

 
:)
a nah man tas jazin?
14.oktobris 2017, 2:20 Atbildēt
killer elite
Neka laba jau saja bedu ieleja , kuru sauc Zeme , nav .
12.oktobris 2017, 20:35 Atbildēt
Anna
Pašnāvības, mirst veci un jauni, pat bērni labprātīgi šķiras no dzīves. Kas notiek? Vai tur augšā patiešām tas nevienu neinteresē? Vai tiešām viņi nejūtas vainīgi pie tā? Kāda lupata katrai biznesa lēdijai mugurā prezentācijās tas gan, kura cik vīrus nomainījusi, bet turpat blakus cilvēki, kuri mirst badā. Vecīši, kuriem kauns ubagot, bet viņi ir spiesti to darīt. Bērni kuri redz, ka vecāki nav spējīgi viņus uzturēt, jo vecākiem nav darba. Bērni 10-12 gadus veci lieto alkoholu un smēķē. Pusaudži narkomāni. Mazgadīgas prostitūtas. Bet kam ar visu to jānodarbojas, kam jādara lai tas apstātos? Tie taču nav reti izņēmumi, tas notiek masveidā.Uz kurieni iet Latvija. Vai godīgi cilvēki tur augšā ir izmiruši?
12.oktobris 2017, 18:51 Atbildēt
Skatīt visus 7 komentārus >

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!