Ķirsis atsauc savu kandidatūru uz "Vienotības" priekšsēdētāja amatu

Andrejs Terentjevs/F64 Photo Agency
  • Andrejs Terentjevs/F64 Photo Agency
1 / 1

Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis atsaucis savu kandidatūru uz "Vienotības" valdes priekšsēdētāja amatu par labu citam pretendentam, ekonomikas ministram, Ministru prezidenta biedram Arvilam Ašeradenam, pavēstīja Ķirsis.

Līdz ar to uz "Vienotības" priekšsēdētāja amatu pašlaik ir palikušas divas kandidatūras - Ašeradens un "Vienotības" priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns.

Ķirsis aģentūrai LETA sacīja, ka atsaucis savu kandidatūru, jo ir jākoncentrējas "nevis uz "es", bet "mēs" un "Vienotībai" ir jāpanāk iekšēja savstarpēja vienošanās.

Politiķis norādīja, ka jau iepriekš pieļāvis iespēju atsaukt savu kandidatūru par labu kādam profesionālākam pretendentam, un Ķirsis uzsver, ka "vicepremjers ir ļoti pieredzējis kandidāts".

Andrejs Terentjevs/F64 Photo Agency

Rīgas domes deputāts paziņojumā partijas biedriem pauž gatavību savu "jaunības degsmi un enerģiju ieguldīt kopīgam darbam partijas valdē", ja kolēģi kongresā uzticēs viņam iespēju strādāt šajā politiskā spēka pārvaldes institūcijā.

Jau vēstīts, ka partijai 19.augustā notiks kongress, kurā vēlēs jauno valdes priekšsēdētāju un pārējos vadības pārstāvjus. Kongresā partijas biedriem būs tiesības izvirzīt kādu jaunu kandidātu partijas vadītāja postenim. Pašreizējais partijas vadītājs Andris Piebalgs paziņojis, ka uz šo amatu nekandidēs.

Komentāri [0]

 

Politika Vairāk >

Kaut kas traks!