Reklāmraksti

11.mai
Ir neviltots prieks un lepnums paziņot par māksliniekiem, kuri pirmo reizi piedalīsies labdarības koncertā „Uzcel savu baznīcu!” Bruknas muižā, tādējādi atbalstot cēlo ideju, vēlmi celt baznīcu ne tikai materiāli, bet arī katram sevī.
 
10.mai
Kur pazudis mūsu mazais palīgs, kurš vienmēr bija gatavs paņemt savu mazo lupatiņu vai slotiņu un steigt palīgā tīrīt jūsu kopīgo mītni?
 
3.mai
Māja vai dzīvoklis nenoliedzami prasa finansiālu ieguldījumu gan tad, ja to remontē, lai pārdotu par dārgāku cenu, gan tad, ja to pienācis atjaunot. Ja budžets ir ierobežots, tad, protams, var rasties situācija, kad naudas pietrūkst. Ko tad darīt? To uzzināsi šajā rakstā.
 
27.apr
Jau no 11. līdz 13. maijam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 6. starptautiskā foto un video tehnikas izstāde un forums "Riga Photo Show 2018", kurā viens no daudziem programmas pasākumiem būs Baltijas mēroga sacīkšu dronu čempionāts.
 
17.apr
Šī gada 11.aprīlī tika noskaidroti 5 labākie Latvijas bārmeņi, kas klasificējās nākamajai kārtai  “Four Roses Mellow Mixing” sacensībās, lai noskaidrotu, kurš ir labākais Baltijas bārmenis 2018.
 
10.apr
Pēdējos gados liela uzmanība ir pievērsta vides aizsardzībai visās pasaules valstīs. Liels procents no visa ūdens piesārņojuma rodas sintētiskajos mazgāšanas līdzekļos.
 
4.apr
Jau 13.–15. aprīlī Ķīpsalā notiks izstāde “Bērnu pasaule 2018”, kuru gaida gan jaunie un topošie vecāki, gan ģimenes, kurās bērni jau sākuši bērnudārza vai skolas gaitas.
 
28.mar
Aprīlis – optimistu mēnesis! „Pannas Teātra” jaunākā izrāde „Optimists”, kas ir Ginta Grāveļa pirmā monoizrāde viņa karjerā, turpina doties tūrē pa Latvijas pilsētu kultūras namiem.
 
16.mar
No 6. līdz 8. aprīlim Ķīpsalā notiks Baltijā lielākā autoindustrijas izstāde "Auto 2018". Gatavošanās izstādei notiek pilnā sparā, bet jau šobrīd ir kļuvis zināms, ka viena no Baltijas mēroga pirmizrādēm būs ļoti spilgta – pasaulē visātrākais sērijveida apvidus auto “Lamborghini Urus”.
 
21.feb
Tieši pirms septiņiem gadiem – 2011.02.21., Latvijas medijos es izziņoju savu pirmo muzikālo veikumu pēc grupas 100Debija darbības pārtraukšanas. Tā bija Ginta Stankeviča producētā komponists Artūra Palkeviča dziesma ar maniem vārdiem „Paralēli”.
 
16.feb
Šoreiz parunāsim par uzkopšanas tēmu mazliet no cita skatpunkta. Par lietām, par kurām ikdienas darbos varbūt pat neaizdomājamies.
 
11.dec 2017
Vai zinājāt, ka “Vidusmēra cilvēks dienā nostaigā 75 000 soļu, garas dzīves laikā 274 miljonus soļu, kas ir vienāds ar zemeslodes apstaigāšanu sešas reizes.”?
 
5.dec 2017
Protams, labākais risinājums ir jauns automobilis, par kura veselību rūpējas tā ražotāji un tirgotāji. Vismaz garantijas laikā noteikti!
 
30.nov 2017
Tu no bērnības noteikti atceries, ka pieaugušie mēdza teikt “laiks gan ātri skrien”, un Tu nesaprati, par ko viņi runā, bet pieaugot pats arvien vairāk uz savas ādas izjūti laika tempa paātrināšanos. Kādēļ laiks skrien, kur tas pazūd, un ko darīt, lai dienā iegūtu vairāk laika, lasi raksta turpinājumā!
 
30.nov 2017
Valda uzskats, ka jaunā paaudze jeb tā sauktie Milleniāļi (Millenials) neprot apieties ar naudu, iekrāt un investēt, kā arī viņus tas nemaz neinteresē. Taisnības labad jāteic, ka tā nav gluži taisnība.
 
27.nov 2017
Jau pēc mēneša, 25. un 26. decembrī, Rīgas Ziemassvētku koncertā būs reta iespēja Latvijā dzirdēt populāro vokālās grupas “Cosmos” dalībnieku, tagad pasaulslavenās zviedru vokālās grupas “The Real Group” dziedātāju Jāni Strazdiņu.
 
24.nov 2017
Latviešu ugunsdzēsējs Raimonds Aukštikalnis cīnīsies KOK finālā „Arēnā Rīga” 2.decembrī.
 
16.nov 2017
TC Spice atvērts īpašs “Supreme” pop-up veikals, kurā izcilas kvalitātes cienītāji var iegādāties tādus augstākās klases alkoholisko dzērienu zīmolu produktus kā Chivas Regal, G.H.Mumm, Martell u.c. par īpašām svētku cenām.
 
11.okt 2017
Ja dažādiem cilvēkiem uzdotu jautājumu par to, bez kā nav iedomājams viņu rīts, visticamāk, ka biežāk saņemtā atbilde būtu “nesteidzīgs mirklis kafijas baudīšanai”.
 
2.okt 2017
Krākšana ir ļoti, ļoti plaši izplatīta problēma. Patiesībā tā ir tik izplatīta, ka gandrīz katrā mājsaimniecībā nākas ar to cīnīties vienā vai otrā veidā. Un lielākajai daļai cilvēku ar to nākas cīnīties regulāri.
 
14.sep 2017
Kādas asociācijas tev rodas, izdzirdot vārdu «uzkopšana»? Vai arī tu domā, ka tā ir patiesi garlaicīga nodarbe, un katru reizi, kad tev atkal jāveic mājas uzkopšana, tu uztver to ar lielu smagumu sirdī?
 
12.sep 2017
Rīgā, Brīvības ielas un Stabu ielas stūrī, 2002. gadā atvērās kafejnīca Double Coffee, kas jau ar pirmo dienu vilināja rīdziniekus un pilsētas viesus.