Ziemeļīrijā smagi piekauti divi latvieši; notikušais ir naida noziegums

belfasttelegraph.co.uk
  • belfasttelegraph.co.uk
1 / 1

"Belfast Telegraph" ziņo, ka pie bāra Kolailandā Ziemeļīrijā smagi piekauti divi vīrieši no Latvijas. Vietējā policija uzbrukumu izmeklē kā naida noziegumu.

Svētdien pirms pulksten 21.00 diviem iebraucējiem no Latvijas uzbrucis bars vīriešu. Cietušie guvuši grieztas brūces, kā arī sejas kaulu lūzumus. Policija meklē notikuma aculieciniekus.

Tiek vēstīts, ka cietušie ir vecumā virs 30 gadiem.

Ziemeļīrijas Likumdevēju asamblejas pārstāve Linda Dilona nosodījusi uzbrukumu: "Latviešu kopiena, un, protams, citu valstu pārstāvji, kuri izvēlējušies Kolailandu par mājām, ir neatņemama mūsu sabiedrības daļa un ir laipni gaidīti. Mēs nepacietīsim uzbrukumus pret kādu viņa nacionalitātes, lietotās valodas vai cita iemesla dēļ. Jebkāda veida rasismam nav vietas mūsu saiedrībā".

Komentāri [61]

 
Silly
Es jau neko nesaku, bet tā Nastja izklausās pēc uzpūtīgas cacas, kas sen nav dabūjusi...
18.aprīlis 2017, 16:06 Atbildēt
lapa
un latvija bankas jaunas gimenes ar berniem un visam mantam bez ceremonijam meta ara uz ielas par nesamaksatiem rekiniem , valdiba galvas grieza uz otru pusi , izliekoties neredzam so bardaku.. , cilveki neredzeja nekadu atbalstu no savas valsts un bija spiesti izbraukt...
18.aprīlis 2017, 12:18 Atbildēt
viks
Pret latviešiem vai iebraucējiem no Latvijas? Kāda starpība? Nekāda, bet žurnālistam jāprot izteikties, jābūt konsekventam un precīzam, bet, ja, kas jāpieslēpj, tad tā, ka nevar pieķert. NRA skaitās nopietns laikraksts.
18.aprīlis 2017, 11:50 Atbildēt
juris
Kā NRA var būt nopietns laikraksts, ja tas pieder nenopietnam cilvēkam ar hūti galva?
18.aprīlis 2017, 12:37 Atbildēt
Skatīt visus 61 komentārus >

Kaut kas traks!