SKANDĀLS: Fotogrāfe reliģiskās pārliecības dēļ atsakās bildēt ģimeni

pixabay.com
  • pixabay.com
1 / 1

Kāda māmiņa satriekta par fotogrāfes lēmumu nebildēt netradicionālo ģimeni. Stāsts izraisījis diskusijas sociālajos tīklos, vēsta portāls calis.lv.

Fotogrāfe atteikusies iemūžināt netradicionālu ģimeni, kurā bērns aug kopā ar divām sievietēm. Fotogrāfe Laura Šūlmeistere nolēmusi ģimeni nebildēt kristīgās pārliecības dēļ. Starpgadījums sociālajos tīklos izsaucis divējādus uzskatus - tie kuri atbalsta fotogrāfes lēmumu un tie, kuri šo raksturo kā diskrimināciju, vēsta portāls.

Fotografs atteica gimenes fotosesiju, jo esam 2 mammas. Nu vienreiz sēžu un raudu. Diskriminācijas neesot.— reālaIVFmamma (@realaGrutniecba) May 16, 2017

"Pateicoties šim ierakstam tviterī, vēlos publiski atbildēt, ja jau mans vārds publiski tiek apspriests pēc privātas sarakstes un man tiek celta neslava bez jebkādiem paskaidrojumiem no autores puses ar vienu vien teikumu: fotogrāfs atteica fotosesiju, jo esam 2 mammas. Un kā fotogrāfu nosaukusi mani. Jā, es atteicu. Ļoti pieklājīgi. Vēlos paskaidrot, ka manī nav nekāda naida pret cilvēkiem, kuri ir izvēlējušies šādu dzīves ceļu. Bet es esmu pareizticīga kristiete un apliecinu tradicionālu pasaules un ģimenes uzskatu saskaņā ar tām vērtībām, kuras pauž mana baznīca un Svētie Raksti. Un pati pēc tiem cenšos dzīvot," norāda fotogrāfe.

AVOTS: calis.lv

Komentāri [50]

 
andris
Nav ko apvainoties un taisnoties- jūs izvēlaties dzīvi divatā ,tās jūsu tiesības,Fotogrāfe pieturas pie citiem uzskatiem -viņas brīva izvēle.Galīgi nenosodu-es dzeru konjaku un ēdu gaļu,kāpēc man būtu kaut kas pret vegāniem ,darat kā gribat, Vienkārši jābrīdina par savām vēlmēm un nebūs problēmu -ir tak kaudze ar selfimasteriem,ejat tur, kur jūs uzņem ar prieku.
17.maijs 2017, 22:22 Atbildēt
Amadejs
Lieliska fotogrāfe!Un nevajag taisnoties.Privātā biznesā mēs izvēlamies ko un kam darīt un no kā atteikties!Es arī atteiktos jo man riebj dabas kļūdas kas to afišē un izmanto apvanojot citus.Pie mums jau smej, ka visbeztiesiskākais ir Baltais vīrietis ar tradicionālo orientāciju- ja esi slinks mēsls-viņš nevar attaisnoties ka viņu diskriminē jo ir melnais vai pedolurgs!Par tradicionālām vērtībām!
17.maijs 2017, 21:05 Atbildēt
aaaa
Fotografe pareizi darija. Degeneratiem nav ko darit Latvijaa. Lai brauc uz Zviedriju.
17.maijs 2017, 20:34 Atbildēt
sviests
Psrs tikumības un pareizās ticības sērga ir ļoti izplatījusies.
18.maijs 2017, 7:53 Atbildēt
Skatīt visus 50 komentārus >

Kaut kas traks!