Atklāti jauni fakti par nežēlīgo bērna piekaušanu Ogrē

Andrius Ufartas/ f64 photo agency
  • Andrius Ufartas/ f64 photo agency
1 / 1

15.maijā kādā skolas Ogrē teritorijā piekautā 12 gadus vecā zēna veselības stāvoklis šobrīd ir stabils, portālam "OgreNet.lv" atklāj Ogres iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne.

Atgādinām, ka pirmdien ap pulksten 17 Ogres rajona slimnīcā ar galvaskausa traumu tika nogādāts 12 gadus vecs zēns, kurš pēc ārstu padziļinātas apskates vēlāk ar operatīvo transportlīdzekli aizvests uz Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu Rīgā.

Puisis veselības stāvokļa noteikšanas brīdī bija pie samaņas un mediķiem norādīja, ka traumas gūtas kautiņā kādas skolas Ogrē teritorijā.

Policija apstiprina, ka ir noticis konflikts starp diviem zēniem-vienaudžiem, vēlāk situācijai eskalējoties fiziskā izrēķināšanā. Pašreiz par cietušo uzskatāmais slimnīcā nogādātais zēns saņēma spēcīgus sitienus galvas apvidū. Saskaņā ar Ogres rajona slimnīcas vadītāja daktera Daiņa Širova sacīto zēna galva ar kāju spiesta pret zemi. To uzskatāmi apliecināja uz sejas palikušie apavu zoļu nospiedumi.

No vēl lielākām traumām un, iespējams, pat letāla iznākuma zēnu paglāba apkārt esošie jaunieši, kuriem izdevies izšķirt abus kaušļus.

Tagad ir jānoskaidro visi lietas apstākļi, atzīst I.Meikšāne, proti, kāds ir bijis incidenta iemesls, vai tas zēnu starpā ir pirmais konflikts, kāds ir abu zēnu "sociālais fons", vai ir problēmas ģimenē, vai zēni ir iepriekš nokļuvuši policijas redzeslokā utt.

Izmeklēšanu veiks Ogres iecirkņa Nepilngadīgo lietu inspekcija. Iespējams, tiks iesaistīti arī sociālā dienesta un bāriņtiesas speciālisti un skolas psihologs.

Avots: OgreNet

Komentāri [14]

 
ieva
jau ilgu laiku stradaju bernu darza,kur ir liels daudzums bernu ar uzvedibas traucejumiem t.i agresiviem berniem.Pec patreizejiem normativiem darbinieki
pat nav tiesigi aizradit berniem ,ne tikai sodit par agresiju pret citiem berniem.Izmisums parnem kas notiks kad sadi agresivi vecaku un pedagogu audzinati briesmoni noklus skola/
20.maijs 2017, 21:02 Atbildēt
Aija
Ja zēnam ar apava zoli galva spiesta pie zemes, tad to par parastu kautiņu nevar nosaukt.
17.maijs 2017, 22:16 Atbildēt
andris
Nu vispār jau bērni ir savu vecāku spogulis,negribu domāt ka kaušļa tēvs ir vijolnieks un visu savu laiku pavada ar vijoli un kociņu,droši vien ka viņam ir bijis paraugs no kā gūt iedvesmu savai nežēlībai. Grūtāk būs labot un viņa naivajā galvā iedēstīt sapratni pa vērtībām ,tai skaitā par cilvēka dzīvību.nezinu kura man vairāk žēl.
17.maijs 2017, 22:14 Atbildēt
Skatīt visus 14 komentārus >

Kaut kas traks!