Vīrietis tuvu infarktam, bet "Gaiļezera" darbiniekiem vienalga

F64
  • F64
1 / 1

Kāds vīrietis pastāstījis par nepatīkamu situāciju, kurā iekļuvis slimnīcā "Gaiļezers".

Viņš atklāj, ka meklējis palīdzību "Gaiļezerā" sliktas pašsajūas dēļ - esot bijušas infarkta pazīmes - taču darbinieku vienaldzīgā attieksme esot viņu šokējusi.

"Ar taksi aizbraucu uz Gaiļezeru ar infarkta pazīmēm, iegāju iekšā, meitene dežurantei izstāstīja par manu slikto stāvokli - galvas reiboņi, bezspēks, sirds sāpes - ieveda iekšā tādā kā informācijas centrā, kur lūdzu iedot/pārdot zāles sirdij, uz ko nosmējās un teica, lai gaidu rindā. Kad sapratu, ka paliek ar vien sliktāk un tūlīt jau nokritīšu, palūdzu otreiz jau citai māsiņai - ja nevar iedot, tad lai pārdod, uz ko atbildēja, lai gaidu rindā... Saprotot, ka nekādas palīdzības nebūs un 3 māsiņām, kas atradās tur, par to vienkārši nāca smiekli, parādīju, kur ir izeja un nācās atkal kāpt taksī ar cerību, ka nemiršu un pietiks spēkā tikt līdz aptiekai! Interesanti, ja es, izejot no "Gaiļezera", būtu nokritis ar infarktu, kurš būtu vainojams pie tā? Paldies Dievam, tiku līdz aptiekai un nu jau devos uz Stradiņiem, kur ārsti bija šokā par šādu atieksmi. Manuprāt, šāds personāls ir jāatlaiž no darba," savu stāstu atklāja vīrietis.

Komentāri [77]

 
Leo
Čakšai arī!
17.februāris, 18:20 Atbildēt
mmm
Tādās situācijās, lai glābtu savu dzīvību , jādauza apkārtesošos traukus un logus. Skaļi jābļauj pēc palīdzības.
15.februāris, 17:36 Atbildēt
Stradiņos miskaste
Mammu 80g. ātrie ar insultu aizveda uz Stradiniem, cik zinu, zāles šadiem slimniekiem ir jādod nekavējoties- 3st. laikā. Mammite nogulēja neirologijas nod. koridorā 3st., tad vinu pārveda uz pulmanogisko, jo neesot vietu. Pirmās zāles vinai iedeva pec 6st., lūdzu nodalas vaditajai un dr. Naudiņai ātrāk slimnieci aprūpēt, nekādas reakcijas....tiem "miestniekiem" ir pilnigi vienalga, pēc tam mammite 6 gadus nogulēja mājās uz gultass.
15.februāris, 17:10 Atbildēt
Skatīt visus 77 komentārus >

Kaut kas traks!