Brazīlijā protestē par dzimumu mainījušas volejbolistes spēlēšanu sieviešu Superlīgā

Instagram
  • Instagram
1 / 1

Brazīlijas sieviešu volejbola komandas izrādījušas neapmierinātību par to, ka Superlīgā spēlē dzimumu mainījusī Brazīlijas volejboliste Tifānija Abreu.

Brazīlijas volejbola federācija šobrīd pārskata savus noteikumus, uz kā pamata Tifānijai varētu aizliegt spēlēt sieviešu Superlīgā. Starptautiskās volejbola federācijas (FIVB) noteikumi paredz, ka dzimumu mainījuši sportisti var piedalīties FIVB organizētās sacensībās.

Balstoties uz Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) datiem Tifānija ir veikusi visas nepieciešamās procedūras, lai tiktu uzskatīta par sieviešu sportisti.

Arī Brazīlijas volejbola federācijai šobrīd nav nekāda pamata aizliegt Tifānijai spēlēt sieviešu Superlīgā, bet šobrīd nav skaidrības, kādi lēmumi tiks pieņemti pirms jaunās sezonas, un vai Tifānija turpinās pārstāvēt ''Voolei Bauru'' komandu. Jāpiemin, ka pati Tifānija iepriekš izteikusi vēlmi pārstāvēt Brazīlijas izlasi olimpiskajās spēlēs.

Komentāri [6]

 
lapa
kur rinkevics....
19.februāris, 20:59 Atbildēt
Sulīgā Anda grib zināt?
Tad viņai ir pežiņa?
19.februāris, 14:46 Atbildēt
Puteklis
Taizemē puišus jau sen "pārtaisa" par meitenēm. Tagad "pilnīgi oficiāli" to varēs darīt arī sportā. Jauki. Debešķīgi. Fantastiski!!! Uz priekšu genderisti un varavīkšņotie homoseksuālisti, padarīsim pasauli beidzot dabīgu! Lai dzīvo "Karlīnes" un "Kārļi"!
18.februāris, 21:31 Atbildēt
Skolnieciņš
Bet volejbolā panākumu būs stipri vairāk, jo šādas sievietes ir garākas, tātad izlasei būs lielāka iespēja uzvarēt.
19.februāris, 6:27 Atbildēt
Skatīt visus 6 komentārus >

Kaut kas traks!