Par šo Vecrīgā uzņemto fotogrāfiju saņem iespaidīgu sodu - 900 eiro!

F64
  • F64
1 / 1

Vecrīgā kāda jauniešu kompānija vēlējusies nofotografēties visnotaļ neierastā veidā, taču par to saņēmusi pamatīgu sodu, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Notikušo iemūžinājušas video kameras.

Kad bariņš sagatavojies, viens no jaunekļiem novietojis telefonu uz blakus esošās mājas fasādes un tad, iekārtojies atbilstoši nodomātajai kompozīcijai, izslienot savu pliko pēcpusi gaisā. Tiklīdz nozibsnījusi zibspuldze, ziņa par notiekošo sasniegusi Centra pārvaldes darbiniekus.

Ekrānšāviņš no video/Degpunktā

Rezultātā policisti katram no iesaistītajiem jauniešiem sastādījuši protokolu par sīko huligānismu, kas nu būs par piemiņu no vētrainās nakts. Šis foto kopumā izrādījies visai dārgs prieks, jo deviņu soda kvīšu kopsumma sasniegusi precīzi 900 eiro.

Komentāri [8]

 
Naivis Kvadrātā
Neesiet tik naivi, šādi izdarās tikai mīkstie! Neviens normāls puika un vīrietis pat domās šādi zili bābiski nedarās! Un normālie ākstās pavisam citādi !
14.aprīlis, 4:42 Atbildēt
Jupis
Mīlīši, šie sodu sastādīšana un lepošanās ar tiem ir sūd...., tā saucamie ārzemnieki neapmaksā šos sodus un LV tos nespēj piedzīt, tieši tāpat, kā mēs nemaksājam ne skandināvijā ne tepat LT saņemtos fotoradaru sodus vai pārējos štruntus. Vienkārši ignor un thats it ;))))))
12.aprīlis, 14:27 Atbildēt
r
Zilie piedāvālas!
11.aprīlis, 11:37 Atbildēt
Skatīt visus 8 komentārus >

Kaut kas traks!