Putina attēls iegāž Krievijas atlētu

Foto: nvk-online.ru
  • Foto: nvk-online.ru
1 / 1

Krievijas paralimpiskais pauerliftinga sportists Vladimirs Baliņecs tika atstādināts no starptautiskajām sacensībām līdz 2017. gada beigām. Šāds sods ir par to, ka apbalvošanas ceremonijā demonstrēja Krievijas prezidenta Vladimira Putina attēlu.

Somijā noslēdzies Eiropa čempionāts svara stieņa spiešanā guļus. Jakutijas paralimpiskā sporta zvaigzne Vladimirs Baliņecs sasniedza pasaules rekordu un izcīnīja pirmo vietu. Uz apbalvošanu ieradās Krievijas izlases formā, bet ceremonijas laikā attaisīja jaku un rādīja kreklu ar valsts prezidenta attēlu. Tas esot atlēta talismans, kas nes veiksmi.

Starptautiskā pauerliftinga federācija (IPF) secināja, ka tādējādi pārkāpts attiecīgais punkts, kas liedz demonstrēt reliģisku vai politisku simboliku. Šī sporta veida speciālists Aleksandrs Grenaderovs atklāj, ka šī lieta tiek pārskatīta, līdz ar to ir iespējams, ka patlaban atstādinātais Baliņecs tiks cauri ar brīdinājumu.

Komentāri [7]

 
___________
nu kā var tikt cauri ar brīdinājumu, ja publiski tiek pārkāps civilizācijas saprāta līmenis un publiski tiek pielūgts krievijas federācijas reliģiskā dievekļa puķina attēls!?
14.septembris 2017, 18:45 Atbildēt
pljerduks
Stulbs tītars !
14.septembris 2017, 13:28 Atbildēt
Kartupelis ar mugurkaulu
Pat krievu kroplis ir ar fašizmu pārņemts!!!
14.septembris 2017, 12:23 Atbildēt
hehe
Nevajag tik bargi par sevi......
14.septembris 2017, 13:59 Atbildēt
Skatīt visus 7 komentārus >

Sports Vairāk >

Kaut kas traks!