Svētdiena, 28.aprīlis

redeem Gundega, Terēze

arrow_downwardFOTOKONKURSS: Visskaistākais gadalaiks ir mīlestība

Autors: Oskars
2.feb 2017 Portāls nra.lv
photo_camera
Cik labi, ka ar Tevi var neizlikties, Es tikai ar Tevi gribu tikties, Es gribu, lai tikai Tu manī skaties,- Kad Tu manī skaties, es esmu patiess.
1.feb 2017 Portāls nra.lv
photo_camera
Roku rokā “Mīlestība mūža garumā”. Konkursam vēlamies pieteikt mūsu mīļos vecākus Dzintru un Jāni.Viņu kopīgais ceļš iesākās Kandavā. 45 gadu kāzu jubileju svinēsim 2017. gadā 26.augustā. Viņu mīlestības auglis esam mēs piecas meitas un nu jau deviņi mazbērniņi. Ar mīlestību – Dzintras un Jāņa meitas ar vīriem un mazbērniņiem – Inese&Māris, Līga&Dainis, Anita&Andrē, Anda, Linda&Mārtiņš, Markuss, Betija, Edvards, Ernets, Millija, Pauls, Tillija, Liselote, Artūrs.
31.jan 2017 Portāls nra.lv
"Mēs esam loti laimīgi. Linda un Kristians!"
31.jan 2017 Portāls nra.lv
Autore: Evija
30.jan 2017 Portāls nra.lv
Autore: Kristīne
29.jan 2017 Portāls nra.lv
"Visskaistākais gadalaiks ir mīlestība!
28.jan 2017 Portāls nra.lv
Foto "Pavasara buča!" Santa&Andrejs
27.jan 2017 Portāls nra.lv
Kaspars&Evita "Viskaistākais mirklis Mīlestībā"
25.jan 2017 Portāls nra.lv
photo_camera
"Mūsu mīlas stāsts jau 35 gadu garumā... Neesam bijuši plecu pie pleca katru dienu, bet - gadiem ejot - tomēr sapratuši, ka viens bez otra nevaram... Liktenīga mūsu iepazīšanās diena 1982. gada 13. februāris - ļoti tuvu Valentīndienai, bet tolaik jau par tādu nemaz nerunāja... Dzīvē gājis kā seriālā - katram sava pirmā laulība, savi bērni, bet tagad esam kopā jau 13 gadus arī ikdienā kā laulātie draugi... Jā, mūsu mīlas stāsts ir saistošs, bet šobrīd to nevēlamies stāstīt plašai publikai.. Tas ir mūsu...Ar kāzu datumu 24. decembris.. Mīlestībā, Inguna un Andris.."
25.jan 2017 Portāls nra.lv
photo_camera
"Šīs ir bildes tapa 2015.gada augustā, kad otreiz teicām jāvārdu baznīcā."
24.jan 2017 Portāls nra.lv
Autors: Jānis
24.jan 2017 Portāls nra.lv
photo_camera
"Mūsu mīlas stāstā nav pirms tam un pēc tam."
24.jan 2017 Portāls nra.lv
"Pat ja ārā līst lietus un laiks nav tas labākais, nekur nav siltāk kā otra apskāvienos. :)"
24.jan 2017 Portāls nra.lv
photo_camera
"Liāna un Ingmārs, pavasarī Parīzē."
24.jan 2017 Portāls nra.lv
Autore: Zane
23.jan 2017 Portāls nra.lv
Pēteris un Everita - "Islande. Būs vētra un mēs stāvēsim līdzās."
23.jan 2017 Portāls nra.lv