Ziedo asinis un saņem atlaidi braucieniem uz ārzemēm

Vladislavs Proškins, F64 Photo Agency
  • Vladislavs Proškins, F64 Photo Agency
1 / 1

Septembrī asins donoriem visās asins ziedošanas vietās Latvijā “Lux Express” dāvina atlaižu kuponu braucienam uz Tallinu, Viļņu, Pērnavu vai Minsku.

“Esam ļoti priecīgi un gandarīti par iespēju septembrī atbalstīt Valsts asinsdonoru centru, kopīgi pasakot paldies katram donoram. Ceram, ka mūsu nelielā dāvana brauciena atlaides formātā ļaus donoriem ne tikai atalgot sevi pēc paveiktā labā darba, bet arī mudinās darīt arvien vairāk labus darbus nākotnē,” pauž Lux Express komanda.

Vladislavs Proškins, F64 Photo Agency

Atlaižu kupons piedāvā iespēju iegādāties biļetes par zemāku cenu vairākiem maršrutiem:

Rīga - Tallina 5 EUR

Rīga - Viļņa 5 EUR

Rīga - Pērnava 3 EUR

Rīga - Minska 7 EUR

Biļešu cena norādīta vienā virzienā. Ar vienu Lux Express kuponu biļetes var iegādāties divas personas maršrutiem turp un atpakaļ, ceļošanas periodam no septembra līdz novembrim. Biļešu iegādes termiņi norādīti uz kupona.

Atgādinām, lai ziedotu asinis, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). Pie reģistrācijas asins nodošanai nepieciešams uzrādīt arī bankas konta numuru.

Asinis ziedot iespējams arī VADC mobilā autobusa izbraukumos. Informācija par tuvākajiem izbraukumiem VADC mājaslapā: www.donors.lv

Komentāri [3]

 
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība]
Melnais mags Skolnieciņš noziedoja asinis, kādam kurš tās dabuja sākās gļuki naktīs.
31.augusts 2017, 21:31 Atbildēt
Zina
Kamēr tur strādā C hepatīta skandālā galvenais ģēnijs Kniksts. Nevienam neieteiktu tur iet. Izmetīs asinis un vēl sabaidis ar visādām diagnozēm.
31.augusts 2017, 21:06 Atbildēt
Aamen
Juus teevu un maati paardotu par 3 eiro?
31.augusts 2017, 20:37 Atbildēt

Veselība Vairāk >

Kaut kas traks!